xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

İncek Prestij Projesi

Çankaya Alacaatlı mahallesinde konumlandırılan İncek Prestij Projesi Dema ve Fırat inşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Ankara’daki en iddialı projelerden biridir.  Hayatın her alanında mükemmeliği arayan kişilere bunu bu projede bulabileceklerini vaad ediyor.

birevim peşinatsız ev

60.000 metrekare alan üzerine kurulan İncek Prestij Projesi doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. 765 konuttan oluşan proje de teras bahçeler, binalardan bağımsız koşu alanları, yürüyüş yolu, yüzme havuzları özellikle kış aylarında kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzları yer alıyor.   İncek Prestij Projesi 1+1’den 6+2’ye daire seçenekleri mevcut.  Yalı Loftlardan Prestij Kuleye ayrıcalıklı farklı daire seçenekleride sunuluyor.

Sauna ve spa merkezinde tüm yorgunluğunuz dakikalar içinde yok olacaktır. Özel tasarlanmış oyun alusu, çoçuk hayal bahçesi ve tırmanma alanlarında hem spor hem eğlence bir arada olacaktır. Elbette birçok projede yer alamayan Resepsiyon hizmetlerinden faydalanmak oldukça avantajlıdır.

Güvenlik sistemleri ise son teknoloji cihazlar kullanılarak planlanmıştır. Proje günümüzde birçok benzer planlamada olduğu gibi doğayı koruyan bir projedir.

En lüks planlama ile hayata geçirilen İncek Prestij Projesi yatırım aracı yada yaşamak için doğru bir adrestir.

İçindekiler

İncek Prestij Kat Planları

Kat planı, bir ev veya mülkün düzenini yukarıdan gösteren bir çizim türüdür. Yerleşim planları tipik olarak duvarların, pencerelerin, kapıların ve merdivenlerin yerini ve ayrıca banyo armatürleri, mutfak dolapları ve ev aletleri gibi sabit kurulumları gösterir. Kat planları genellikle ölçeklendirilir ve oda tiplerini, oda boyutlarını ve duvar uzunluklarını gösterir. Ayrıca, mobilya yerleşimlerini gösterebilir ve açık alan içerebilir.

İncek prestij fikirlerini daha açık bir şekilde iletmek ve bir yerleşim planının potansiyelini göstermek için bir kat planı kullanıyor.  Kat planından önce ve sonra oluşturmak, bir projenin ölçeğini ve kapsamını bir ev üreticisi veya müteahhitine göstermek için mükemmel bir yoldur; bu da daha iyi ve daha doğru fiyatlandırma elde etmenize yardımcı olur. İnternet üzerinden vaziyet ve kat planlarına ulaşabilrisiniz.

İncek Prestij Ödeme Seçenekleri

Dinlenme alanları, otopark hizmeti, sauna, yürüyüş parkurları, spor alanaları, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları , dinlenme alanlarıve buhar odası ve daha birçok lüx hizmet ile İncek Prestij projesi hayat buluyor.

Satışlarda firmanın yaptığı özel bir kampanya yada indirim söz konusu değil. İsterseniz katılım bankalarından faizsiz kredi kullanabilir yada normal kredi faizli bankalardan destek alabilirsiniz.

İncek Prestij projesi ile 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda bir salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 2 salon seçeneklerinden birini  değerlendirebilirsiniz.  Tamamen ihtiyacınıza ve maddi durumunuza göre İncek Prestij konutlarından birini tercih edebilirsiniz. Size en uygun seçenekleri öğrenmek için müşteri temsilcisi yani aslında en doğru tabir emlak danışmanınıza ulaşabilirsiniz. 48 aylık bir ödeme planı ileev satın almak isterseniz faizsiz alabilirsiniz. Bütçenizi belirleyerek, ödeme planı için emlak danışmanlarınızdan destek alabilirsiniz.  Kısa sürede sizde dairenize kavuşabilir ve konforun keyfini sürebilirsiniz.

İncek Prestij Özellikleri 

İncek Prestij projesi nde en avantajlı noktalardan biri akıllı ev sistemidir. Evde bulunmadığınız zaman bile cep telefonunuz aracılığı ile kombiyi açabilir yada derecesini ayarlayabilirsiniz.  Her daireye en az bir kapalı otopark imkanı suna  proje şirketinin iddiası ve vaadi lüks ve konfordur. Yatırımcılar için büyük bir avantaj sağlayan proje Ankara’ya yakışır bir şekilde bina ediliyor.

Çevresinde benzer projeler bulunan İncek Prestij Projesi bulunduğu konuma daha da büyük bir değer katmaktadır. Villalar ile dolu olan ilçe İncek Prestij Projesi ile daha fazla prestij kazanmaktadır.

Sakin, havası temiz,güvenilir ve nezih insanları yaşadığı bu ilçede rüzgarı, doğası her geçen gün insanlar tarafından tercih edilmesini sağlıyor.

İncek Prestij Nerede? Ve Yakın Çevreleri

48 aya kadar faizsiz ev sahibi olabileceğiniz proje İncek, Çankaya Ankara adresinde yükseliyor. İncek semtine otobüs ile ulaşabilrisiniz.  Henüz direk metro hattı yok ancak Çankaya ve İncek arası sadece 29 km ve toplu taşıma ile aktarmalı olarak kısa sürede ulaşmak mümkündür.  İncek Prestij Projesi sonucu çok yakında İncek metro durağıda hizmete girebilir.

Çankaya’ya yaklaşık 20 dakika mesafede bulunan İncek oldukça merkezi bir noktadadır. Özel aracınız ile Dikmen’İ geçtikten sonra yolun sonunda yer alır. Basında Ankara’nın Beverly Hillsi olarak lanse edilen ilçedir.

Kim derdi ki; 1970’lerde toprak yolu olan bu köy zamanla bu şekilde lüks konutların yükseldiği bir alana dönüşecek, işte zaman akarken doğru yatırım araçlarını kullanan kişilerin elde ettiği kar ortadadır. Sizde bu yatırım şansını değerlendirin.  İncek Prestij Projesi size lüks ve konfor vaat ediyor.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Filiz Yüksel Reply

    Son zamanlarda bu tarz projeler çok arttı aslında büyük şehirlerimizde doğal hayatı yaşamak zor oluyor, ancak bunu talep eden büyük bir kesimde var

  2. Musa Güneş Reply

    Çocuklar için çok iyi bir alan kız kardeşim burada yaşıyorlar, çocuklar için aktivite yeşillik alanları bol

  3. Müge Özcan Reply

    Çalıştığımız şirkette buradan ofis aldı ancak pandemi sebebiyle teslimatı yapılmadı diye biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =

Güvenlik Sorusu

3 x 7?