xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

İstanbul’da Taksitle Ev Satın Almak İsteyenler Dikkat!

Hemen herkesin bildiği üzere taksitle ev satın almak sadece bankalar aracılığıyla sağlanan bir ayrıcalık değildir. Günümüzde çok sayıda inşaat firması kendi içinde oluşturduğu kampanyalar doğrultusunda yatırımcılara çeşitli ödeme kolaylığı sunar ve ev sahibi olma imkanı tanır. Fakat bu inşaat firmalarının da maalesef ki ara ödeme, peşinat, gelir beyanı gibi bazı şartları vardır. Dolayısıyla bu şartlara uygunluk göstermeyen bireylerin yapılan kampanyadan faydalanması da mümkün değildir. İşte tam da bu noktada İstanbul’da Taksitle Ev Satın Almak İsteyenler Dikkat! Diyerek sizlere faizsiz, vade farksız ve ara ödemesiz ev satın alabileceğinizi duyurmak isteriz. Uzun yıllardır bu alanda sorunsuz şekilde işleyişini sürdüren Birevim firması, ihtiyaç sahiplerine yani ev satın almak isteyen her bireye bütçelerine uygun ödeme koşulu doğrultusunda ev sahibi olma imkanı sunmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Üstelik bunu belli periyotlarda ara ödeme, yüksek faiz uygulaması, vade farkı, dosya masrafı gibi ekstra bedeller eşliğinde değil vade farksız, ara ödemesiz kısacası hiçbir ek masrafa yer vermeksizin sizlere sağlamaktadır. Sadece satın alacağınız gayrimenkulün değeriyle bağlantılı olarak cüzi bir katılım bedeli talep etmekte ve sonrasında en ufak şekilde ek bir bedel istememektedir. Takdir edersiniz ki, normal şartlarda İstanbul’da Taksitle Ev Satın Almak çoğu kişi için neredeyse imkansız denecek kadar zordur. Çünkü günlük giderlere eklenen yüksek aylık taksit tutarı, kişilerin toplam gelirini aştığı için böyle bir girişim pek çok insan için hayaldir.

Fakat Birevim firması tarafından sunulan Faizsiz Taksitle Ev Satın Alma Yöntemleri sayesinde artık isteyen her birey ev satın alma hayalini gerçekleştirebilecek. Oluşturulan 4 farklı katılım modeli arasından istediğinize dahil olabilir ve bütçenizi aşmadan ev taksitlerinizi rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Birevim sisteminde ara ödeme, taksit miktarını yükseltme gibi sizleri sıkıntıya sokacak herhangi bir ek masraf durumu söz konusu olmadığı için sabit aylık ödemeler ile sorunsuz şekilde dilediğiniz evi dilediğiniz sürede satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmanın danışmanlarıyla iletişime geçip, konut satın alma koşullarında detaylı bilgi sahibi olarak zaman kaybetmeden yatırıma girişmek olmalıdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + 10 =

Güvenlik Sorusu

4 x 2?