Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolunu Tercih Edin

Kira öder gibi ev almak için, ” Peşinatsız Taksitle Ev ” projelerini takip edebilirsiniz. Emlak piyasasında bu sistem uzun yıllardır kullanılmakta, fakat son yıllarda oldukça popülerite kazanmış durumdadır. Bu sistemden ev almak için;

• Peşinat ödemenize gerek yoktur.
• Aylık ödemelerinize faiz bindirimi uygulanmamakta, dolayısıyla ev için ödeyeceğiniz meblağ da büyümemektedir. Banka kredilerinde çok yüksek faizli geri ödemelerin yapıldığı bilinmektedir. Bu sistemde faiz uygulaması kesinlikle bulunmamaktadır.
• İstediğiniz kadar taksitlendirme imkânı bulunmaktadır.
• Eve geçiş süreci, erken ödeme ya da ara ödeme ile mümkün olabilmektedir.

Daha birçok yönden avantajı bulunmakta olan bu sistemde, ” Peşinatsız Ev Kampanyaları” nı takip etmek gerekmektedir. Piyasada çok çeşitli uygulamalar yapılmakta, kredi kullanmadan çok sayıda kişi ev sahibi olabilmektedir.

Bu Sistem İle Satışta Olan Evler Kaliteli mi?

Bu soru hep akla gelmekte olan bir sorudur. Elbette kalitelidir. Herkes bütçesine göre ev seçebilmektedir. Bundan dolayı çok pahalı ve lüks projelerde de bu tarz satış sistemleri uygulanmaktadır. Fakat hepsi için net olarak bu uygulamanın yapılmakta olduğunu söylemek de doğru olmamaktadır. Bu sistemi tercih etmekte olan herkesin maddi durumunun bozuk olduğu düşünülmemelidir.

Çok lüks bir evi bu şekilde almak isteyen, peşinat ya da dini inancı dolayısıyla faiz kullanmak istemeyen alıcılar da bu sistemden faydalanmak istemektedirler. Bundan dolayı bu sistem ucuz, konforsuz evler için değil, her alım gücüne hitap eden tüm projelerde uygulanmaktadır. Bu sistem ile çalışmakta olan firmalar bu durumda çok işe yaramaktadır. Çünkü bu firmalarda her tür proje bulunmaktadır. Proje çeşitliliği dolayısıyla alıcıların bu firmalar ile görüşme yapmaları, kendi menfaatleri için uygun olacaktır.

Proje Firması Evi Teslim Etmez İse Ne Olur?

Peşinatsız ev almak istiyorum ” diyen herkesin öncelikle bu sistemi ve bu sistem ile çalışmakta olan firmaları çok iyi seçmeleri gerekmektedir. Bunun haricinde seçilen firma ile yapılan sözleşmenin bir avukata gösterilmesi, ona göre imzalanması tavsiye edilmektedir. Sözleşmelerde bu türlü istenmeyen durumların meydana gelmesi halinde, ağır tazminatların yazılı olmasına dikkat edilmesi önerilmektedir.

Önceki

Doğru Yatırım İçin Peşinatsız Konut Satın Almak

Sonraki

Kendi Evine Kira Öde!

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir