xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

75.000TL’lik Araba İçin 375 TL Taksitle Alma Fırsatı

Günümüzde daha konforlu bir yaşama sahip olmak için her bireyin araç ihtiyacının var olduğunu söyleyebiliriz. Fakat kimileri için araba almak hayal denecek kadar uzak bir ihtimalken, kimleri içinse yüksek faizler doğrultusunda kredi ile araç alımı mümkündür. Tabi ki, kredi ile alınan araca değerinden fazla bedel ödendiği gibi taksitlerin yüksek rakamları içermesi de kuşkusuz kişileri zorlayıcı bir sürece sürüklemektedir. İşte bu noktada devreye giren Birevim firması, düşük gelirliden yüksek gelirliye kadar herkesin araç almasını destekleyen bir tasarruf sistemi sunmaktadır. Yani 75 binlik bir aracı 1.500 TL taksitle almak zorlayıcı olur ama 75.000 TL’lik Araba İçin 375 TL Taksitle Alma Fırsatı sunulduğunda bu taksit miktarını hemen herkes ödeyebileceği için bireylerin hayalleri gerçeğe dönüşür.

birevim peşinatsız ev

Dolayısıyla faizsiz ve vade farksız şekilde aracın gerçek değeri üstünden alımı sağlayabilen bir sistem kuran Birevim firması, bugün araç sahibi olmak isteyen her bireye umut kapısı olmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda 66 aya kadar taksit imkanı sunan ve aynı zamanda ister peşinatlı isterseniz de peşinatsız sıfır ile ikinci el seçim hakkı tanıyan firma, sizlerin araç ihtiyaçlarını olabilecek en iyi koşullarda çözüme kavuşturmaktadır. Bugün herhangi bir bankaya araç kredisi için başvurduğunuzda, satın almak istediğiniz araç ortalama 70-80 bin civarıysa bunun tamamına kredi çıkartmanız maalesef ki mümkün değildir.

Araç değerinin en az %20’sini nakit karşılamanız gerektiği gibi birde 80bine ortalama 120 bin ve üzeri geri ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Böyle bir tabloda ise aylık geri ödeme tutarı vade farkına bağlı olarak en az 1500TL civarına denk geleceği için hemen her birey için geri ödemeler biraz sıkıntı teşkil edecektir. Ancak Birevim firmasıyla anlaşmaya vardığınızda düşük taksit ödemeleri sayesinde hem rutin yaşantınızda maddi açıdan fazla bir sıkışıklık söz konusu olmayacak hem de 375TL Taksitle Araç Alma Fırsatı sayesinde satın aldığınız aracınız ile yaşam kaliteniz yükselmiş olacaktır.

Takdir edersiniz ki, normal şartlarda her ay düzenli şekilde bir kenara 300-500TL gibi bir rakamı koymak maalesef ki mümkün olmuyor. Fakat sizlere 375TL Taksitle Araba Satın Alma İmkanı verildiğinde, gereksiz harcamalarınızı kısarak ev bütçenizi zorlamadan araba sahibi olmanız ve bir yandan da yatırım yapmanız mümkün olmaktadır. Bundan ötürü araç ihtiyacı duyuyorsanız bankaların yüksek faiz oranlarına maruz kalmak yerine Birevim tarafından sizlere sunulan fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Noter huzurunda sözleşmeli şekilde yapılacak olan anlaşma doğrultusunda beğendiğiniz bir aracı satın alabilir, düşük taksit imkanıyla da hiç zorlanmadan araç sahibi olabilirsiniz. Satın aldığınız aracın borcunu bitirdikten sonra dilerseniz aracın modelini yükseltmek için yeniden Birevim avantajlarını değerlendirebilir, yaptığınız yatırım miktarını zamanla artırarak hem istediğiniz marka ve modeldeki araca sahip olabilir hem de kazançlı bir işe imza atabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 4 =

Güvenlik Sorusu

6 x 2?