xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatları!

Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde başkent olarak geniş ve ferah bir atmosfere sahip Ankara’da ev sahibi olan Birevim’in projeleriyle artık çok daha kolay. Son dönemin en esnek ödeme tariflerini sunarak, kira öder gibi Ankara’da ev almak çok kolay. Ödeme planınızı kendinize göre ayarlayarak, kısa zamanda ev sahibi olabilir, noter eşliğinde tapu ve anahtar teslimi yapılacaktır, Birevim ailesine güvenebilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Ankara Birevim’de Dev Kampanya! 

Dev emlak projelerinin ve özel ödeme yöntemlerinin başkenti olan Ankara’da Birevim özel taksitlendirmeler yaparak, kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ankara tasitle ev almak için ideal kampanyalar sunarken, özellikle konut kredisi almadan ve faiz ödemeden ev almanıza yardımcı olacak seçenekleri sunar. Birevim kampanyaları;

 • Sıra tespitli ev alma yöntemleri
 • Serbest ödeme planlı ev alma yöntemleri
 • Konut endeks değeri üzerinden ev alma yöntemleri

Olarak düzenlenmiş, herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesi sağlanmıştır. Özel ödeme yöntemlerinden yararlanarak, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz seçeneklerden anında yararlanabilirsiniz.

Ankara’da Ev Almak İçin İnanılmaz Fırsatlar! 

Ankara’da kredisiz ev almak için özel ödeme yöntemleri sunan Birevim, özellikle orta ve dar gelirli ailelerin sorunsuz bir şekilde ev sahibi olmasına odaklanmıştır. Ev almalarını kolaylaştıracak yöntemlerden biri de konut kredisi almadan ve peşinat ödemeden ev sahibi olmalarını sağlamaktır. Öncellikle 1+1, 2+1 ve 5+1 ev seçeneklerini sıfır ve ikinci el olarak sunar, geniş ve ferah evlerin ödemelerini aylık taksitlendirme yaparak almanızı sağlar.

Ankara ev nasıl alınır; Birevim kampanyalarıyla ev almak için sadece yapmanız gereken, Birevim şubesine başvuru yapmak olacaktır. Borçlanmadan, kefilsiz ve ön ödemesiz ev sahibi olabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Hemen ev almak için anında başvuru yapabileceğiniz online birevim.com adresinden de yararlanabilirsiniz.

Ankara Ev Alma Fırsatları Sizi Bekliyor! 

Ankara’da ev almak için öncellikle borcunuzun olmaması ve aylık düzenli gelirinizin olması gerekmektedir. Aylık bütçeniz üzerinden ister tasarruf yaparak, isterseniz size sunulan ödeme planlarına uyarak ev sahibi olabilirsiniz. Ev almak için serbest ödeme yöntemleri sunarak, kredisiz ve peşinatsız seçeneklere yer verilmiştir. Böylece Ankara’nın istediğiniz semtinde gönül rahatlığıyla ev sahibi olabileceğiniz seçenekler sunulmuştur. Özel ödeme yöntemlerinden yararlanabilir, taksitle ev sahibi olabilir, anahtar tesliminizi de kısa zamanda alabilirsiniz.

Birevim Ankara Kampanyasına Başvurun! 

Serbest ödeme, sıra tespitli ödeme ve konut endeks değeri üzerinden kapmanyalara katılarak ev sahibi olabileceğiniz Birevim ailesi, size özel ödeme planları çıkararak kısa zamanda ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Özel ödeme yöntemlerinden yararlanmanız için Birevim sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

 • Birevim sizden kefil ve ön ödeme istememektedir.
 • Cüzi bir hizmet bedeli dışında ödeme yapmadan direk taksitlendirme işlemlerine başlanmaktadır.
 • Seçeceğiniz kampanya üzerinden ödeme planı sağlanır.
 • Gecikme faizi ve faiz işlemleri uygulanmamaktadır.
birevim
Paylaş

4 Comments

 1. İbrahim Sarı Reply

  Bankalar kredi faizlerini düşürdük demesine rağmen hala faizler çok yüksek, faizsiz ev sahibi olmak artık bizler için daha iyi bir seçenek

 2. Nilgün Bozkurt Reply

  Ankara da arkadaşlarım birevimle ev aldılar kendilerine, bende çok özendim ve başvurdum bakalım inşallah yakında teslim alacağım evimi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 6 =

Güvenlik Sorusu

7 x 9?