xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Antalya Konut Projeleri – Antalya Projeleri ve Fiyatları

Antalya konut projeleri ülkemizin en büyük turizm şehrinde insanlara yeni yaşam alanları fırsatları sunuyor. Kaliteli bir hayat yaşamak herkesin hayatıdır. Bunun için ilk şart bir evinizin olmasıdır. Çünkü son dönemde gördüğümüz üzere kendi evinizin olması hayatınızın kalitesinin artmasını da sağlamaktadır. Sizde buna sahip olmak için şehirde bulunan projelerden herhangi birisinden ev alabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Farklı firmalar tarafından yapılan bu projelerin içerisinde çok sayıda detay yer alıyor. Açık ve kapalı otopark, havuz, çocuk oyun alanları en çok ilgi çeken özellikler olarak dikkat çekiyor. Ülkemizin güneyinde yer alan bir şehir olmasından dolayı yılın büyük bir bölümünde güneşli olmasıyla dikkat çekiyor. O nedenle dış alanlar buradan ev almak isteyenler için daha önemli oluyor. 1+1 veya 5+1 daire seçenekleri de yaşam alanını büyük isteyenler arasında tercih edilebiliyor.

Antalya Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri şehrin birçok farklın noktasında bulunuyor. Şehir merkezine yakın noktalarda olan projeler gibi aynı zamanda şehirden uzakta olan noktalarda da projeler mevcuttur. Alanya, Altınkale, Kepez, Döşemaltı ve Elmalı bu projelerin son dönemde giderek artış gösterdiği noktalardır.

Yüksek katlara sahip projelerin yanında villa şeklinde yapılan projelerde var. Tüm projelerde dikkat çeken geniş bahçe alanlarıdır. Evlerin etrafında bulunan yürüme ve dinlenme noktaları insanların rahatlamasına özellikle yardımcı olmaktadır. Şehirde en dikkat çekici projeler arasında Demirkaya Kılıç Konakları, Kocar Konakları, Sur Yapı Antalya evleri bulunuyor. Evlerin alanları 45 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Şehir mimari planlaması gereği çok katlı binalara ev sahipliği yapmadığı için insanların yaşam kalitesi de otomatik olarak artış gösteriyor.

Konut projesi tercihi yapanlar için iş yerlerine yakınlık, toplum merkezlerine uzaklık ve şehirden uzak olması gibi detaylar öne çıkıyor. Tabi bunların yanında her noktaya yakın olması da projelerin öne çıkan noktaları olarak dikkat çekiyor. İnsanlar günümüzde hem şehirden uzak olmak aynı zamanda istediği zaman oraya ulaşmayı istiyor.

Antalya’dan Ev Almak

Antalya’dan ev almak isteyen her insan için farklı projeler bulunuyor. Tabi bu projeler arasında en doğru tercih ekonomik seviyesine uygun olanı tercih etmek olacaktır. Birikim olanlar peşin ödeyerek alırken bu fırsatı olmayanlar banka kredilerine yöneliyor. Bu durumda yüksek konut kredisi faizleri nedeniyle insanların tercihlerinin bozulmasına neden oluyor.

Birevim bu noktada devreye girerek insanların uzun vadeli ödeme yoluyla ev alırken aynı zamanda yüksek faiz oranlarından uzak kalmasına yardım ediyor. Bu doğru tercihi yapan insanlar rahat bir şekilde borçlarını öderken aynı zamanda hayallerini gerçekleştirmeyi de başarıyor. Sadece faizden kurtulmuyor isterse peşinat veya ara ödeme yapmadan bu fırsattan yararlanıyor. Birevim bu noktada tüm başvuranlara uygun olan fırsatları sunarak onların ev sahibi olmalarına yardımcı oluyor.

 • Antalya Şube

Adres: Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulvarı İsmail Aynur AkÇor İş Merkezi 25/A Muratpaşa / Antalya

Telefon: 0242 248 94 54

 • Kepez Şube

Adres: Yeşilırmak Cad. Emek Mah. 5/C Kepez / Antalya

Telefon: 0212 622 14 66

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Sedef Şahin Reply

  Antalya gerçekten insana huzur veren bir şehir, oradaki yeni konut projeleri gerçekten şahane.

  1. admin Reply

   Merhaba Hülya Hanım,
   Antalya konut projeleri ile ilgili güncel bilgilere sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

 2. Songül Polat Reply

  Antalya’da İstanbul gibi kocaman bir şehir artık, uzun süre aradan sonra gittim ve gerçekten İstanbul’dan farkı yok evlerin yolların 🙂

 3. Hakan Demir Reply

  Antalya tarafında da çok güzel projeler var gerçekten, İstanbul gibi oldu Antalya son zamanlarda 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 − 7 =

Güvenlik Sorusu

4 x 2?