xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Ev Almak İçin İlk Adım Karar Vermek

Yıllardır çalışıp çabalayıp ve hala birikim yapamadığınızı düşünüyorsanız bunun çok karlı bir yönteminden bahsedebiliriz. Paranızı boşa harcamadan aylık bir miktar taksitler doğrultusunda birikim yapabilme kolaylığı da yine sıra tespitli yöntemden geçer. Kimsenin yapmadığı hatta ve hatta borç dahi vermediği bu dönemde katılım yapmanız durumunda milyonlar değerinde gayrimenkullerin sahibi olabilirsiniz. Çevremiz de çok sık karşılaştığımız bu sistem sayesinde ev, arsa veya dükkân sahibi olan kişiler mevcuttur. Yatırımın ne kadar mantıklı ve karlı olduğunu bu tür referanslar ile kanıtlayabilecek bir ağa sahip olarak hareket etmeye devam etmekteyiz. Yapmanız gereken karar vermek ve başlamaktır.

birevim peşinatsız ev

İlk adım olarak aklınızdaki bütçeyi belirlemek ve bana şu kadarlık değere sahip bir yatırım yeterlidir düşüncesinde sahip olmaktır. Devamında ise ödeme gücünüze göre taksit rakamlarını belirleyerek taksit ödemelerinizi başlatabilirsiniz. Sadece siz değil sizin gibi binlerce kişi bu sistem sayesinde yatırım yaptığı için sizlerde kendi kriterlerinize uygun gruplarda yer alacaksınız. Bir ev almak istiyorsanız bu şekilde, her zaman daha karlıdır. Nerdeyse yok diyebileceğimiz bir gerçeği bile meydana getirerek faizsiz ev almak sloganı da hakikaten gerçektir. Kefil olmadan, banka kredisi olmadan, faiz olmadan satın alınabilen tek uygulama ile her daim yatırım yapmaya odaklanın. Boşa faiz ödemek yerine taksit biriktirerek ister kendinize isterseniz de çocuklarınızın geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

Grubunuzda oluşan kişilerin her ay ödeme yapması ile biriken para ile sırası ile herkese gayrimenkul alma imkânı sunulduğu için kendi aranızda biriktirerek birbirinize yardım etme anlayışı ile yatırım yapmaktasınız. Üçüncü şahısların yer almadığı ve sıkıntıya girmediğiniz bir durum sayesinde keyifli ve bir o kadar da güven vericidir. İki yıl sonunda evinizin sahibi olduktan sonra kira masrafınızda ortadan kalkacağı için artık kira öder gibi ev sahibi olmuş olacaksınız. Tamamen borcunuzun bitmesi durumunda da ne kadar faydalı bir iş yaptığınızın farkına vararak tüm yakınlarınıza da tavsiyelerde bulunabileceksiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Hüseyin Avcı Reply

    O büyük kararı vermek gerçekten çok önemli, bende iyice hesap kitap yapıp kararı verip başvuru yapmıştım ev almak için

  2. Mustafa Sarı Reply

    Ev almak biraz da psikolojik bir karar durumu aslında, olay sadece maddiyat olmuyor. Evin konumu, döşenmesi bir sürü derdi de geliyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 19 =

Güvenlik Sorusu

8 x 2?