xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ağrı’da peşinatsız ev satın almak için Birevim’in Ağrı şubesine giderek emlak ve finans danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizden sadece tek seferlik, düşük tutarda hizmet bedeli almaktayız. Bunun haricinde herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz. Kendi beğendiğiniz evi satın alabilmeniz için gerekli şartları oluşturan bir tasarruf şirketi olmaktayız. Sizin haklarınızı koruyup güvence altına alan bir şirket olarak kaçıncı eviniz olduğu ya da evi hangi amaç ile kullanacağınız fark etmeksizin istediğiniz evi almanızı sağlamaktayız.

birevim peşinatsız ev

Ağrı’da Taksitle Kolay Ev Alma Seçenekleri

Ağrı’da ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin istedikleri evi seçmeleri ve bütçelerinden ayırabilecekleri tutarı belirlemeleri yeterli olmaktadır. Düşük taksit tutarları ile belirledikleri vade boyunca ödeme yaparak istedikleri evin tapusunu alabilmelerini sağlamaktayız. Bu zamana kadar 10.804 kişiyi ev sahibi yaparak hayalleri ile kavuşturmuş bulunmaktayız. Tasarruflarınızı kenara koyarak bekletmektense Birevim’e yatırarak istediğiniz evi alabilmenizi sağlamaktayız. Bizim için önemli olan bütçenizin sarsılmaması olmaktadır. Bu sebeple taksitle ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin ödeyecekleri taksit tutarı için herhangi bir sınırlandırma koymamaktayız. Birikmiş paranız olması durumunda peşinat veya ara ödeme yapabilmenize olanak tanımaktayız. Ancak paranızın olmaması halinde sizden peşinat ya da ara ödeme talep etmemekteyiz.

Banka Kredisine Gerek Kalmadan Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak isteyenlerin akıllarına ilk olarak banka kredisi çekmek gelse de; konut kredisi alabilmek için peşinat ödenmesi gerekmektedir ve ayrıca alınan kredinin geri ödemesinde krediye faiz uygulanmaktadır. Kredi notu düşük olduğunda istenen tutarda kredi almak mümkün olmamaktadır. Kefil veya ipotek talep edilebilmektedir. Dolayısı ile banka kredisi ile ev almanın birçok teferruatı bulunmaktadır. Bu süreç hem maliyet hem zaman açısından dezavantajlı olmaktadır. Ancak Birevim kredisiz ev satın alma hizmetimiz ile bankaya borçlanmanıza veya banka evrak işleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan ev sahibi olabilmeniz mümkün olmaktadır. Tıpkı banka gibi ödemelerinizi taksitle kabul etmekteyiz ancak maliyetsiz bir şekilde ev alabilmenizi sağladığımız için daha ekonomik şekilde evinizin tapusunu alabilmektesiniz.

Taksit Ödeme Stresi Yaşamadan Ev Sahibi Olun

Banka kredisi ile ev satın alacak birçok kişinin en çok stres yaşadığı konu, taksit ödemelerini nasıl yapacağı olmaktadır. Bütçesine en uyan plan ile kredi geri ödemelerini yapmak için sözleşme imzalamış olsa da ödeme planını kendisi hazırlamadığı için dönem dönem ödemekte zorlanabilmektedir. Ancak Birevim olarak faizsiz ev alma fırsatı sunarken taksit tutarlarını gerçekten ödeme yapabileceğiniz miktarlarda belirleyebilmenizi sağlamaktayız. Ödeme yapmakta zorlandığınızda ise size anlayış göstererek taksitleri dondurabilmenize imkan tanımaktayız. Bu sayede o tarihe kadar yaptığınız ödemeler konusunda herhangi bir zarara uğramamaktasınız ve maddi durumunuz düzeldiğinde tekrar kaldığınız yerden taksitlerinizi bitirmek için ödeme yapmaya devam edebilmektesiniz. Birevim olarak size istediğiniz her an tasarruf sistemlerimizden paranızı alarak çıkma imkanı vermekteyiz.

birevim
Paylaş

3 Comments

  1. Ceren Yavuz Reply

    Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek şahane, ancak evi geç teslim etmeleri gerçekten sıkıcı bir durum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 20 =

Güvenlik Sorusu

8 x 9?