xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Alpuka Park Aluna Projesi

Alpuka inşaat tarafından projelendirilen Park Aluna ile iyi ve güvende hissederek bir satınalma yada kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Satış ofisi dahil Çankaya’da bulunan proje Ankara’nın bir başka yaşam alanı olma yolunda ümit vaat ediyor.

birevim peşinatsız ev

Tasarım ve planlama olarak konforu ön planda tutan Alpuka İnşaat, malzeme, planlama ve koordinasyon açısından oldukça avantajlı görünüyor.

Bir evde aradığımız en önemli özellik nedir?  Elbette konfor ama öncesinde evimizde güvende hissetmek isteriz.  7/24 kayıt yapan mobesenin yanısıra özel güvenlikler ile korunan Park Aluna sizi güvende hissettirir.

Çocuklarınızın sosyal gelişimlerini çevre mutlaka etkiliyor. Park Aluna’da çocuklarınızı ne bekliyor?

  • Korsan gemisi temalı ahşap oyun alanı,
  • basketbol ,futbol,
  • voleybol alanları,
  • bahçe,

En önemli özelliklerinden bir kış bahçesi içinde yer alan şömine ile birlikte gerçekten ailece dinlenme alanlarınızdan biri  olacaktır.

Tasarım detayları ile diğer projelerden ayrılan Park Aluna size konfor ve güvenlik vaat ediyor.  Mum ışığı hissi veren banyosu ve Fransız BerryAlloc doğal meşe parke ile hazırlanmış yatak odası zemini gibi detaylar umarız projenin sanal ortamda gezilmesi ile ilgili sizi ikna etmiştir.

İçindekiler

Alpuka Park Aluna Kat Planları

Bir ev tasarlarken ve inşa ederken kat planları önemlidir. İyi bir kat planı, alanlar arasında hoş bir akış yaratarak evin keyfini artırabilir ve hatta satış değerini de artırabilir. Zemin planları, mobilya yerleşimi, kablolama sistemleri ve daha pek çok şeyin tasarımında kat planları kullanılmaktadır.  Ayrıca emlakçılar ve finansal kiralama şirketleri için kat planlarını kullanarak daha kolay satış yapabilir.

Daire içlerinde doğal lamine, meşe zeminler kullanılmıştır. Kış bahçesi, 3 adet banyo, ankastre ürünler, ses yalıtımı, akıllı daireler, merkezi ısıtma, ebeveyn ve genç odası banyoları, ada uygulamalı mutfak, giyinme ve çamaşır odaları gibi konforunuzu ön planda tutan birçok avantajlı seçenek var.

Ekip çalışması ve uyum ile tasarlanan daire ve ortak alanlar size kaliteli  ve konforlu yaşama kolaylığı sunuyor.

Alpuka Park Aluna Ödeme Seçenekleri

Özellikle akıllı ev projesini hayata geçiren Park Aluna da ev sahibi olmak çok kolay! 4+1 ev fiyatları 850 bin türk lirasından başlıyor. Projede geniş daireleri  dikkat çekiyor. Özelilikle 3 büyük şehrimizden biri olan Ankara’da her geçen gün yeni bir proje başlıyor. Park Aluna bu projelerden biri ve oldukça avantajlı bir yaşam alanı sunuyor.

Satış ofislerinden dairenin metrekaresine göre bütçesini öğrenebilir. İsterseniz birebir görebilirsiniz. Bütçe konusunda size destek verecek uzmanlara ihtiyaçlarınızı anlatırsanız size en uygun ödeme seçenekleri ile en uygun daire seçeneğini sunacaklardır.

Alpuka Park Aluna Özellikleri

Park Aluna özellikleri az önce de belirttiğimiz şekilde kesinlikle konfor öncelikli görünüyor. Eşsiz mühendislik ve mimari deneyimleri ile size beklediğiniz her şeyi sunuyor. Kullanışlı dairelerin yanısıra 150 metrekare spor alanı, 2 tane 150 kişi kapasiteli asansör, 150 araçlık kapalı ve açık otopark, ahşap çocuk oyun alanı, gölet, şelale ve yeşil alanlara sahip olarak tasarlanmıştır.

Park Aluna’nın en önemli özelliklerinden biri Çankaya gibi Ankara’nın nezih ilçelerinden birinde yer almasıdır. Ulaşım gibi birçok konuda bu şekilde şehir merkezinde bir yerde olması en büyük şanslardan biridir.

Park Aluna projesi ile ilgili dikkatinizi çekmek istediğimiz en önemli konulardan biri de akıllı ev sistemine sahip olmasıdır.

Alpuka Park Aluna Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Alpuka inşaat 1995 yılından beri inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Bu tecrübeye dayalı doğru seçimler ile doğru projeler üreten inşaat firması son projelerinden Park Aluna içinde konum olarak Çankaya’yı seçerek çok doğru bir karar almıştır. Zemin olarak sağlam olan konuma metro ile Ankara’nın birçok noktasından ulaşmak çok kolay! Otobüs ve metro güzergahı üzerinde olan konum hakında çok konuşmaya gerek yok sanırız.

Ankara’nın en popüler noktalarından biri olan Çankaya’yı kafeler restoranlar Danıştay başkanlığı vb. birçok nokta çevrelemiştir. Çankaya’da bulunan üniversite sayesinde de toplu taşıma yolları oldukça aktiftir.

Eğer ev satın almak istiyorsanız Park Aluna Projesi iyi bir seçenek gibi görülüyor. Merkezi bir konumda akılı ev sistemi ile konforunuz düşünülerek tasarlanmış dairelerin yanısıra toplu alanlardaki ince planlama sanıyoruz sizi  ikna etmeye yetecektir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Bekir Çetin Reply

    Lokasyon olarak her yere yakın olması çok büyük avantaj, bende ofis olarak buradan bir yer kiralamayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + seven =

Güvenlik Sorusu

7 x 9?