xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Hittown Ankara Projesi

Hit yapı tarafından hayata geçirilen Hittown Ankara Projesi  26 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Daire ve dükkan tipi ünitelere yer veren Hittown Ankara Projesi 4 blok olarak 17 kat olacak şekilde planlanmıştır.

birevim peşinatsız ev

Toplamda 586 daire ve 62 mağaza (cadde de) yer alan projenin mimarisi özgün ve butik olarak nitelendirebiliriz.  İki ayrı girişi olan Hittown Ankara Projesi büyük şehirlerin büyük derdi olan otopark konusunda çözümü çoktan üretmiştir. Hittown Ankara Projesi açık ve kapalı otoparka da sahiptir.

Ankara Yeni Batı Mahallesinde yükselecek proje iddialı; Size şehrin içinde ancak şehirden uzak bir algı yaratan keyifli bir ortam vaad ediyor.

Hittown Ankara projesinin en büyük avantajları nelerdir?

 • 6 tip farklı daire seçeneği,
 • Ulaşım kolaylığı,
 • Alışveriş caddesi var,
 • Atatürk Olimpiyat Parkı bitişiğinde,

Gürültüden uzak, özgün tasarımlı daireleri ve metro ile kolay ulaşım imkanı sunan Hittown Ankara Projesi yatırım amaçlı olarakta tercih edilemsi gereken projelerdendir. Sabah veya akşam saatlerinde biraz yürümek ve küçük bir meditasyon saati için yürüyüş yolu sakin ve yeşilliğini yolunuza seriyor.

İçindekiler

Hittown Ankara Kat Planları

4 blok içinde tamemen birbirinden özgün 6 farklı tip daire seçeneği sunan Hittown Ankara projesi farklı zevklere sahip kişilere hitap edeceğe benziyor. Hittown Ankara Projesinde daireler metrekaresine göre kullanışlı olacak şekilde düzenlendi. Dairelertasarımları ile özgün, park manzarası ve kullanışlı tasarımı ile en çok tercih edilen projeler arasında olacağa benziyor.

A,B ve C blok daire planlaması birbirinden tamamen farklı tiptedir.

 • A Blok 1+1 – A Blok 1,5+1
 • B Blok 2+1 – B Blok 2,5+1
 • C Blok 3,5 +1
 • D Blok 4,5 +1

1967 yılından beri sektörde olan Hit Yapı deneyimini son yapılarda sonuna kadar kullanarak alıcısına en iyi hizmeti vermeye gayret ediyor.  .

Hittown Ankara Ödeme Seçenekleri

Metrakaresine göre satışa çıkarılan Hittown Ankara projesinde yer alan daireler aşağıda belirlenen bütçeler ile satışa sunulmaktadır. Katılım bankarı aracılığı ile faizsiz yada bankalar aracılılığı ile kredi kullanarak satın alma yapabilirsiniz.

 • 65 metrekare – 1+1 ve 1+1,5 daire 159 bin TL ile 189 bin TL,
 • 85 metrekare -2+1 daire 239 bin TL ile 299 bin TL,
 • 65 metrekare – 1+1 ve 1+1,5 daire 184 bin TL ile 239 bin TL,
 • 123 metrekare – 2,5+1 daire 329 bin TL ile 379 bin TL,
 • 156 metrekare – 3,5+1 daire 395 bin TL ile 465 bin TL,
 • 199 metrekare – 4+1 ve 5+1 daire 509 bin TL ile 580 bin TL,

Hittown Ankara Proje Özellikleri 

Daire tasarımları kendine özgü ve camlar özellikle boydan boya seçildi bu şekilde Ankara manzarasını doyasıya izlemeniz mümkün olacaktır. Balkon yapısı oldukça geniş güzel yaz gecelerinde keyifli zaman geçirilebilecek şekilde tasarlandı. Hittown Ankara metro durağı çıkışında yer alan mağazalar ile dolu yani alışveriş yapıp evinize kolaylıkla geçebilirsiniz.  Eğer 60 adet çarşı mağazası bana yetmez diyorsanız hemen yakınında bulunan Nata Delta Alışveriş merkezi size yardımcı olacaktır. İçinde birçok özelliği barındıran projeden sizlere birkaç başlık vermek isteriz.

Hittown Ankara Projesinde Çocuk parkından Spor salonu,Kameralı güvenlik sisteminden,Özel güvenlik kulübesi ve kontrol noktaları,Futbol sahasından Basketbol sahasına, Açık otoparktan Kapalı otopark,

Süs havuzundan Jeneratöre,Asansörden Yük asansörüne rahatınız ve güvenliğiniz için her şey düşünülmüştür. Özellikle yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış ve günümüzde en çok korktuğumuz deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak planlanmıştır.

Hittown Ankara Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Atatürk Olimpiyat Parkı’nın yanında yer alan Hittown Ankara Projesi, İstanbul Yolu metro durağının yanında yer alıyor. Yatırım yapmak yada  yaşamak için ideal bir konut projesidir. İki adet giriş kapısı bulunan projede araba ile geçiş yapabilir yada yaya olarak metro çıkışından giriş yapabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesi yeni Batı mahalesinde yer alan Hittown Ankara Projesi Ankara Olimpiyat oyunları parkının yanında yer alıyor. Çevrede yer alan sağlık ve eğitim kuruluşlarına özel araç, otobüs yada metro aracılığı ile ulaşım sağlanabiliniyor.

Hittown Ankara Projesi İstanbul yolu ve metro istasyonuna yürüme mesafesindedir.  Ayrıca meşhur Nata Delta Alışveriş Merkezine yürüme mesafesindedir.

Başkentimiz Ankara’dan alacağınız konutlar kısa sürede yatırım değerini katlayarak çoğaltıyor.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Sedef Özdemir Reply

  Ankaramızda böyle projeleri görmek beni gururlandırıyor. Mimari olarakta çok fazla yüksek binaları sevmiyorum, ancak bu tarz yapılarda yüksek binalar göze pek çarpmıyor.

 2. Demet Yavuz Reply

  Ankara’ya son zamanlarda yapılan en güzel projelerden biri oldu Hittown, fiyatları da makul yatırımlık düşünülebilir.

 3. Musa Turan Reply

  Ankara’da merkezi bir konuma sahip olması etkileyici bir etken oluyor, metro durağına yakınlığı araçsız ulaşıma da kolaylık sağlaması da büyük bir avantaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 16 =

Güvenlik Sorusu

2 x 2?