xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları Nelerdir?

Banka kredileri geri ödemelerde yüksek faiz oranları istediği için günümüzde tercih edilen konut temin yöntemleri arasında sayılmamaktadır. Bu gibi faizli sistemlerden uzak kalmak isteyen bireyler için Birikimevim nedir açıklamaları gerçekleştirilmektedir. Öncelikle sistemin tasarrufa dayalı bir yöntem olduğundan bahsetmek doğru olacaktır. Gruplardaki kişi sayıları aylık ödeme miktarlarına göre değişim gösterdiği için herkesin bütçesine zarar vermeden konut temin edebilmektedir.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Birikimevim Nedir? Birikimevim Kimin?

Katılımcılara nedir konusundaki bilgilendirmelerin ardından Birikimevim şartlarının açıklandığı da bir gerçektir. Üstelik firma, şartlar açısından oldukça esnek davranmaktadır. Gelir düzeyi ortalama ya da alt kademede olması fark etmeksizin on sekiz yaşını dolduran herkes firma aracılığı ile konut sahibi olabilmektedir. Konut alımlarında farklı kampanyalar bulunduran firma zaten bu sayede her kesimden bireyin şehir fark etmeksizin konut sahibi olmasını sağlamaktadır. Birikimevim kimin için yapılan araştırmalar ise firmanın farklı alanlarda da hizmet sunumu yapan bir şirkete bağlı olduğunu göstermektedir. Telli Grup bünyesinde iştirak olan Birikimevim ‘de kurul başkanı olan isim ise Osman Telli şeklindedir.

Birikimevim Kampanyaları

Birikimevim kampanyaları sayesinde katılımcılarına alternatifler sunabilmektedir. Kampanyalarda ödeme imkanları olduğu gibi konutların ne zaman teslim edileceği gibi başlıklar da değişim göstermektedir. Sabit Sistem, Erken Teslimatlı Sistem kullanımda olan kampanyalar arasında yer almaktadır. Sistemlerin tümünde teslim zamanı noter huzurunda gerçekleştirilecek ve adilane şekilde düzenlenen çekilişler çerçevesinde belirlenmektedir. Ancak resmi teslim zamanı bireylerin ödemelerine göre netlik kazanmaktadır. Sabit olan sistemde evler teslim edildiğinde de taksit miktarları artmamaktadır. Ancak erken teslimat olanı tercih edenlerin teslimden sonra taksit oranları anlaşılan oranlarda artırılmaktadır. Bu da ana borcun kısa süre içerisinde kapanmasına ve konut tapusunun elde edilmesine olanak tanımaktadır.

Birikimevim Şikâyet ve Yorumlar

Birikimevim şikayetleri olmayan firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Üstelik günümüz teknolojik imkanları sayesinde bahsedilen sonuçlara erişim sağlamak oldukça kolaydır. Çünkü artık insanlar hizmetlerden beklenirlerini alamadıklarında anında gerek forumlar gerek sosyal medya paylaşımları ile bu durumlarını ifade etmektedir. Fakat firma hakkında bahsedilen alanlarda herhangi bir şikâyete denk gelinmemiştir. Üstelik firma ile konut sahibi olanların olumlu paylaşımlar yaparak kullanımları teşvik ettikleri de görülmektedir.

Birikimevim Güvenilir Mi? Şubeler Nerede?

Katılımcıların sistemden memnun kalmaları firmanın güvenilir olduğunun en kesin kanıtlarından biridir. Birikimevim şubelerinin farklı illerde bulunması ve halen yeni şubeler açması da piyasada güvenilir olduğunu göstermektedir. Yeni iş alanları da oluşturan firmanın sadece İstanbul’da bile birden fazla bayisinin olduğu bilinmektedir. Diğer şubeleri ise Malatya ve Antep gibi illerde açıldığı bilinmektedir. Yakın zamanda çalışmaları tamamlanacak olan alternatif şubeler sayesinde katılımcılar her yerden firmaya erişim sağlayabilir hale geleceklerdir. Henüz şube bulundurulmayan illerdeki katılımlar ise buluşma noktaları ayarlanarak sorunsuz bir şekilde ilerletilmektedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 10 =

Güvenlik Sorusu

4 x 8?