xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ankara Konut Projeleri – Ankara Projeleri ve Fiyatları

Ankara konut projeleri başkentte insanlara yeni yaşam alanları sunmaya geliyor. Çok sayıda yapılan projelerde her aileye uygun olan şartlarda evler bulunuyor. İster şehir merkezinde yükselen rezidansları tercih edebilir isterseniz şehir yaşantısından uzakta inşaat halinde olan villaları tercih edebilirsiniz. Projeler sadece şehrin etrafında değil ilçelerinde de yükselmeye devam ediyor.

birevim peşinatsız ev

Projelerin içerisinde genelde şehir merkezinde olanlar çok katlı bir şekilde yükseliyor. Ancak geniş kullanım alanları, geniş balkonu, banyosu ve oturma alanlarıyla herkese hitap ediyor. Tek başına hayat yaşayanlara 1+1 daireler sunulurken geniş bir aile ile yaşayanlar için 3+1 veya 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. İstenmesi ve özel olarak anlaşılması halinde proje dışında değişikliklerde dairelerde yapılıyor. Yapılan bu değişikler size özel yaşam alanlarının ortaya çıkmasına fırsat veriyor.

Ankara Projeleri ve Konut Fiyatları

Konut projeleri arasında tercih yaparken bakılması gereken noktalar vardır. Öncelikle bütçenize uygunluk seviyesine bakmanız gerekiyor. Her insan güzel bir evde oturmak ister ancak ekonomik durumunuz buna müsait değilse alma ihtimaliniz olsa dahi bu ileri de canınızın sıkılmasına neden olacaktır. O nedenle yeterli bütçeniz üzerine çıkmadan doğru tercihi yapmanız gerekiyor. Yapılan seçimlerin ardından ulaşım, yaşam alanı gibi noktalar bakmanız gerekiyor. Ev tercihinizi bu noktalar dikkat ederek yapmalısınız.

Konut projesi tercihi yapanlar için şehirde birçok seçim var. Ancak günümüzde ev fiyatları sürekli olarak yükseliyor. Ankara’da yeni projeler arasında fiyatlar 300 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Aynı proje içerisinde dahi bu farklar oluşabiliyor. Sizlerde doğru bir şekilde seçim yaparak hareketinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Limitleri zorlamak bazen zorlanmanıza neden olacaktır. O nedenle banka kredisi çekerek ev alacaksanız bu durumu dikkatli hesaplamanız gerekiyor.

Ankara’da Ev Almak

Ankara’da ev almak için öncelikle bölgenizi belirlemek gerekiyor. İşinizi, okula, hayata yakın bir noktada olması sizin için doğru tercih olacaktır. Çankaya, Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Batıkent yeni projelerin yükseldiği noktalar olarak dikkat çekiyor. Bu bölgeler daha popüler olduğu için ve nüfusun büyük oranda bu noktalarda olduğu için talepler daha yüksek oluyor. Sizde ona göre adım atarak tercihinizi yapıyorsunuz. Halihazırda bitip teslim edilenler olduğu gibi yeni start verilen projelerde bulunuyor.

Birevim ev almak isteyenlere üç farklı sistem üzerinden rahat ödeme koşullarıyla ev alma imkanı sunuyor. Bu imkandan yararlanan herkes hızlıca istedikleri evi alabiliyor. Çünkü peşinat vermek zorunda kalmadan, ara ödeme yapmadan ve özellikle de uzun vadeli ödeme koşullarında vade farkı ile yüzleşmeye gerek kalmadan ev alabilmek mümkün oluyor. İster çekiliş yöntemlerini tercih ederek isterseniz farklı seçeneklere yönelerek firma üzerinden ev almayı başarabilirsiniz. Tabi burada önemli olan sizin ekonomik durumunuzu zorlamayacak olan tercihi yapmak olacaktır.

 • Çankaya Şube

Adres: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis Mah. Çankaya / Ankara

Telefon: 0312 990 11 11

 • Etimesgut Şube

Adres: Kazımkarabekir Mah. İstasyon Cad. No:45/A Ankara/Etimesgut

Telefon: 0212 622 14 67

 • Keçiören Şube

Adres: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad. No: 21 Keçiören/ Ankara

Telefon: 0212 622 14 68

 • Mamak Şube

Adres: Harman Mah. Mamak Çarşıiçi Cad. No:27A Mamak / Ankara

Telefon: 0212 622 14 88

 • Sincan Şube

Adres: Atatürk Mahallesi, Ankara Caddesi, No:14/6-7-8 Sincan / Ankara

Telefon: 0312 270 38 49

 • Yenimahalle Şube

Adres: Ragıp Tüzün Cad. No.167 Yenimahalle / Ankara

Telefon: 0212 622 14 83

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Nil Can Reply

  Ankara’daki konut projelerinde son zamanlarda çok şahane mimari tasarımlar ortaya çıkıyor ve bunlar çok ilgi görüyor.

 2. Nil Özer Reply

  Ankara konut projeleri son zamanlarda çok popülerleşti ve mimari konuda çok güzel tasarımlar görmeye başladık 🙂

 3. Sude Tekin Reply

  Ankarada son zamanlarda çok güzel projeler yapılmaya başladı ve fiyatlarıda lokasyonlarına göre iyi diye biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 14 =

Güvenlik Sorusu

3 x 9?