xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

AND Pastel İstanbul Projesi

Her ne kadar modern dünyaya ayak uyduruyor olsakta mahalle kültürü İstanbul dahi tim şehirlerimizde yaşamak istediğimiz gerçeğimizdir. Komşuluk samimiyetine tekrar kavuşabileceğiniz And Pastel İstanbul web sitesinde sizlere 360 sanal tur imkanı sağlıyor.

birevim peşinatsız ev

Doğanın mavi, yeşil ve toprak kokusuna doyacağınız hayatın renkleri  keşfedeceğiniz bir toplu konut projesidir. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok ödül kazanan And Pastel İstanbul Kartal’da sahiplerini bekliyor.

Sitenin ortasına kurulan meydanda günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar mevcuttur.  Adalar ve deniz manzaralı dairelerde aradığınız huzuru bulabilirsiniz.

Çocuk, genç ve yetişkinler için tüm sosyalleşme alanları büyük bir titizlikle tasarlanmıştır. And Pastel İstanbul çok merkezli yerleşim konsepti;

  • Müstakil apartmanlar,
  • Meydana Açık Binalar,
  • Kulesi ile küçük bir mahalle yaşantısını sizlere sunuyor.

AND Pastel Kat Planları

Projenin mimarı Almanya’nın önde gelen firmalarından HPP Internatıonal olup, Alman sistematiğinde düzenli bir planlama ile yaşam alanlarını oluşturmuştur.  Turuncu, mavi ve yeşil blok yapısı ile ayrıştırılan planlar hakkında biraz daha detay paylaşmaya çalışalım.

Avrupa’nın ödüllü konut projelerinden biri olan And Pastel yatırım açısından da avantajlıdır. Site girişi, meydan,araç giriş alanları tümü tam bir titizlikle planlanmıştır.

Yeşil alanların büyüklüğü ile dikkat çeken AND Pastel konutlarının tüm alanlarına web sitesi üzerinden sanal tur ile ulaşabilirsiniz.

Aydınlık renkler ile renklendrilmiş dairelerde bir ailenin ihtiyacı olan tüm detaylar düşünülmüştür.  Sanal turda gördüğümüz kadarı ile dikdörtgen bir tasarım dikkat çekiyor.  Ve eşyalar bu yapıya göre düzenlenerek alan avantajı sağlanmış gibi görünüyor.

AND Pastel Ödeme Seçenekleri

Ev sahibi olmak küçük yaşlardan beri hayaliniz ise; işte şimdi tam zamanı 0,99 faiz oranı ile yatırıma elverişli bir noktada evinize sahip olabilirsiniz.

2+1 ve 3+1 daire yapılarının detayları çin web sitesinde yer alan sanal tur avantajını değerlendirebilirsiniz.  Banka kredi si kullanabilir yada faizsiz bankacılık alternatifiniz değerlendirerek ev sahibi olabilrisiniz.  Elbette peşin ödemelerde indirimler söz konusudur.  0850 393 40 00 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Ev sadece konaklama alanı değil aynı zamanda günümüzde iyi bir yatırım aracıdır.  Ve İstanbul’da özellikle bu şekilde ödüllü bir yapıda konut sahibi olmak büyük bir ayrıcalıktır. AND Pastel konutlarını seçin hem yatırım hem de konaklama açısından avantajlı duruma gelin.

Aşağıda fikir vermesi için birkaç fiyat bilgisi paylaşacağız.

1+1 daireler 425 bin türk lirasından başlıyor ve 2+1 daireler ise 650 bin türk lirasından satışa sunuluyor.  Eğer büyük bir aileniz var ise; 3+1 daireleri tercih edebilirsiniz. 850 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

AND Pastel Özellikleri 

Anadolu yakasında yükselen konutlardan biri olan And Pastel alman mimar firması tarafından hayata geçiriliyor. Daha şimdiden Türkiye ve Avrupa’dan birçok ödül toplayan And Pastel konut özellikleri tüm konfor ihtiyacınız düşünülerek estetik açıdan da göz zevkinize hitap edecek şekilde bina edilmiştir.

Proje detaylarına göz atacak olursak; Açık ve Kapalı yüzme havuzundan sauna ve hamama ister spor ister spor sonrası kullanabileceğiniz özellikler mevcuttur.

Sitenin içinde kreş,restoran,güvenlik hizmeti ve golf alanı gibi sosyalleşmeniz için gerekli tüm noktalar düşünülmüştür.  Deprem yönetmeliğine uygun konutlarda gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.

AND Pastel Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

1200 konut ile küçük bir mahalle hemen teslim ofis, daire veya dükkanlardan birine dahip olmak için AND Pastel konutlarının konumu oldukça uygundur. İstanbul Anadolu Yakasında Kartal’da adalar manzaralı dairelere sahip olmanız konusunda sizi  teşvik edecek bir konuda toplu taşıma avantajlarıdır.

Yeni nesil bir mahalle sloganı ile ortaya çıkan proje konumu metro, otobüs ve metrobüs yolundadır. 252 Mecidiyeköy’den kalkan otobüs ile 83 dakikada Kartal’da olabilirsiniz.  Yada metro aktarmaları ile bir saatten az bir sürede iki yaka arasında yolculuk edebilirsiniz.  Hastane  ve okullara yakın konumu ile yeni eviniz sizi bekliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =

Güvenlik Sorusu

2 x 6?