xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Eminevim BDDK’ya Bağlandı mı?

Öncelikle Eminevim nedir bunun ne olduğuna göz atalım ki; BDDK bağlantısını daha iyi anlayabilelim. Eminevim faizsiz tasarruf finansmanı yapan bir firmadır. Aynı varlıkları faizsiz belirli bir sistemde satın almak isteyen katılımcıların katkı sağladığı fonlar bir araya getirilerek bir katılımcının konut veya taşıt alımlarını finanse eden tasarruf finansman modelidir. Eminevim devlet güvencesi altına birçok tasarruf finansman şirketi gibi bu sene yeni yasa ile girdi.  Bankacılık Düzenleme Kurumu BDDK kontrolünde ve elbette TBMM onayı ile 6361 sayılı yasa ile Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Hakkında Kanun yürürlüğe girdi.

birevim peşinatsız ev

BDDK Eminevim bağlantısına göz atalım. Değişiklik ile Kanun Tasarısını yürürlüğe koyuldu ve tasarruf finansmanı sistemi düzenleyici denetim altına alındı. Sonuç olarak, finansal hizmet sunan şirketler denetime tabi tutulacaktır. Bu yasa müşterilerin hak ve menfaatlerini korumayı ve finansal piyasalarda güvenilirliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdi tasarruf finansmanı faaliyetlerinde bulunan şirketlerin herhangi bir idari veya cezai yaptırıma maruz kalmamaları için belirlenen geçiş prosedürünü izlemeleri hayati önem taşıyor.

İçindekiler

Eminevim Yasal Mı?

Eminevim BDDK yasal düzenlemeleri ile Eminevim devlet güvencesi altına girdi. Bu yasal güvence hem müşterilerin fonlarını koruyacak yönde bir yapılanmadır. BDDK Eminevim gibi birçok tasarruf finansmanı şirketini güvence altına alarak çift taraflı güvence sağlamaktadır.

Tasarruf Finansmanı sisteminde, halihazırda faaliyette bulunan tasarruf finansmanı şirketlerinin yerine getirmesi gereken bazı şartlar söz konusudur.

  • değişikliklerin yürürlüğe girmesini takip eden bir ay içinde BDDK’ya başvurması gerekiyor.

değişikliklere altı ay içinde nasıl uyacağını veya müvekkil çıkarlarına zarar vermeden nasıl tasfiye edileceğini öngören bir planı başvurusuna eklemektir.

  • planın uygun görülmesi halinde gerekli işlemleri yapmaktır.
  • altı aylık süre, belirli koşullar yerine getirildiği takdirde uzayabilir.

Yukarıda belirtilen bir aylık süre içinde BDDK’ya başvurmadan faaliyetlerine devam eden şirketler hakkında yetkisiz tasarruf finansmanı faaliyetinde bulunmaya ilişkin hükümler uygulanacağından konu oldukça hassastır. Eminevim BDDK koşullarını yerine getirerek işlemlere hız vermiştir.

Eminevim sektördeki en eski firmalardan biridir ve Eminevim yasal mı sorusunun yanıtı büyük bir EVET’tir.

Eminevim Hizmetleri Nelerdir?

30 yılı aşkın süredir finans sektöründe hizmet veren Eminevim her an kendini geliştirerek tüketicisine daha iyi hizmet vermeye gayret etmektedir.  Eminevim BDDK ile hızlı yenilenme sürecine girerek yasal düzenlemelere uyum sağlamıştır.

Faizsiz, peşinatsız küçük taksitler ile ev ya da araba sahibi olmak isterseniz hemen Eminevim iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.   444 36 46 numaralı hattan ulaşabilir ya da web adresi üzerinden size en yakın şube ile irtibata geçebilirsiniz.  Faizsiz avantajlı ev ya da araba sahibi olma avantajını yakalayın.

Her ekonomi grubuna özel ödeme sistemlerinde hizmet veren Eminevim ile kendi tasarruf miktarınıza uygun ödeme sistemlerinde konut ya da araç sahibi olabilirsiniz.

Eminevim ile faizsiz ve devlet güvencesinde ev ve araba sahibi olabilir kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 12 =

Güvenlik Sorusu

6 x 8?