xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Aydos Country Projesi

Sancaktepe’nin sayılı kadın belediye başkanı  yenilikçi ve vatandaşa empati ile yaklaşan tutumu ile İstanbul’un gelişen en cazip ilçeleri arasına çoktan giridi.  Kapalı otopark alanları, semt pazarı,gençlik kampı,Damatris Sarayı,deresi,sadece İstanbul’un değil şehrin en büyük şehir hastanesi,çocuk yuvası,modern yenilenmiş meydanı gibi birçok avantajlı yaşamı destekleyen alana ve yapıya sahiptir.

birevim peşinatsız ev

Aydos Country Projesi işte bu güzel ilçede yükselen en iyi projelerden biridir. Sinpaş Country güvencesi  ile Sancaktepe’de yükseliyor. Proje içerisinde 4 mahalle yer alıyor. Aydos Country Projesine ismini veren Aydos ormanı mahallelerin ciğerleri diyerek bir benzetme kullanabiliriz.

Doğa ile uyumlu mahalle kültürünün tadını çıkarabileceğiniz projede Aydos Kulüp dört dörtlük bir hayat sürmeniz için yaşamınıza renk ve konfor katıyor.

Aydos Country Projesi mahallerinde yer alan bir daireyi  sanal ortamda gezerek yazımızda bahsettiğimiz konfor ve estetik detaylarına sizlerde tanıklık edebilirsiniz.

İstanbul büyük bir şehir hatta dünyadaki en kalabalık şehirlerden biri  bu projede yer alan mahallelerin çevresi yemyeşil Aydos Ormanları ile çevrili olduğundan Aydos Country Projesinden satın alacağınız dairelerde sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

İçindekiler

Aydos Country Kat Planları

Genel olarak, kat planı, yukarıdan bakılan oda, ekipman ve mobilyaların konumlarını gösteren ölçek boyutlarında bir çizimdir. Kat planları, tasarımcılar veya mimarlar tarafından genellikle, mekanın taşınmadan önce asıl amaç için uygun olup olmadığını kontrol etmek için görsel bir araç olarak kullanılır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki resme tıklayın.

Tipik bir kat planı aşağıdaki temel unsurlara sahiptir:

  • Boyut Çizgileri- bunlar, gerçekte öğelerin uzunluğunu, örneğin pencerelerin uzunluğunu vb. Gösteren ölçümlerdir;
  • Ölçek bu faktör tüm alanın ekrana veya bir taslak kağıda ne ölçüde sığabileceğini gösterir. Günümüzde, en yaygın ölçek oranı 1/4 inç, 1 ayağa eşittir, yani 1/4 inçlik bir uzunluk, gerçekte 1 ayak uzunluğundadır. Bazen, mimarlar gerçek boyutu göstermek için Tam Ölçeği de kullanır;
  • Oda Tipleri ve Öğeleri bunlar duvarları, pencereleri, kapıları, tek bir odayı, dolapları, kanepeyi, merdivenleri, aletleri ve hatta açık bahçe düzenlerini ve benzerlerini içerebilir;

Aydos Country Projesi kat planlarına gelince 1+1 / 2+1 / 3+1 gibi birçok seçenekte bulunuyor. Detaylar için siteden kat planlarına göz atma şansınız var.

Aydos Country Ödeme Seçenekleri

Aydos Country ödeme seçenekleri dendiğinde en alt baremi 548 bin türk lirasından başlıyor. 1492,000 bin türk lirasına kadarçıkabiliyor. Konum, metrekare  gibi farklar fiyat değişikliğine yol açabiliyor. Aşağıda yaklaşık birkaç fiyat belirteceğiz.  Detaylı bilgi  için Aydos Country projesi uzmanları ile irtibata geçmeniz gerekiyor. İster telefon aracılığı ile ister direk irtibata geçebilirsiniz.

  • 1+1 oda daire – 117 metrekare : 548 bin türk lirası
  • 1+1 oda daire – 121 metrekara : 642 bin türk lirası
  • 2+1 oda daire – 108 metrekare 757 bin türk lirası
  • 3+1 oda daire – 129 metrekare 1.081 bin türk lirası
  • 3+1 oda daire – 201 metrekare 1492 bin türk lirası

Aydos Country Özellikleri 

Ülkemizde komşu kültürü genlerimize kadar işlemiştir. İlişki kurmayı severiz ve Aydos Country tamda size bunu verir. Komşuluk ilişkilerinizi geliştirmenize olanak sağlayan Aydos Country içinde 4 mahalleyi barındırıyor.

Dış mekanda yeşil alanların yanısıra yapay göllere de sahiptir.  Pilates gibi spor yapacağınız alanların yanısıra kapalı yüzme havuzu da bulunuyor. Yürüyüş yolları ve yeşil alanları ile ailece güvenli gezintiler yapabilirsiniz.

Özellikle dış alanda ailece piknik yapabileceğiniz alanlarda mevcut gibi görünüyor. Yeşile ve göle bakan balkonları ile gördüğünüzde hemen kaparo vererek İstanbul’un merkezine dönmek istemeyeeksiniz.

Aydos Country Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Bu kadar özelliğinden bahsettiğimiz Aydos Country nerede? İstanbul’un iki yakasından Anadolu’da bulunan Sancaktepe’ye ulaşım özellikle son zamanlarda gelişen metro ile  ulaşım kolaylığı sağlıyor. Metro Sancaktepe durağı bulunuyor ve kısa sürede bir yakadan  bir yakaya yani dilerseniz Aydos Country bulunan dairenize ulaşabilirsiniz. Marmaray iki yakayı birbirine bağlarken toplu taşımacılığa uygun şekilde  düzenlenmiş metro ile  kısa sürede istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Eğer otobüs kullanmak isterseniz; 12ÜS, 18E, KM71 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Metro M4 hattını kullanabiliyorsunuz.

Özel aracınız ile ise navigasyon ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muhteşem Aydos ormanının çevrelediği Aydos Country inanılmaz derecede huzurludur.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + eighteen =

Güvenlik Sorusu

5 x 4?