Ev Sahibi Olabilirsiniz

Günümüzde yükselen bir ivme ile artış gösteren peşinatsız ev projeleri birçok kişinin hayalini kurduğu fakat belli bir tutarda peşinata sahip olamadığı için bu hayalinden vazgeçenler için bir fırsat oldu.

Peşinatsız ev sahibi olmak

Peşinatsız ev sahibi olmak için birçok inşaat firması kolaylık sağlıyor ve böylelikle istediğiniz eve kavuşabiliyorsunuz. Çünkü ev alırken en büyük problem peşinatın toplanamaması ve peşinat olmadığı için ev almaktan vazgeçilmesidir. Firmalar peşinat olarak alacakları tutarları taksitlere dağıtarak alıcılara kolaylıklar sağlıyor.

Peşinat olmadan ev almak mı istiyorsunuz?

Ev sahibi olmaya karar verdiğinizde peşinatım yok diye üzülüyorsanız çözümü üreten firmalarla da görüşmenizi tavsiye edebiliriz. Çünkü firmalar satışlarını yükseltmek ve yaptıkları konutları alıcıları ile buluşturabilmek için sayısız kampanyalar üreterek alım gücünü yükseltmek için çaba sarf ediyorlar. Bunlardan en başta gelen yollarından birisi de peşinatı kaldırarak ödeme zorluğu çekenler için uygun taksit tutarlarında ve vade düzenlemeleri yaparak alıcılara paketler sunmak. Böylelikle hem düzenli ödemeler ile inşaat firmaları işlerine devam ederken diğer yandan da alıcılar ev sahibi olma fırsatını elde ediyorlar.

Dolayısıyla uzun vadelerde fakat hayat standartlarınızı düşürmeden ev sahibi olabilirsiniz. Bu durumdan hem alıcılar hem üreticiler hem satıcılar hem de bankalar kazanıyor ve döngü sağlanmış oluyor.

Peşinatsız ev projeleri

Peşinatsız ev projeleri gittikçe sayısı artan projeler olmaya devam ediyor. Günümüz koşullarında alım gücüne paralel olarak çözüm bulan satıcı firmalar müşteri kitlesinin düşmesine engel oluyor. Peki, bu dengeyi nasıl sağlıyorlar? Sizlerle yaptıkları anlaşma üzerinden planlama yaparak kendi malzeme aldıkları firma ödemelerini veya çalıştıkları çözüm ortaklarının ödemelerini vadeli yaptıkları satış oranında ayarlama yapıyorlar ve böylece inşaat firmaları da vadeli satış yaparken zorlanmadan kendi ödemelerini yapabiliyorlar. Sağlanan bu denge içerisinde kolaylıkla ev sahibi oluyor ve rahatça geri ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Önemli olan seçeceğiniz vadenin ve vadenin getirdiği taksit ödemelerini rahatlıkla yapabiliyor olmanız ve sahip olduğunuz evde huzur ve ferah içinde yaşayabilmeniz. Çünkü ödemelerini bir süre sonra yapamayacağınız bir eve sahip olmaya çalışmak, sıkıntıya girmek veya peşinat biriktirirken vakit kaybetmeniz mutsuz olmanıza sebep olacaktır.

Önceki

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Sonraki

Hiç Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir