xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Barcelona City Projesi

Sizde yoğun insan trafiğinden bunalmış ve yerleşmek için yada yatırım yapmak için farklı bir şehir araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.  Size yeşil Bursa’nın incisi Mudanya’da yapılandırılan Barcelona City hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız. Diğer şehirlerimize göre körfez ve doğa manzaralı bu projeden konut satın almak fiyat olarakta avantajlıdır. Kısa ürede değeri artacağı aşikar olan projeden konut almak için acele edin.

birevim peşinatsız ev

Ülkemizin dördüncü büyük şehri olan Bursa günbegün nüfus olarak artış gösteriyor.  Sanayi, tarım birçok yönden ülkenin ekonomi can damarlarından olan Bursa ilinde elbette buda konaklama yani konut ve ticari bürolara ihtiyacı artırıyor. Barcelona city Projesi bu toplu konut projelerinden biridir.

Doğa ve Körfez manzaralı konutlara sahip Barcelona City Projesi oldukça rağbet görüyor.

Bursa’nın en merkezi ilçelerinden birinde Mudanya,Halitpaşa Mahallesi yükselen Barcelona City yakın çevrelerinde hastaneler, okullar, AVM vb hayatı kolaylaştıran ve olması gereken yapılar bulunuyor. 2020 yılı Mart ayında teslimatı beklenen Barcelona City’den konut almak için talep oldukça yoğun görünüyor.

Her geçen gün büyüyen sanayi şehrimiz Bursa’da konut almak en doğru yatırımlardan biridir.

İçindekiler

Barcelona City Kat Planları

Mimari ve bina mühendisliğinde, bir kat planı, bir yapının bir seviyesindeki odalar, alanlar, trafik düzenleri ve diğer fiziksel özellikler arasındaki ilişkilerin yukarıdan bir görünümünü gösteren bir çizimdir. Boyutlar genellikle oda boyutlarını ve duvar uzunluklarını belirtmek için duvarlar arasında çizilir. 5 bloktan meydana gelecek Barcelona City kat planları 3 bin 900 metrekarelik arsa üzerinde yükselecektir. 44 daireden oluşan Barcelona City Projesinde 123 & 176 mtrekara büyüklüğünde değişen bahçe katı, dubleks, ara kat daireler tasarlanmıştır. Ayrıca kat planları incelendiğinde 187 metrekara büyüklüğünde 4+1 daire seçenekleri de yer alıyor.

Kat planlarına göre ev sahibi olmak size kolaylıklar sağlar. Nasıl mı? Evin her alanını görebilirsiniz. Ve aile yapınıza yada yaşam kalitenize uygunluğunu bu kat planları aracılığı ile sorgulayabilirsiniz.

Barcelona City Ödeme Seçenekleri

Bursa en yeşil kentlerimizden biri  ve temiz havasının yanısıra devam eden tarımcılığı ile de en fazla organik yiyecek bulunabilecek temiz topraklara sahip ilimizdir.  Ancak aldığı göçleri kaldıracak bir  konut yapılanması olmadığından hızla konut projeleri üretilmektedir. İşte bu projelerden biri de Barcelona City Projesidir. Ödeme seçeneklerinde  banka kredilerine de uygundur.

Bursa Mudanya merkezde başlatılan Barcelona city Projesi ailelere daha fazla hitap ediyora benziyor. 3 bin 900 metrekare arsada başlayan projede fiyatlar 309 bin türk lirasından başlıyor. Bu kampanyalı fiyatların yanısıra %50 peşinat ödeyebilen kişilere sonrasında 18 ay faizsiz ev sahibi olma fırsatını yakalıyorlar.  Barcelona city Projesi bu güzel yeşil şehirde yükselirken proje ekibi size en uygun fiyatlar ile ev sahibi olmanıza olanak sağlamak için çalışıyor.

Barcelona City Özellikleri 

Barcelona City projesi iç mekan, dış mekan ve kat planı resimlerini incelediğinizde yeşil Bursa içinde yeşili muhafaza eden ve sosyal alanları ile sizin işten arta kalan zamanınızı değerlendirebileceğiniz alanlar sunan bir yapıya sahip olarak tasarlanmış olduğunu görebilirsiniz.  Mudanya’da aile yaşantısına uygun olarak tasarlanmış projede 7/24 güvenlik sistemi devrede olacaktır. Ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzu aileniz ile kaliteli vakit geçirmenize destek olacaktır. Çocuk oyun alanları, spor salonu yaşam kalitenizi şüphezi yükseltecektir.

Barcelona City hastanelere, okullara  yakınlığı ile de size güven verecek bir projedir.

Barcelona City Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Bursa’nın en gözde ilçelerinden biri olan Mudanya ulaşım oldukça kolaydır.  Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Mudanya’da Halitpaşa’da projelendirilen Barcelona City Bursa’ya Avrupa ruhunu taşıyacağa benziyor. Bereketli zeytin ağaçlarının ortasında meşhur Körfez’e komşu bir konumda yer alıyor. Körfez denince deniz manzarasına sahip olduğunu sanırız tahmin ettiniz. Barcelona City müthiş deniz manzarasına sahip ve ulaşım oldukça pratiktir. Ulaşım avantajı BUDO ve IDO ile oldukça kolaydır. Bursa ilimiz yeşil Bursa olarak nitelendirilir.  Yeşil Bursa en büyük dördüncü ilimiz olarak ulaşım konusunda öncelikli çözümler üretilmiş bir şehrimizdir. Elbette şimdilerde ulaşım konusunda en rahat edeceğiniz şehir olduğunu söylesek doğru bir nitelendirme yapmış oluruz. Barcelona City kolay ulaşım avantajı ile tercih edebileceğiniz bir konut projesidir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =

Güvenlik Sorusu

8 x 2?