xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi

İstanbul hızla büyüyor, sadece nüfus olarak değil alan olarakta genişliyor.  Kontrolsüz büyüyen İstanbul nüfusu için gerekli olan iş ve barınak ihtiyaçlarını ise konut projeleri  hızla tamlıyor.  Bunlardan biri de Çekmeköy’de yükselen Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi bir Ağaoğlu İnşaat’tan daha detaylı bilgi almak için 444 6 777 nolu hattan irtibata geçebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Ağaoğlu Çekmeköy Park modern ilçeye daha fazla katmadeğer katacağa benziyor.  Kaliteli yaşam tarzına uygun tasarlanmış konutlar Çekmeköy’ün temiz havası ile de spordan sanata beden ve ruh sağlığınıza destek olacak gibi görünüyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park koşu parkurundan sanat etkinliklerine alışveriş caddesinden ulaşım kolaylığına yatırım içinde en iyi seçeneklerden biri gibi görünüyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Kat Planları

Bir kat planı, yukarıdan bakılan bir oda veya binanın ölçekli bir diyagramıdır. Kat planı bir binanın tamamını, bir binanın bir katını veya tek bir odayı gösterebilir.Ayrıca, ölçümler, mobilyalar, aletler veya planın amacı için gerekli olan herhangi bir şeyi içerebilir.

Zemin planları, mobilya yerleşimi, kablolama sistemleri ve daha pek çok şeyin tasarımında yardımcı olmak için kullanışlıdır. Ayrıca emlakçılar ve finansal kiralama şirketleri için bir alan satmak veya kiralamakta yardımcı olan değerli bir araçtır. Ağaoğlu Çekmeköy Park tüm bilgileri göz önüne alarak en avantajlı kat planlamasını hazırlamıştır. 

Daire planlamalarında toplam net alan göz önüne alınarak giriş, mutfak, salon vb. yaşam alanları düzenlenmiştir.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Ödeme Seçenekleri

Ağaoğlu Çekmeköy Park , 1 oda 1 salon ,2 oda 1 salon,3 oda  1 salon,4 oda 1 salon olarak planlanan daireler en küçük aileden en büyük aileye tüm gelir guruplarına uygun seçenekler sunuyor.

739 dairenden oluşan proje daire fiyatları ise;  yaklaşık 4 bin 800 türk lirasından başlıyor. Toplam daire fiyatları ise 446 bin ile 1 milyon 723 bin türk lirası arasındadır. Günümüzde ev satın almak sadece ticari  bir yatırım değil aynı zamanda konforlu bir yaşam tarzı içinde tercih edilebilir.  Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi bunu size sunabilen planlamalar ile oluşturulmuştur. 

Ödeme konusunda peşin ödemelerde %15 indirim avantajı sunan proje yönetimi, 60 aya kadar vade alternatifi sunuyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Özellikleri 

1 oda 1 salon olarak tasarlanan daireler brüt 80,49 metrekare ve salon mutfak bir arada satışa sunuluyor. Merkezi ısıtma sistemi , otopark,özel güvenlik,kapalı devre TV genel özellikleri arasındadır.

Özellikle çocuklar için çocuk oyun alanının yanısıra gençler ve yetişkinler için futbol, basketbol sahası,sauna,tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu yer almaktadır.

Ağaoğlu Çekmeköy Park içinde dairelerde ebeveyn banyosu ankastre mutfak bulunuyor. En çok önem verilen tavan yüksekliği konusunda ise 2.8 metre ile ideal bir plan sunuyor.

Yük asansörü,su deposuve 39 adet asansör ile hizmet verecektir.  Çekmeköy metro istasyonu ve metrobüs kolaylığı ile de yatırıma oldukça elverişlidir. Toplu taşıma günümüzde özellikle zaman tasarrufu açısından çok önemlidir.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Nerede? Ve Yakın Çevreleri

Bir ev satın alırken çevresinde yer alan okul, hastane vb hayati önem taşır. Çocuğunuz varsa trafiğe yakalanmadan hatta yürüme mesafesinde okullara ulaşarak zaman tasarrufu yapılabilecek evlerde yaşamak hepimiz için önceliklidir.

Ağaoğlu Çekmeköy Park çevresinde yer alan yeni okul ve hastaneler ile en kaliteli hizmeti  alabileceğiniz ilçelerden biridir.  Hem yatırım hem de konforlu yaşama adım atmak istiyorsanız çok doğru bir adrestesiniz.

Proje Çekmeköy’de Metro Garden AVM’nin karşında konumlandırılmıştır. Şile otoyolu üzerinde Beşiktaş Nevzat Demir Tesisileri’ne 8.5 kilometre uzaklıkta inşa edilen  Ağaoğlu Çekmeköy Park konum olarak avantajlıdır.

Otobüs, metrobüs ve M6 metro ile kolaylıkla ulaşılabilen konumuna bakıldığında evi satın alma sebeplerinden birine ulaşırsınız.

birevim
Paylaş

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 4 =

Güvenlik Sorusu

8 x 8?