xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Cubes Ankara Projesi

İstanbul’dan sonra Ankara’da muhteşem alışveriş deneyimlerine ev sahipliği yapan merkezler ile tanınmaya başladı. Başkentimizin nadide ilçelerinden Çankaya’ya bağlı Çukurambar’da başlayan Cubes Ankara projesibirçok Ankara’lıyı heyecanlandırıyor.

birevim peşinatsız ev

3 büyük ve tecrübeli firmanın işbirliği ile yürütülen projede inşaat taahhüt, yapı endüstrisi ve konut sektörlerindeki projeleriyle 1980 yılından bu yana sektörde olan Dalgıç GY’nin katkısı kuşkusuz büyüktür.   Dalgıç GY yapılara yeni bir soluk katarken Cubes Ankara Projesi Nuhoğlu İnşaat, Lejant Projenin katkıları ile neredeyse mükemmel boyutta bir iş çıkarıyor.

Cubes Ankara Projesi kapsamında doğa ile iç içe alanlar, adı üstünde küp konut ve ofislerin yanı sıra ArtZone ve SkySport hem ruhunuza hem beden sağlığınıza yönelik düzenlemeler ile konforunuzu ve yaşam kalitenizi yükseltecek şekilde yaşam alanlarınızı planlamış gibi görünüyor.

Ailece kaliteli zaman geçireceğiniz ve zaman tasarrufu yapabileceğiniz Alışveriş merkezlerinden biri olmaya aday Cubes Ankara Projesi kapsamında 38 konut, ofis ve ticari alanları ile 38m² – 100 m² arasında değişen modüler bağımsız birimden olmak üzere ofis, konut ve özel yapılı birim bulunmaktadır.

Cubes Ankara Kat Planları

Kat planı nedir? Kat planı mimari projede yer alan yapının her bir katının;

 • Kullanımı;
 • Niteliğini,
 • Konumunu,
 • Ortak yerlerini,
 • Alanlarını gösteren plana verilen isimdir.

Cubes Ankara Kat Planları konusunda aşağıda ödeme seçenekleri başlığı altında size metrekare ve oda sayısı konusunda bir çizelge hazırladık. 67 ile 343 metrekare aralığında bulunan daire büyüklükleri, Kat planlarından görüldüğü kadarı ile apartmana dairesi, rezidans, otel, ofis ve alışveriş merkezi olarak hazırlanmıştır. Cubes Ankara Kat Planlarında toplam 450 daire adedi görülüyor. Ankara Çankaya lokasyonunda geliştirilen teslim tarihi Nisan 2020 olarak görülüyor.

Kat planlamasına göre proje kapsamında, ücretsiz otoparkın dışında,450 daire,500 ofis,63 mağaza mevcut. Kapalı devre TV ve özel güvenlik, bahçe, çocuk oyun alanı restoran, kafe, sauna, açık yüzme havuzu ve mutfak kat planlamasında yer alırken hidrofor, su deposu ve Dijital altyapı da planlanmış görünüyor.  .

Cubes Ankara Ödeme Seçenekleri

Cubes Ankara projesi iki blok şeklinde yükselmektedir. Peşin ödemelerde 350 bin Türk lirasından başlayan fiyatlar binanın cephesinden metrekaresine kadar birçok açıdan değerlendirilerek fiyatlandırılmış gibi görünüyor.

Konut, ofis yâda mağazayı nakit alacaksanız %15 indirim avantajını değerlendirmeniz mümkündür.   Cubes Ankara projesi ödeme planı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

 • %30 peşin,
 • %15-12. Ayda,
 • %15 / 18. Ayda,
 • %15/ 24 ayda ara ödeme,
 • Kalan %25’i şirket bünyesinde 30 ay vade ile

Banka kredisi, faizsiz ev edindirme sistemleri vb. araçları kullanarak ev alacaksanız nakit indirimindeki avantajları bilmeniz avantajlıdır. Cubes Ankara projesi konut, ofis, mağaza fiyatlarını kontrol ettiğinizde verdiği hizmetlere göre fiyat avantajını ve gelecekteki emlak avantajınızı görebilirsiniz.

