xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Garanti BBVA Çalışma Saatleri 2021

Garanti BBVA çalışma saatlerini korona virüs salgını sonrasında tekrar gözden geçirdi. Banka hem çalışanlarını hem de müşterilerini korumak adına bu değişikliğe gitti. Alınan bu tedbirler kapsamında çalışma süresi 12-17 olarak düzenlendi. Daha sonra normalleşme kararının alınmasının ardından tekrar eski çalışma düzenine geçildi. Ancak yine de bu dönemde banka eski çalışma düzenine geçse de alınan önlemlere dikkat edildi. Maske takılmasına, şubelere giren müşteri sayısına ve temizliğe dikkat edilerek bu dönemde müşterilerine bankacılık hizmetlerinin tamamı eksiksiz bir şekilde verilmeye çalışıldı. Peki, 2021 Garanti Bankası çalışma saatleri, açılış ve kapanış saatlerini biliyor musunuz?

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Garanti BBVA Çalışma Saatleri Nedir?

Garanti BBVA müşterilerine her gün sabah saat 9 ile akşam 17 saatleri arasında hizmet verme kararı aldı. Öğle arası olarak bir saatlik mola veriliyor.

Koronada Garanti BBVA Çalışma Saatleri Nedir?

Korona virüs salgınının ülkemizi ve diğer ülkeleri etkisi altına almasının ardından alınan önlem kararları sonrasında çalışma saatleri 12 ile 17 olarak düzenlendi. Yapılan düzenleme normalleşme kararının alınmasının ardından geçerliliğini kaybetti.

Garanti BBVA Öğle Saati Açık mı?

Garanti BBVA öğle saati açık değildir. Banka tarafından 12:30 ile 13:30 arasında 1 saat boyunca yemek molası verilerek şubeler kapatılmaktadır.

Garanti BBVA Hafta Sonu Açık mı?

Garanti BBVA müşterilerine Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet vermemektedir. Bu sürede bankacılık işlemlerini mobil şube, internet bankacılığı ve ATM üzerinden yapmak mümkündür.

Garanti BBVA Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Garanti BBVA önceden belirlenmiş olan dini ve resmi bayramlarda hizmet vermemektedir. Tatil olarak belirlenen bu günlerde şubeler üzerinden bankacılık hizmeti verilmemektedir.

Garanti BBVA İletişim Bilgileri

 • Şirket Unvanı: Garanti BBVA A.Ş.
 • Şirket Sorumlusu: Garanti BBVA Yönetim Kurulu
 • Garanti BBVA Genel Müdürlük: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş / İstanbul
 • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefonu: 0 212 318 18 18
 • Garanti BBVA Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 2121 318 18 88
 • Garanti BBVA Çağrı Merkezi: 444 0 333
 • Garanti BBVA Web Sitesi: garantibbva.com.tr
birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Şule Şahin Reply

  Garanti bankasında bir türlü hesap açtırmak nasip olmadı, 3-4 sene önce hesap açacaklardı sistemde hata aldılar ve sonrasında bir türlü olmadı 🙂

 2. Kadir Çetin Reply

  Garanti bankasıyla pandemi öncesi şubelerine gidecektim ancak pandemi sebebiyle evden çıkmıyorum, virüse dikkat etmemiz gerekiyor, pandemi sonrası gidip hesabımı açtıracağım.

 3. Emre Şahin Reply

  Garanti bankasıyla uzun süredir çalışamıyoruz bir şekilde hesap açtırma konusunda yardımcı olmuyorlar sorun yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 3 =

Güvenlik Sorusu

6 x 2?