xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Aylık 555 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Tasarruf yaparak birikim yapmak kolay bir yöntem değildir. Sabır ve zaman gerektirir. Gelirinizin büyük kısmını tasarruf için ayırmak sizi ekonomik yönden sıkıntıya sokabilir. Gelirinizden küçük bir kısım ayırmak ise sizi hedefinizden uzaklaştıracaktır. Çok uzun yıllar tasarruf yapmak pes etmenize sebep olabilir. Doğru olan ise makul miktarlarda düzenli bir şekilde tasarruf yapmaktır.

birevim peşinatsız ev

Küçük taksitler halinde peşinat ödemeden ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Bu hayaller Birevim firması sayesinde hayal olmaktan öte gerçeğe dönüşmektedir. Tasarrufa dayalı özgün yöntemlerle kolaylıkla ev sahibi olmanıza fırsat vermektedir. Kendi belirlediğiniz aylık taksitlerle peşinat ödemeden ev sahibi olma sürecini yaşayabilirsiniz.

Örneğin; 100 bin TL değerinde ev almak için 180 kişilik gruba dahil olabilirsiniz. 180 kişilik gruba dahil olanlar 500 bin TL’ye kadar ev seçme hakkına sahiptir. 180 kişilik bir grupta 100 bin TL değerinde bir evin teslim tarihi 1. ay ile 39. ay arasında değişmektedir. Bu yöntemde peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Eğer %10 peşinat verilirse evin teslim tarihi 1. ay ile 33. ay; %40 peşinat verilirse 1. ay ile 18. ay arasında yapılacaktır.

Peşinat zorunluluğu bulunmadığı gibi müşteriler talep ettikleri takdirde %5 ile %40 arasında peşinat verebilir. Birevim’in sunduğu bu yöntem sayesinde toplam borç 180 aydan önce bitecektir. Peşinat verilmediği takdirde evin teslim tarihi 83. ay ile 106. ay arasında yapılacaktır.

100 bin TL değerinde eve sahip olmak için peşinat verilmediği takdirde 180 kişilik grupta aylık ödemeler 555 tl olacaktır. Evin teslim edilmesinin ardından ise müşteri aylık taksidini 955 tl olarak ödemeye devam edecektir. Hiçbir faizin bulunmadığı ödeme yönteminde Birevim çalışma bedeli olarak sadece 11.900 tl ücret almaktadır. Ev için ödediğiniz toplam maliyet 111.900 tl olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 12 =

Güvenlik Sorusu

2 x 4?