xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Eminevim Firmasının Sahibi Kim?

 

birevim peşinatsız ev

Eminevim kimindir? Otomotiv ve emlak sektörünün günümüzde sorduğu sorulardan biridir.   Ülkemizde ilk kez faizsiz konut sahibi olma imkanı sunan Eminevim 30 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor. Peki, Eminevim sahibi kim? Elbirliği sisteminin kurucusu A. Emin Üstün hakkında aşağıda bilgiler bulacaksınız.  Eminevim kimindir?

İçindekiler


Emin Üstün Kimdir?

Ülkemizin kalkınmasına hizmete adayan hayırsever iş adamı S. A. Emin Üstün 68 yaşında hayata gözlerini yumdu. 1951 yılı doğumlu A. Emin Üstün Bolu’luydu.  Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezundu.  Eminevim kuruluş tarihi kaçtır?

 • 1973 yılında LİFSAN Hidrolik Sanayi Şirketini kurdu. Firma lif ve pres imalatı yapıyor.
 • 1987 yılında GENTAŞ’ın kuruculuğunu yaptı. Şirket inşaat ve arsa işleri alanında faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmektedir.
 • 1991 yılında Emin Otomotiv’i kurdu ve şu an faaliyetlerine aktif olarak devam eden şirket elbirliği sistemine dayalı faizsiz bir sistem ile otomobil sahibi yapıyor.
 • 2005 yılında ise Eminevim’in kurdu. Otomobildeki Elbirliği Sistemi’ni konut sektörüne uyarlayan sistemde, insanların faizsiz ev almasına olanak sağladı.

40 şubeyle başlayan sistemde bugünler de ülke genelinde 60’tan fazla ilde hizmet veriyor ve şube sayısı toplam 120 şubeye ulaşmıştır.

Kurduğu ödeme sistemleri ile Türkiye’de 150 binin üzerinde kişi, ev ve otomobil sahibi olmuştur. A. Emin Üstün Emin Grubun Onursal başkanlığını yapıyordu.

2021 yılında Eminevim sahibi kim?

Emin Grup Hizmet Alanları Nelerdir?

 • Eminevim,
 • Emin otomotiv,
 • Emin otomotiv 2. El,
 • Emin Gayrimenkul Geliştirme,
 • Emin Tarım ve Hayvancılık,
 • Emin Enerji ve Emin Sigorta,

30 yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdüren Emin Üstün Holding şirketler topluluğu olarak güçlü kurumsal yapısıyla ülkeye değer katan yatırımları sürdürüyor.

Eminevim 2021 Yönetim Kurulu Başkanı Kimdir?

Eminevim kimin 2021 yılında en çok sorulan sorulardan biri de budur? A.  Sefa ÜSTÜN kimdir?

1981 yılında Bolu ilinin Gerede ilçesinde doğan başarılı genç iş adamı Abdullah Sefa Üstün, 2001 yılında Sakarya Üniversitesi’ndeki eğitim almıştır. 2005 yılında Avusturya’da Viyana Ekonomi Üniversitesi (Wirtschafts Universitate) İşletme Bölümü bitirmiştir. İyi derecede 2005-2012 yılları arasında Emin Grup Holding’te Eminevim Genel Müdür Yardımcılığını üstlenmiştir. 2019 yılına kadar şirketin İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Üstün, iyi derece de İngilizce biliyor. Eğitim hayatının ardından 2020 yılında Emin Grup bugün ki adı ile Emin Üstün Holding Eminevim’in Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir.

 1. Sefa Üstün, evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Eminevim Avantajları Nelerdir?

Faizsiz finansman sistemlerini kuran en eski şirketlerden biri olduğundan tecrübe ve yatırım gücü açısından güçlüdür. Dilerseniz peşinatsız ve küçük taksitlerle ev veya araba almanıza olanak sağlayan sistemde her ekonomi grubuna özel finans ödeme sistemleri mevcuttur.

Tasarruf miktarınızı belirleyerek küçük taksitlerle mal varlığına sahip olmak için Eminevim web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

Güvenlik Sorusu

7 x 9?