xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Emlak Kampanyasına Rekor Başvuru

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un önderliğinde hazırlanan kampanyanın detayları belli oldu. Bakan Kurum’un yaptığı basın toplantısının ardından vatandaşlar kampanya ile ilgili bilgi alabilmek için telefonlara sarıldı, internet sitelerini ziyaret etti.

birevim peşinatsız ev

‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ sloganı ile hareket eden kampanyada 100 bin konut satışa çıktı. Yaklaşık 400 projede 10 yıl vade ve 0,98 faiz oranı gibi makul rakamlara vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Firmalar yüzde 10 peşinat indirimine ek olarak, liste fiyatı üzerinden de indirime gittiler. Emlak Bank’in internet sitesini son 24 saat içinde 500 bin kişi ziyarte etti. 5 bin kişi telefonla bilgi aldı, 5 bin kişi ise form doldurdu.

Gayrimenkul şirketlerini telefon yağmuruna tutan vatandaşlar, satış ofislerinde de yoğunluk yaşanmasına sebeb oldular. İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı ve Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, kampanyaya Anadolu’daki inşaat firmalarından da çok sayıda başvuru geldiğini söyledi. Durbakayım, “Bu bir konut kampanyası değil, milli birlik kampanyası. Bizi Malatya’dan Urfa’dan arayan inşaat firmaları var. Anadolu firmalarının ellerinde az konut olsa da ‘biz de varız’ diyorlar. Derneğe üye olmak ve kampanyaya katılmak istiyorlar. Bu birlik beraberlik, herkesin elini taşın altına koyması önemli bir gelişme” şeklinde konuştu.

Konu ile ilgli olarak Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur ise, ‘’Hem çağrı merkezimize, hem de datış ofislerimize ilk günden ilgi arttı. Sadece bir günde mayıs ayındaki çağrı ve form adetlerimizin üzerine çıktık. Kampanya hafta boyunca da etkisini ve canlılığını hissettirmeye devam edecek.” dedi.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + 13 =

Güvenlik Sorusu

4 x 5?