xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Şartları Nelerdir?

Tasarruf etmek Türk insanının en çok başvurduğu birikim yöntemlerinden biridir. Ancak günümüzde bireylerin kazandıkları miktarlar genellikle büyük tasarrufların temin edilmesinde yeterli gelmemektedir. Bu neden yüzünden konut ve araba alımlarında kredilere başvurulmak zorunda kalınmaktadır. Ancak artık tasarrufa dayalı sistemler kendini iyice geliştirmiştir. İmece Yatırım nedir açıklamalarında da belirtileceği gibi bahsedilen firma üzerinden faizsiz peşinatsız ev ya da konut alımı gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Kimin?

İmece Yatırım şartlarını sağlayan katılımcıları kabul eden tasarrufa dayalı hizmet firmalarından biridir. 18 yaşını doldurmuş olan her Türk vatandaşı bireysel istekleri üzerine firmanın katılımcısı olabilmektedir. Katılımcı olunması halinde yapılacak olan görüşmelerde ne tür bir konut ya da araç alınmak istendiği hem ödemeler hem de anapara miktarı üzerinden kararlaştırılmaktadır. Bu sayede kendi gibi olan diğer katılımcılarla bir grupta buluşturulan kişiler aylık yatırımları ile faizsiz olarak hayal ettikleri araç ve konutlara sahip olabilmektedir. İmece Yatırım kimin emri altında hizmet verdiği de merak edilmektedir. Ancak bu konuda bir isim vermek mümkün değildir. Çünkü firma, alanında uzman hale gelmiş farklı kurucu üyeler tarafından yönetilmektedir.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

İmece Yatırım Kampanyaları

Sisteme katılanlar için aynı şartlar benzer kampanyalar üzerinden sunularak daha avantajlı hale getirilmiştir. İmece Yatırım kampanyaları, 3T Sistemi ve Kura ile Sıra Belirleme başlıkları altından sunulmaktadır. 3T ile ifade edilenlerin tutar, taksit ve teslim tarihi olduğu bilinmektedir. Bu sayede katılımcılar sisteme tam şekilde hâkim olarak bütçelerinde ayarlamalar yapabilmektedir. Üstelik teslim tarihleri bilindiği için o sırada kiracı olarak ikamet ediliyorsa ev sahipleri de önceden bilgilendirilebilmektedir. Kura üzerinden belirleme sistemi ise noter aracılığı ile gerçekleştirilen kuralar çerçevesinde teslim tarihlerini belirletmektedir.

İmece Yatırım Şikâyet ve Yorumlar

İmece Yatırım yorumları bakımından olumlu neticeler veren adreslerden biridir. Yönetim ekibinin tecrübeli olması sayesinde firmanın içerikler konusunda hazır hale gelmeden yayınlara başlamadığı belirtilmektedir. Üstelik ilk kullanıcılar da zaman içerisinde kampanyaya dahil olanlar da memnuniyetlerini çeşitli platformlardan belirtmektedir. Hakkında şikâyet olmaması, kalitesinin vaat edildiği şekilde verilmesi sistemin rakip firmalarla kısa süre içerisinde yarışabilir hale gelmesini sağlamıştır. Üstelik firma aracılığı ile ülkemizin her yerinden konut sahibi olunması mümkündür. Şehir kısıtlamaları bulunmamaktadır.

İmece Yatırım Güvenilir Mi? Şubeler Nerede?

Faizsiz sistemlerle çalışan firmaların büyümeleri ya da şubeleşme istekleri politikalarına göre değişim göstermektedir. İmece Yatırım şubeler konusunda ciddi yatırımlar yapacak olan firmalardan biridir. Bu sayede firmanın Türkiye genelinde hizmet vereceği sonuçlarına erişim sağlanabilmektedir. Ancak firmanın ana şubesi İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul Başakşehir sınırları içerisinde yer alan merkez şube, randevu sistemi üzerinden müşterilerini ağırlamaktadır. Diğer görüşmeler için ise ortak bir buluşma noktası belirlenerek onun üzerinden hareket edilmesi mümkündür.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =

Güvenlik Sorusu

3 x 6?