xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Bursa Konut Projeleri – Bursa Projeleri ve Fiyatları

Bursa konut projeleri şehirde yükselen yeni inşaatlar ile insanların daha rahat ve huzurlu bir hayat geçirmeleri için hayata geçiriliyor. Yapılan her proje içerisinde birçok detayın yer alması her adımda bir üst sıraya çıkarılacak olması en önemli nokta olarak görülüyor. Şehrin her noktasında oraya uygun olan inşa edilen projelere herkesin dahil olma hakkı bulunuyor. İsteyen istediği zaman bu projelere dahil olarak hayatlarının geri kalanında daha kaliteli, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşama şansına sahip olacaklardır.

birevim peşinatsız ev

Konut projeleri içerisinde çok sayıda detay olması dikkat çekiyor. Alınacak eve karar vermeden önce hangi özelliklere sahip olduğunu belirlemek karar vermenizde kolaylık sağlayacaktır. Çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kamera güvenlik, açık ve kapalı otopark, spor salonu, yerden ısıtma, yürüyüş alanları gibi birçok detayı tercih etme şansına sahip olabilirsiniz. Merak etmeyin bu özelliklerin tamamını size sunan projelerde bulunuyor.

Bursa Projeleri ve Konut Fiyatları

Konut projesi içerisinde tercih ederken yaşadığınız alana, iş yerinize, çocuklarınızın okuluna ve şehrin gürültüsünden uzakta olmasına göre tercihinizi yapabilirsiniz. Nilüfer, Mudanya, Osmangazi, İnegöl, Yıldırım gibi bölgelerde projeler bulunmaktadır. Bu projeler arasından bazılarının isimleri şu şekildedir. Tabi bunlar tamamlanıp yerine yenilerinin başlayacağını da ekleyelim.

Sydney Garden, Zeytin Park Burgaz, Linda Butik farklı tarzlarda inşa edilen bazı projelerdir. Her detayına bakarak farklı fiyat aralığında sunulan bu yeni projelere sizlerde dahil olabilirsiniz. Fiyatlar da aynı özellikleri olduğu gibi geniş bir yelpazede sunuluyor. Şehirde ki projelerin ortalama fiyatları 200 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Sizde bütçenize aynı zamanda yaşam kalitenizi yükseltecek olanı tercih ederek doğru adımı atabilirsiniz. Tabi bu adımı atarken ödeme seçenekleri arasında doğru tercihi yapmanız gerekiyor. Para biriktirebilir, direkt olarak peşin ödeyerek alabilir veya banka kredisine yönelebilirsiniz. Bazıları için bunların dışında ev almak için farklı bir seçenek olmasa da Birevim bu konuda müşterilerine gerekli yardımı sunuyor.

Bursa’dan Ev Almak

Bursa’dan ev almak isteyenler için şehrin farklı bölgelerinde bulunan çok sayıda proje sunuluyor. Her proje kendi içerisinde birçok detayı ve özelliği barındırıyor. Bu da insanların hem ekonomilerine hem de tercihlerine uygun olanı bulmalarını kolay hale getiriyor.

Birevim firması müşterilerine piyasada ki en kolay ödeme seçenekleriyle ev alma fırsatı sunuyor. Hiç peşinat ödemeden yapılan sözleşmeyle kendi ödeme planınızı uzun vadeli olarak planlama imkanı veriliyor. Tabi bununla birlikte vade ne kadar uzun olursa olsun sizden herhangi bir kredi faizi veya vade farkı alınmaması en önemli avantaj olarak dikkat çekiyor. Sadece firma tarafından bir sefere mahsus olan katılım ücretini ödeyerek sizde bu şehirden istediğiniz evi rahatça alabilirsiniz.

 • İnegöl Şube

Adres: Cuma Mah. Nuri Doğrul Cad. No:40 İnegöl / Bursa

Telefon: 0212 622 14 55

 • Osmangazi Şube

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:59 Osmangazi / Bursa

Telefon: 0224 223 83 38

 • Nilüfer Şube

Adres: İhsaniye Mah. İzmir Yolu Caddesi No:128 /E Nilüfer Bursa

Telefon: 0212 622 14 81

 • Yıldırım Şube

Adres: DuaÇınarı Mah. Ankarayolu Cad. No: 237/A Yıldırım / Bursa

Telefon: 0224 369 23 35

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Ahsen Demir Reply

  Bursa’da son zamanlarda çok güzel konut projeleri yapılmaya başlandı, arkadaşım oturuyor Bursa’da, oda yeni projelerden ev alıp taşınmak istiyor

 2. Hilal Doğan Reply

  Bursada bir konutta oturan arkadaşım var, oda zamanında çok uyguna almıştı ve şu an çok büyük kâr ettiğini söylüyor

 3. Sena Bozkurt Reply

  Bursanın merkezindeki konut projelerini çok beğenmiştim ben, fiyatlarını kulaktan duyma öğrendiğimde fiyatları çok cazipti tabi şimdi ne olmuştur bilemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × one =

Güvenlik Sorusu

5 x 9?