Cepten Para Çıkmadan Kasanıza Tapu Girecek!

Hiç peşinat ödemek istemiyorsunuz. Faizli alışverişler sizin için uygun değil. Bir eviniz olsun istiyorsunuz. Ama hayal ettiğiniz ev için yeterli paranız nakit olarak yok. Bu durumda siz de ” Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Sistemi “nden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, bu sistemde çalışmakta olan bir proje bulmak. Bir takım şirketler aracı olarak bu imkânı isteyen herkese sunmaktadır. İyi bir araştırma sonrasında, doğru ismi bulmak zor değil.

Bu sistemin çıkış noktasında, yastık altı ev parası biriktirmek bulunmaktadır. Ev almak isteyenler nasıl ki bu yatırım için yıllar içinde bir miktar parayı kenara koyarak, hedefledikleri geleceğe ilerlemektedirler, bu sistem de aynen bu şekilde çalışmaktadır. Hayal edilen ev için kenara para koymak yerine, projeye ya da aracı firmaya para ödeyerek ev sahibi olunabilmektedir.

Bu Şekilde Ev Almak İçin Ödeme Süresi nedir?
Bu süre hakkında sabit bir bilgi paylaşmak doğru olmamaktadır. Çünkü bu sistem ile konut sahibi olmak isteyen kişilerin görüştükleri farklı projeler ya da farklı aracı firmalar, süre konusunda farklı teklifler sunmaktadırlar. Bundan dolayı da sabit bir süre bulunmamaktadır. Alıcının proje satış ofisindeki uzmanlarla ya da aracı kurum temsilcileriyle toplantılar yaparak, en avantajlı olan alım şeklini seçmesi gerekmektedir. Yeterli derecede araştırma yapmadan bu tarz alımlara girmek de doğru değildir. Peşinatsız ev kampanyalarının hepsi güvenilir olmayabilmektedir. Bu konuda güvenilir isimlere yönelmek de önemli bir konudur. Kurumsal emlak danışmanlarının bulunmakta olduğu emlak ofisleri de bu konuda yardımcı olabilmektedir.

Bu Sistemde Ev Teslimi Ne Zaman Oluyor?
Bu konu da yine projenin şekline göre değişmektedir. Bir de kişinin ödeme taahhütleri bu konuda sonucu etkilemektedir. Her alıcı bu şekilde peşinatsız ev almak için bir plan yapmakta, bu ödeme planını satıcı firma ile paylaşmaktadır. Buna göre de sözleşme hazırlanmaktadır. Bu tarz sözleşmelerde erken ödeme avantajlarının yazılı olması gerekmektedir. Alıcı kişi erken ya da yüklü ara ödeme yapar ise eve erken giriş de mümkün olabilmektedir. Fakat bu konuyu en başında konuşmak, yoksa şayet sözleşmeye bu maddeyi eklemek gerekmektedir.

Önceki

Bütçenizi Zorlamadan Ev Sahibi Olmak

Sonraki

Doğru Yatırım İçin Peşinatsız Konut Satın Almak

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir