xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ev Sahibi Olmanın Yolları

Teknolojinin artış göstermesi ile birlikte yükselişe geçen konut projeleri nüfusun artış göstermesiyle birlikte günümüzde hızla yükselmeye devam etmektedir. Köy hayatından kent hayatına göç etmek, kiraların artış göstermesi, zamanla oluşan birikimler insanları konut sahibi yapmaya itmiştir. Fakat son yıllarda konut sahibi olmak isteyen kişiler farklı ödeme yöntemlerini kullanarak peşinatsız ev sahibi olmaya çalışmaktadır. Herhangi bir birikimi olmayan veya bir ev alacak kadar birikim yapmış kişiler için ev alma noktasında alternatifler sunulmaktadır. Günümüzde insanların en çok düştükleri yanlışlardan birisi de satılık konut projeleri alırken ödeme yönteminde bankadan çektikleri kredi seçeneklerini kullanmaktadır.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Faizli Ev Almaya Son

Ev almak isteyenlerin yardımına her zaman olduğu gibi bu dönemde de biz koşuyoruz. Banka kredilerinden dolayı sıkıntı yaşayanlara, faiz ödemekten yorulanlara artık peşinatsız, faizsiz ev alma yöntemi sunuyoruz. İnşası yeni yapılmaya başlanmış evler satışa sunulurken ödeme seçenekleri arasında taksitle ev alma imkânı sunmaktayız. Bu noktada da yeni konut fiyat endeksi verilerine göre taksitle ev alma mayıs ayında tavan yapmıştır. Böylelikle banka kredileri ve peşin alımlı evlerde gerileme olmuştur. Elimizin altında bulunan gayrimenkulleri değerlendirerek müşterilerin sıkıntı çekmemesi noktasında peşinatsız, kredisiz ev alma yöntemleri sunuyoruz. Bu yolda ki ilk amacımız günümüz sürecinde ev almak isteyenler için tasarlamış olduğumuz faizsiz ödeme yöntemlerini geliştirmeye çalışmaktır.

Kura Çekilişi

Son yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren ve oldukça ilgi gören toki konut projeleri kısa sürede çıtasını yükselterek ev sahibi olmak isteyenlerin yolunu açmaktadır. Kredi almadan faiz ödemeden, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlayan toki konut projeleri yapılacağı ilk süreçte kura sistemi başlatılarak ev almak isteyenlere imkân tanınmaktadır. Toki konutlarından ev alırken kura ile ev al alternatifinden yararlanabilirsiniz. İnşaat ve konut sektörünün öncüsü toki konut projeleri 81 ilde faaliyetlerini sürdürerek emekliler ve engelliler için özel şartlar oluşturmuştur. Emeklilerin ve ev sahibi olmak isteyen kişilerin talepleri doğrultusunda artış gösteren konutlarımız her dönem yenilik göstermektedir. Siz de herkes gibi faizsiz, senetsiz ev sahibi olmak istiyorsanız seçimlerinizi oluşturmuş olduğumuz yöntemlerden yana kullanarak sıkıntı yaşamadan ödeme imkanınız oluşmaktadır.

Peşinatsız Ev Fırsatı

Demir İnşaat’tan çok anlamlı bir kampanya geliyor. Bu kampanya sayesinde şehit düşenlerin aileleri peşinat vermeden ev sahibi olabilecekler. Bu kampanya hakkında Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Türkiye’nin zor bir sınavdan geçtiği şu günlerde Demir İnşaat olarak üzerimize düşen vazifemizi sonuna kadar yapacağız. Bizler de firma olarak anlaşmalı bankaların bizlere sunmuş olduğu avantajlı faiz oranlarına ek olarak, şehit ailelerine yüzde 25 oranında indirim sunuyoruz. Böylece şehit aileleri Demir İnşaat’tan peşinat vermeden daire sahibi olabilecekler.” dedi.

Peşinatsız Ev Kampanyası Ağustos Ayı Boyunca Sürecek

Hamit Demir konuşmasını şöyle devam etti: “Şehit ailelerine ülke olarak ne yapsak az. Bizler de bu kampanya doğrultusunda hiç değilse onlara daha konforlu bir yaşam sunmak istiyoruz. Şehit aileleri bu kampanyadan yararlanarak, hiç peşinat vermeden Demir İnşaat’tan daire sahibi olabilecekler.”

Beylikdüzü’nün tek akıllı evi olan Demir Romance ile evinizin tüm aydınlatma, ısıtma, soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca Demir Romance’da günlük temizlik hizmeti, SPA, vale gibi birçok hizmete sahip olabileceksiniz.

Demir Romance projesi kaliteli malzeme ile yapılmış bir proje olup, E-5, metrobüs, hastane, okul, etüt merkezine ve alışveriş merkezine çok yakındır. Demir Romance projesi Atatürk Havaliman’na 15 dakika mesafededir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + 19 =

Güvenlik Sorusu

6 x 4?