xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi

Bugün doğan bir bebek ne kadar süre yaşayaca, 100 yıl mı yoksa 120 yıl mı? Bilim adamları, hepimiz için uzun yaşam anlamına gelebilecek genleri inceleyedursunlar.  Biz emeklilik dönemlerimiz için şimdiden harika bir yer bulduk. Neresi mi? Elbette Herdem sağlıklı yaşam köyü !

birevim peşinatsız ev

Günümüzde 100 yaşını bir dönüm noktasını geçen çok sayıda insan var. Aslında, artık o kadar sağlıklı, yaşlı insanlar var ki onlar için yeni bir terim bile var. Bunlar, 80 yaşın üzerindeki, yüksek tansiyon, kalp hastalığı veya diyabet gibi hastalıkları bulunmayan ve bu durumlar için hiç ilaç kullanmayan kişilerdir. Sağlıklı bir yaşlılığın tipik olduğu toplumlarda birçok bilimsel çalışma yapılmıştır. Bunlar güney İtalya’daki Calabria ve Japonya’daki Okinawa adası gibi yerlerdir. Calabria’daki küçük Molochio köyü yaklaşık 2.000 nüfusa sahiptir. Ve bunlardan en az sekiz yüzüncü yıl var. Araştırmacılar insanlara böyle uzun ömürlerinin sırrını sorduğunda, cevap neredeyse her zaman diyetle ilgilidir ve neredeyse her zaman aynıdır: ‘Çok fazla doğal sebze ve meyve yerim. Ve bu insanlar temiz havası olan yerlerde yaşamaktadır.

Herdem sağlıklı yaşam köyünde yumurtadan süte her şey organiktir. Geçmişte bilim adamları uzun yaşamın açıklanması için diyet ve yaşam tarzı gibi şeylere bakarken, bugünlerde genetiği araştırıyorlar Uzun yaşamdaki yeni araştırma, genetik bağlantısı olan insan gruplarına bakılıyorlar.

İçindekiler

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Kat Planları

Silivri’de hayata geçen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü konak sisteminde yapılandırılmıştır. Her konakta 10 veya 14 bağımsız ev bulunuyor. Ayrıca 100 metrekare iç avluya sahiptir.  Daireler hakkında bilgilendirme yapmamız gerekirse;

1+1 bağımsız haneler, 1 oda, 1 yaşam alanı (salon+mutfak) 1 banyo ve 1 balkondan oluşmaktadır. 2+1 bağımsız haneler, 86 metrekare olarak satışa çıkıyor. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyünün evantajlarından biri temizlik hizmetinin olmasıdır. Ayrıca 7/24 sağlık hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyünde evler akıllı ev sistemleri ile yönetilmektedir. Bu şu demek oluyor, doktor çağrı sistemi, güvenlik çağrı sistemi ile 7/24 size destek olacak kişilere ulaşabilirsinizTüm bunlar emekliler için elbette büyük kolaylıktır.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Ödeme Seçenekleri  

Silivri’nin temiz havası ve denizi sayesinde iyot miktarı arttığından Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü nde hem ömrünüz uzar hemde emin olun gençleşirsiniz.  1+1 daireler 337 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Elbette bu fiyata KDV dahil değil ve tapu, noter ve abonmanlık ücretleri dahil değil. Arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.  Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü 7/24 güvenlik hizmeti bulunan konfor içinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Sağlık ve temizlik paketlerinden faydalanabilmeniz için 550 türk lirası ödemeniz gerekmektedir. Her yıl artış tefe – tüfeye göre yapılmaktadır.  Eğer satın almadan konaklamak isterseniz kişi başı 4500 türk lirası ödemeniz gereklidir.

Türkiye’nin yedi bölgesinden ilham alınarak hazırlanan konaklar için oldukça cazip ödeme seçenekleri olduğunu düşünüyoruz.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Özellikleri

Size sağlıklı yaşamı doğanın tam kalbinde sunuyor. Pencerenizi açtığınızda kuş seslerini duyabilirsiniz. Spor alanları ile aktif, sağlıklı ve doğal yaşam Herdem Sağlıklı Yaşam Köyün de mümkündür. Birkaç sosyal imkandan bahsederek konuya başlayalım mı? Müzikten resime hobi atölyeleri  var. Spor hocaları, eczane hizmeti daha birçok avantajlı durum söz konusudur.

7/24 güvenlik, temizlik hizmeti adeta bitmyen bir tatil içinde olacaksınız. Toplamda 600 küsur hanede karşılacağınız yeni dostlar ile hayatı yeniden keşfetmeniz gerçekten mümkündür. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü özelliklerinden biri de yaz kış açılabilir cam tavanlı iç avluya sahip olmasıdır. Mobilyalı hazır alanlara bavulunuzu alıp gelip yerleşebilirsiniz.

Temiz havası, Silivri’nin muhteşem denizi, doğal kaynakalrı, yapay gölü daha onlarca avantajı ile Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü nde hayat çok güzel.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü öyle bir proje ki! Satın aldığınız evler mobilyalı teslim edilecektir. Her evin kendine özel hobi bahçesi yer alıyor. Yaz kış konakların üstü açılabiliyor. Ulaşım metrobüs ile oldukça kolay! Herhangi bir metrobüs durağından binip ulaşımı sağlayabilirsiniz. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü’den  Selimpaşa’ya ulaşım oldukça kolay! EM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada bulunuyor.

Yakında bitmesi planlanan otoyolu bağlantıları ile İstanbul merkezden kolaylıkla Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü’ne ulaşabileceksiniz.

Aslında buraya yerleştikten sonra her şey elinizin altında olduğundan başka bir şeye de ihtiyaç duymayacaksınız.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Yusuf Ünal Reply

  Projenin mantalitesi çok şahane tasarlanmış, bir proje reklam çok önemlidir bu projenin adı ve kendisi dikkat çekici bir reklam olmuş 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Yusuf Bey,
   Şehir hayatından kaçış başladı her geçen gün hızla artıyor. Bu projede bu bakış açısına sahip kişilere hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 6 =

Güvenlik Sorusu

7 x 8?