xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Faiz Ödemeden Taksitle Ev Sahibi Olmak

Kira giderleri bütün ailelerin bütçesindeki en büyük kalemi oluşturmaktadır. Her ay ödenen kiranın yanı sıra ev değiştirmek gibi konular da aileler için birer gider unsuru haline gelmektedir. Kolay ev sahibi olmak herkesin hayali olsa da; günümüz koşullarında birikim yapmanın güçlüğü, bankalar tarafından uygulanan faizlerin yüksekliği ev sahibi olmayı zorlaştırmaktadır. Tüm bu koşullar altında imkânsız gibi görünen ev sahipliği için insanlar yıllarca çalışıp didinmekte, emeklilik yıllarını beklemektedirler.

birevim peşinatsız ev

Dünyada ilk kez ülkemizde uygulanmaya başlanan sistem ise; faizsiz, komisyonsuz olarak ev sahibi olmaya imkân tanımaktadır. Taksitle ev al sisteminin hayata geçmesini sağlayan işletmemiz, her ay yüzlerce kişinin kendi evlerinin sahibi olarak hayallerine kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Büyük bir organizasyon haline gelen sistemimizde, üyelerimiz yaptıkları başlangıç ödemesi dışında herhangi bir ek ödemeye gerek kalmaksızın kendi evlerinin sahibi olmaktadırlar. Aylık ödeme gücü satın alınması hedeflenen evin bedeline göre oluşturulan gruplarda bulunan kişi sayısı aynı zamanda taksit sayısını da oluşturmaktadır. Bu yaklaşımla, her ay üyelerden toplanan rakam bir kişinin ev sahibi olmasını sağlamakta ve böylece sisteme dâhil olan ve ödemelerini düzenli olarak yapan herkes sırası geldiğinde kendi evinin anahtarını eline almaktadır.

Taksitle ev sahibi ol sistemimizde, Türkiye’nin her yerinde bulunan şubelerimiz, ev sahibi olmak konusunda bütün yöntemlerde deneyim sahibi profesyonel kadromuzla hizmetlerimizi sürdürmekte ve herkesin kendi evine sahip olması yolunda çalışmalarımızı her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaştırma gayreti vermekteyiz. Sistemimize dâhil olan müşterilerimizin en önemli avantajı, ev sahibi olmak için belirli bir bölgeye sıkışıp kalmamalarıdır. Türkiye’nin her yerinden istedikleri evi satına alabilen üyelerimiz, sıraları yaklaştığında ev arayışına başlamakta ve kuradaki sıra kendilerine geldiğinde kendi evlerine taşınarak ev sahibi oldukları yeni bir yaşama adım atmaktadırlar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 18 =

Güvenlik Sorusu

2 x 9?