Ev Sahibi Olmanın Yolları

Teknolojinin artış göstermesi ile birlikte yükselişe geçen konut projeleri nüfusun artış göstermesiyle birlikte günümüzde hızla yükselmeye devam etmektedir. Köy hayatından kent hayatına göç etmek, kiraların artış göstermesi, zamanla oluşan birikimler insanları konut sahibi yapmaya itmiştir. Fakat son yıllarda konut sahibi olmak isteyen kişiler farklı ödeme yöntemlerini kullanarak ev sahibi olmaya çalışmaktadır. Herhangi bir birikimi olmayan veya bir ev alacak kadar birikim yapmış kişiler için ev alma noktasında alternatifler sunulmaktadır. Günümüzde insanların en çok düştükleri yanlışlardan birisi de satılık konut projeleri alırken ödeme yönteminde bankadan çektikleri kredi seçeneklerini kullanmaktadır.

Faizli Ev Almaya Son

Ev almak isteyenlerin yardımına her zaman olduğu gibi bu dönemde de biz koşuyoruz. Banka kredilerinden dolayı sıkıntı yaşayanlara, faiz ödemekten yorulanlara artık peşinatsız, faizsiz ev alma yöntemi sunuyoruz. İnşası yeni yapılmaya başlanmış evler satışa sunulurken ödeme seçenekleri arasında taksitle ev alma imkânı sunmaktayız. Bu noktada da yeni konut fiyat endeksi verilerine göre taksitle ev alma mayıs ayında tavan yapmıştır. Böylelikle banka kredileri ve peşin alımlı evlerde gerileme olmuştur. Elimizin altında bulunan gayrimenkulleri değerlendirerek müşterilerin sıkıntı çekmemesi noktasında peşinatsız, kredisiz ev alma yöntemleri sunuyoruz. Bu yolda ki ilk amacımız günümüz sürecinde ev almak isteyenler için tasarlamış olduğumuz faizsiz ödeme yöntemlerini geliştirmeye çalışmaktır.

Kura Çekilişi

Son yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren ve oldukça ilgi gören toki konut projeleri kısa sürede çıtasını yükselterek ev sahibi olmak isteyenlerin yolunu açmaktadır. Kredi almadan faiz ödemeden, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlayan toki konut projeleri yapılacağı ilk süreçte kura sistemi başlatılarak ev almak isteyenlere imkân tanınmaktadır. Toki konutlarından ev alırken kura ile ev al alternatifinden yararlanabilirsiniz. İnşaat ve konut sektörünün öncüsü toki konut projeleri 81 ilde faaliyetlerini sürdürerek emekliler ve engelliler için özel şartlar oluşturmuştur. Emeklilerin ve ev sahibi olmak isteyen kişilerin talepleri doğrultusunda artış gösteren konutlarımız her dönem yenilik göstermektedir. Siz de herkes gibi faizsiz, senetsiz ev sahibi olmak istiyorsanız seçimlerinizi oluşturmuş olduğumuz yöntemlerden yana kullanarak sıkıntı yaşamadan ödeme imkanınız oluşmaktadır.

Önceki

Kira Öder Gibi Ev Alma Fırsatı

Sonraki

Faiz Ödemeden Taksitle Ev Sahibi Olmak

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir