xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

İzmir Konut Projeleri – İzmir Projeleri ve Fiyatları

İzmir Konut Projeleri, Ege’nin incisi olan şehrin özel haline yenilerini eklemeye geliyor. Yapılan projelerde körfezin harika görüntüsü, ege bölgesine ait özel durumlar göz önüne alarak yükseliyor. Şehir körfez etrafında tekrar yükselmeye devam ederken insanların barınma ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda yaşam kalitesinin yükselmesine yardımcı oluyor.

birevim peşinatsız ev

İş merkezlerine çok yakın noktalarda yükselen evlerin yanı sıra aynı zamanda şehirde uzakta özel bir yaşam isteyenler için özel seçenekler sunuluyor. Apartman daireleri etrafı havuzlu ve geniş bahçelerle çevrili olarak inşa ediliyor. İsteyenlere villa seçenekleri de projelerde sunuluyor. Amaç sadece beton binaların yükselmesi olmadığını projeleri gördüğünüzde hemen anlayacaksınız. Bu projelerin yapılma nedeni insanların hem barınma ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda yaşadıkları hayattan keyif almalarına yardımcı olmaktır.

İzmir Konut Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri ülkemizin en büyük şehrinde her türlü bütçeye uygun şekilde inşa ediliyor. İsteyenler için rezidans isteyenler için villa seçenekleri sunuluyor. Projeler büyük bir metropol olan şehrin her noktasında farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Şehrin merkezinde ancak hayatın yorucu durumundan uzakta ev isteyenler için her türlü seçenek sunuluyor. Şehrin her bölgesinde farklı özelliklerde projeler bulunuyor. Çeşme, Bornova, Karşıyaka, Kemalpaşa, Buca, Göztepe, Menemen ve Gaziemir gibi ilçelerinin tamamında herkese hitap eden evler bulunuyor.

Konut sayısına, fiyat aralığına, metrekare alanına ve teslim tarihine göre farklılık gösteren projeler her türlü gelir grubuna rahatça hitap etmesiyle dikkat çekiyor. 200 bin TL seviyesinden başlayan fiyatlar kalite yükseldikçe 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Bu konutlardan almak isteyenler için ilk başvuru bankalara yapılıyor. Tabi bu durum evin maliyetinin yükselmesine neden oluyor. Peşinat seviyesini yüksek tutmak ve kısa vadeli konut kredisi çekerek bu evleri almak daha mantıklı bir seçim olarak görülüyor. Bu durum insanların rahatça istedikleri evleri almalarını daha zorlu hale getiriyor.

Özel kampanyalar yapılsa dahi maliyetler giderek artış gösterdiği ve fiyatların yükselmesi nedeniyle insanlar ev alma hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Bunu ertelemek yerine başvuruyu doğru noktaya yaparak en düşük maliyet seçeneğiyle ev almakta mümkündür.

İzmir’den Ev Almak

İzmir’den ev almak isteyenler öncelikle doğru seçimi yapmalıdır. Yaşadıkları bölgeyi belirlemeli ve oradan alacakları en iyi aynı zamanda en uygun ödeme koşullarına sahip olanları tercih etmelidir. Ancak o zaman daha rahat bir şekilde ödeme yaparken aynı zamanda rahat bir hayat yaşamaya devam edeceklerdir.

Birevim müşterilerine şehirde alacakları tüm evler için farklı ödeme seçenekleri fırsatlarından yararlanma şansı sunuyor. Hiç peşinat ödemeden, vade farkı vermeden ve uzun vadeli ödeme koşullarıyla ev sahibi olmanız bu sayede mümkün oluyor. Yapılan sistemler sayesinde evinizi ne zaman alacağınızı bilerek rahatça ödeme planınızı hazırlayarak ekonominizi zorlamadan ev sahibi olabileceksiniz.

 • Konak Şube

Adres: Yenigün Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 60/A Çankaya Konak / İzmir

 • Çiğli Şube

Adres: Ataşehir Mah. Anadolu Caddesi No:901/D Çiğli / İzmir

 • Bornova Şube

Adres: Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 13/B Bornova/İzmir

 • Karabağlar Şube

Adres: Aşık Veysel Mah. Yeşillik Cad. No:413 Karabağlar / İzmir

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Selda Demir Reply

  Birevim aracılığıyla İzmir’de yengemlerde ev sahibi oldular ve çok memnun kaldılar. Gerçekten ev almadan iyice araştırmak gerek günümüzde bir çok fırsat olabiliyor.

 2. Müge Keskin Reply

  İzmirdeki son zamanlarda yapılan konut projeleri çok güzel oldu ve fiyatlarıda lokasyonlarına göre çok makul bence

 3. Gizem Bozkurt Reply

  İzmir’de son zamanlarda güzel projeler yapılmaya başladı ve her biri yatırımlık olarak çok iyi projeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 2 =

Güvenlik Sorusu

8 x 5?