xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Gaziantep Konut Projeleri – Gaziantep Projeleri ve Fiyatları

Gaziantep konut projeleri doğunun incisi olarak kabul edilin çehresini tamamen değiştiriyor. Kaliteli malzemeler kullanılan inşa edilen bu projeler insanların hayat kalitesinin artmasına ve rahat bir hayat yaşamalarına yardımcı oluyor. Geniş ailelere uygun evlerin yanında tek başına yaşayan insanlar içinde uygun konut seçenekleri bulunuyor.

birevim peşinatsız ev

Havuzlu, geniş bahçeli, spor salonu, oyun bahçesi olan bu projeler kalitenin çok yukarı çıkmasına yardımcı oluyor. Şehrin her noktasında inşa halinde olan ya da tamamen bitmiş olan bu projelerin altına imza atan firmalar bölgede yaşayan insanlara uygun seçenekleri sunuyor. Şehitkamil, Oğuzeli, Şahinbey ve merkezde bulunan projelerde çok fazla detay bulunuyor. Çok büyük arsa alanlarında yapılan projelerde 1+1 ve 4+1 ev seçenekleri sunuluyor.

Gaziantep Konut Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri son yıllarda bölgede giderek artış gösteriyor. Bununla birlikte bölgenin emlak endeksinde ciddi bir artış yaşanıyor. Ekonomik anlamda bulunduğu alanın en güçlü şehri olan Gaziantep’de her türlü gelir grubuna hitap eden konutlar yükselmeye devam ediyor. Bu sayede farklı seçenekler arasında ekonominize uygun olanı tercih etmek daha kolay oluyor.

Konut projesi noktasında seviyesi her zaman yukarıda olan şehirde tamamlanan projelerin yanı sıra hali hazırda devam eden gelecek yıllarda teslim edilen projelerde bulunuyor. Şehirde inşaat edilen ve satışı yapılan konut projelerinde fiyatlar 300 bin TL ile 1.4 milyon TL arasında geniş bir yelpazede insanlara sunuluyor. Fiyatlar projenin bulunduğu konuma ve tasarımına göre farklılık gösteriyor. Villa, rezidans, bahçeli, havuzlu, çocuk parkları, spor salonları gibi detaylar fiyatların yukarı çıkmasına neden oluyor. Tercihinizi yaparken hayatın içerisinde mi olmak istediğinize yoksa sakin bir ev yaşamımı istediğinize karar vermeniz gerekiyor.

Bölgeden ev almak için tercih edilen farklı yöntemler var. İlk akla gelen bankalardan konut kredisi çekmek olsa da bu yüksek bir maliyeti de beraberinde getiriyor. Özellikle de düşük bir peşinat verilip uzun vadeli krediler maliyetin çok yükselmesine neden oluyor. Sizde buna dikkat ederek tercihinizi yapmalısınız.

Gaziantep’ten Ev Almak

Gaziantep’ten ev almak isteyenler ilk olarak ekonomik seviyelerine karar vermelidir. Buna dikkat ederek tercih yapmak alınacak olan evde huzurlu bir şekilde yaşamaya yardımcı olacaktır. Daha sonra sizin için uygun olanı tercih etmelisiniz. Tabi bunların hepsinin yanında ödeme yaparken en uygun seçeneğe yönelmek de önemli bir seçim olacaktır.

Birevim şehirden ev almak isteyenlere şubeleri aracılığıyla yardımcı oluyor. Peşinat ödemeden, kendinizin belirlediği ödeme planıyla ev almak isteyenler için başvuru yapmak yeterli olacaktır. Farklı ödeme sistemleri içerisinde en dikkat çekeni uzun vadeli ev alımında dahi vade farkının uygulanmıyor olmasıdır. Bu noktada en doğru tercihleri yapabilmek için gerekli bilgiyi almak için şirketin şehirde ki şubesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

 • Şehitkamil Şube

Adres: İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2/B Şehitkamil/Gaziantep

 • Karagöz Şube

Adres: Çukur Mah. Hürriyet Cad. No:1/J Şahinbey/Gaziantep

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Muhammed Acar Reply

  Gaziantep tarafında konut projeleri yapılması çok güzel, yeni bir can katıyor şehre 🙂

 2. Ayhan Ateş Reply

  Gaziantepte konut projeleri çoğaldı gerçekten ve doğu tarafında bu tarz hareketler görmek çok güzel hep batıya yapıyorlardı

 3. Ayça Şimşek Reply

  Biraz araştırdığımda gerçekten şahane ve kültürel yapıyı bozmadan yapmışlar konutları bu çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − nine =

Güvenlik Sorusu

5 x 8?