Oda Sayısı 

Metrekare En düşük fiyat En yüksek Fiyat
1+1 67-70 624,70

871,19

1+1 88-114 785.560,00

1.274.484,00

1+1 130-168 1.208.436,00

1.568.795,00

2+1

106-125 Bilgi Alın Bilgi Alın

2,5+1

114-169 Bilgi Alın Bilgi Alın

2+1

209 Bilgi Alın Bilgi Alın

3+1

223

Bilgi Alın Bilgi Alın
4+1

163-228

Bilgi Alın Bilgi Alın
5+1

343

Bilgi Alın Bilgi Alın
6+1

256

Bilgi Alın

Bilgi Alın

Cubes Ankara Özellikleri 

Daha öncede bahsettiğimiz şekilde 2 ayrı blok olarak tasarlanmış Cubes Ankara özelliklerine gelince; proje kapsamında A bloğunda konut ve özel (exclusive)rezidanslar yer alıyor. B bloğunda ofis, otel ve kurumsal kiralanması planlanan ofisler yer alıyor.

Ankara’da yeni yaşam merkezlerinden biri olarak tasarlanan Cubes Ankara’nın en önemli özelliklerinden bir diğeri ise ArtZone (sanat)ve SkySport (spor) alanlarıdır.

Cubes Ankara projesinde havuz, SPA, çocuk oyun alanlarının yanı sıra az önce bahsettiğimiz ArtZone sanat alanları yer alıyor. Kafeler, restoranlar, hobi alanları gibi alanlarda sadece Cubes Ankara’da yaşayan kişiler değil dışarıdan gelen misafirlerde keyifle vakit geçirebilecekler.  Spor alanlarını yanı sıra bolca eğlene ve aktivite alanı yer alacaktır.

Cubes Ankara Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Cubes Ankara nerededir? Açık adresinden ziyade konum olarak nerede olduğu ulaşım konuları sizi meraklandırıyor olmalı değil mi? Çukurambar adresinde yer alan Cubes Ankara Çankaya gibi Ankara’nın güzide ilçelerinden birine bağlıdır.

Cubes Ankara aslında sadece ofis ve konut müşterilerine değil bölgenin çevresindeki insanlara da alternatif ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.

Lokasyonunu bulunduğu Çukurambar Eskişehir yolu üzerinde yer alıyor. Özellikle Ankara’nın en önemli semtlerine 5 dakika uzaklıktadır. Çankaya, Kızılay, Bahçelievler, Dikmen, Yıldız’a yakın ve semt gitgide cazibe merkezi olduğundan elbette Cubes Ankara tüm bu semtler için avantaj oldu. Çukurambar metro, otobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına yakın olmasıdır.

Hem yere yakın, hem de tüm ulaşım olanaklarının tam ortasında Cubes Ankara başkentte yaşayanlar için büyük bir şans…

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Yusuf Aksoy Reply

  Ankara’ya çok yakışan bir yapı oldu “Cubes Ankara”, görüntüsü şahane ödeme seçenekleri de baya bir esnek gözüküyor.

  1. admin Reply

   Merhaba Yusuf Bey,
   Cubes Ankara Projesi sadece bir konut projesi değildir aynı zamanda içerisinde ofislerinde bulunduğu ve bunların yanı sıra ArtZone ve SkySport hem ruhunuza hem beden sağlığınıza yönelik düzenlemeler ile konforunuzu ve yaşam kalitenizi attıracak şekilde tasarlanmış bir projedir.

  1. admin Reply

   Merhaba İlknur Hanım,
   Sadece bir konut değil sosyal ve iş yaşamınızı bir araya toplayan bir proje Ankara için benzersiz bir yapı oldu.

 2. Gülşah Arslan Reply

  Fiyatları muhtemelen daha da artmıştır ancak Cubes Ankara’dan konut alanların konutları kısa sürede daha da çok değerlenecektir

 3. Kemal Işık Reply

  Ankara’da rezidans dediklerinde Cubes Ankara harici bir proje tanımam açıkçası. Lokasyon merkezi noktada olması ve mimari yapı olarakta değişik bir yapı olması dikkat çeken unsurları oluyor

  1. admin Reply

   Merhaba Serkan Bey,
   Çankaya’ya bağlı Çukurambar’da hayata geçirilen Cubes Ankara projesi konumu itibariyle ulaşımı çok kolay olan bir alışveriş merkezidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + 12 =

Güvenlik Sorusu

5 x 3?