xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Günlük Kiralık Daire Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde oteller yerine günlük kiralık evlerde konaklamak da revaçta. Otelden daha çok ev havasını yansıtan günlük kiralık evler yazlık yerlerde olduğu gibi büyük şehirlerde de git gide artmaya başladı. Oteller gibi kişi ücretinin değil, sadece günlük fiyatın ödendiği bu evler bir veya birkaç günlük ev konforu arayanlar için güzel bir seçim. Günlük kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler diye bazı durumlar konusunda bilgilendirme yapmak faydalı olacaktır.

birevim peşinatsız ev

Günlük Kiralık Evlerin Otellere Göre Avantajları

Kendi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz ve otellerden daha özgür bir ortam sunan günlük kiralık evler, kaç kişi kalırsanız kalın sadece günlük kirasını ödeyeceğiniz evlerdir. Oteller bir odadan ibaret yerlerdir ve ne kadar konforlu olursa olsunlar ev tadını vermezler. Günlük kiralık ev tutmak istediğinizde ise istediğiniz oda sayısı veya büyüklükte, istediğiniz özellikte evler bulabilmeniz mümkündür. Fiyat olarak da otellerle karşılaştırıldığında daha ekonomiktir. Günlük kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler konusuna değinecek olursak belli başlı bazı hususlar önemlidir.

Günlük Daireler Nasıl Kiralanmalı?

Günlük kiralık bir daire bu amaçla kiraya verildiğinden genelde konfor ve temizliğine, müşterilerin rahat edecek tarzda gerekli ve şık eşyalarla donatılmış olmasına dikkat edilmektedir. Günlük kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler sorusunu soranlar için ne amaçla kullanılacağı, kaç kişi kalınacağı ve kalınacak bölge, muhit gibi yerler önemli detaylardır. Kullanılan eşyaların ve evin hijyeninden emin olun. Çoğunlukla eşyalı olan bu evlerde gereken bütün eşyaların özellikle beyaz eşyaların olup olmadığına bakın. Sahibinden yapılacak kiralamalar yerine emlakçı aracılığı ile kiralamanızı, senet imzalamadan sözleşme ile kiralama işlemini gerçekleştirmenizi ve depozito istendiği taktirde bunun sözleşmede de yer almasını talep ederek bu işin uzmanı bir emlakçı ile kiralamayı yapmanızı tavsiye ederiz.

Günlük Kiralık Dairelerde Ödeme Şekli

Evin bulunduğu bölgede mutlaka başka günlük kiralık evlere de bakarak bir fiyat karşılaştırması yapın. Sözleşme şartlarına dikkat etmeniz gereklidir. Ödemeyi banka aracılığı ile yapmanız da önemli bir husustur. Günlük kiralık daire ararken dikkat edilmesi gerekenler konusunda en önemli şeylerden birisi de sözlü söylenen şeylerin sözleşmede de yer almasıdır.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Musa Arslan Reply

  Günlük kiralık evlerde en büyük sorun hijyen oluyor bence, birde devlete bildiren bir sistemleri varsa güvenilirler bence

 2. Ezgi Köse Reply

  Günlük kiralık dairelerde şu pandemi döneminde hijyen sorunu olabilir belki, bu konuda tam güvenemiyorum hala ben

 3. Sevi̇lay Tat Reply

  Günlük kiralık dairelerde gerçekten büyük sorunlar olabiliyor, emniyete bildirmeleri gerekiyor diye biliyorum bütün misafirleri, bazıları bildirmiyor o zaman başınıza sorun olabiliyor

 4. Rabia Kara Reply

  Çok önemli hususları anlatmışsınız, bu hafta bir apartta kiralık daire de kalacaktım dikkat edeceğim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 4 =

Güvenlik Sorusu

6 x 3?