xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

3. Havalimanı Konut Projeleri ve Fiyatları

  1. Havalimanı konut projeleri yeni planlanan şehirde en çok ilgi çeken noktalardan birisi olarak görülüyor. Aynı zamanda Kuzey Anadolu Otoyolu üzerinde bulunan bu alan ulaşımın daha kolay bir hale gelmesinden dolayı insanlar tarafından tercih ediliyor. İstanbul giderek büyümeye devam ederken en gözde noktalardan birisi şehir merkezinden 3. Havalimanı yönünde ilerleyen bölgede yer alıyor.

Aynı zamanda şehre çok hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan bir yola yakın olmanızın da etkisiyle şehir hayatından uzakta bir noktada yaşama şansına sahip oluyor. İnsanların yeni gözdesi olan bölgede ormanlık alanların çok yoğun olması ve yapılan projeler betonlaşmadan daha çok bu alanların korunması şeklinde planlaması tercihi daha kolay bir hale getiriyor.

birevim peşinatsız ev

  1. Havalimanı Konut Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri havalimanının faaliyete geçmesinin ardından hızlı bir şekilde artmaya başladı. Çünkü bölgenin en büyüğü olma özelliğine sahip bu havalimanın etrafında çalışacak ve yaşayacak birçok insan yer alıyor. Özellikle de Arnavutköy bölgesinde talep daha yoğun bir şekilde olması bekleniyor. Bu bölge şehirden uzakta olmakla birlikte otoyol sayesinde hızlı bir şekilde ulaşıma iman veriyor. Ayrıca yapılacak olan Kanal İstanbul projesinin de etkisiyle bölgenin değerinin daha da artması bekleniyor.

Konut projesi yapımında önemli firmaların imzası bulunuyor. Göktürk, Kemerburgaz, Arnavutköy, Çelebi gibi bölgelerde ev almak mümkün kılınıyor. Projelerin fiyat aralığı her bütçeye uygun şekilde sunuluyor. 250 bin TL’den başlayan fiyatların yanında 1 milyon TL’nin üzerinde olan konut seçenekleri de bulunuyor. Bölgede insanların huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için her türlü imkan, seçenek, özellik ve yaşam alanının hazırlanması için çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bölgenin giderek daha da parlayacağı ve değerleneceği aşikar olarak kabul ediliyor. Bunun yanı sıra yeni planlanan bir bölge olmasından dolayı İstanbul gibi sıkışık bir alanda yer almayacağı da düşünülüyor. Özel projeler içerisinde park alanları, doğal alanlar, havuzlar, spor salonları da olmasıyla dikkat çekiyor.

3. Havalimanından Ev Almak

3.Havalimanından ev almak son dönemde en popüler konutların bölgede inşa edilmesini de beraberinde getiriyor. Her gün yeni bir proje duyurulan bölgede her türlü bütçeye, yaşan isteğine ve huzura olan talebe uygun seçenekler yer alıyor. Tabi bu konutlar içerisinde tercih yapabilmek için bütçenize uygun olanı bulmanız gerekiyor. Bütçenizin üzerinde bir ev almak sizi gelecekte ekonomik anlamda sıkıntıya sokacaktır.

Birevim bu projelerden ev almak isteyenlere uygun seçenekler sunuyor. Peşinat ödemeye gerek kalmadan, uzun vadeli ödeme planlarını tercih ederek ve en önemlisi de hiç faiz vermeden bu evlerden birisine sahip olmanıza imkan veriyor. Uzun vadeli ödemelerde görülmeyen bu vade farksız seçenekler ekonomik olarak istenilen evin rahatça alınmasına imkan veriliyor.

  • Arnavutköy Şube

Adres: Merkez Mah. Fatih Cad. No:7/A Arnavutköy /İstanbul

  • Sultangazi Şube

Adres: Sultcançiftliği Mah. Eski Edirnekapı Asfaltı Cad. No:601/A Sultangazi/İstanbul

 

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Arif Polat Reply

    Havalimanına yakın konutların değeri çok kısa sürede iki üç katına çıkacaktır, yatırım olarak düşünülebilir.

  2. Mustafa Gül Reply

    Havalimanın orada olan konutlar her zaman daha değerlidir. Şimdiden almak ileride büyük geri dönüş getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + thirteen =

Güvenlik Sorusu

8 x 2?