xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları Nelerdir?

Faizsiz sistemlerle ilgilenip Katılımevim nedir bilmeyen yoktur. Çünkü tasarrufa dayalı sistemler üzerinden çeşitli modellerde konut sahibi yapan firma, ülkemizde en çok tercih edilenler arasında gösterilmektedir. Üstelik firma sadece bu alanda değil gerçekleştirmiş olduğu farklı sponsorluklarla da ülke ekonomisine destek olmaktadır. Böylelikle ülkemizde orta ve düşük gelire sahip olan vatandaşlar da hayal ettikleri konutlara kira öder gibi faizsiz olarak sahip olabilmektedir.

birevim peşinatsız ev

İçindekiler

Katılımevim Nedir? Katılımevim Kimin?

Katılımevim şartları da katılımcıları zorlamayacak şekilde ayarlanmıştır. Ancak sisteme dahil edilebilmek için on sekiz yaşın üzerinde olunması çok önemlidir. Bunun haricindeki şartlar, açıklanacak olan kampanyalar içerisindeki esnek ödeme modellerine adapte edilebilmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışan firmada grup kişilerindeki birey sayısı artırılarak aylık taksitler düşürülmektedir. Bu da konut alım sıkıntılarının en büyüğü olan aylık ödemenin miktarının denk getirilmesini ortadan kaldırmaktadır. Katılımevim kimin araştırmalarının net bir şekilde Serdar Turhan ismine yönlendirilmesi de sitenin aynı özelliklerinden biridir. Çünkü bu sayede katılımcılar firma araştırmalarını birey üzerinden de rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Katılımevim Kampanyaları

Kullanımda olan Katılımevim kampanyaları sabit gibi görünmelerine karşın ek yeniliklerle daha avantajlı hale getirilmektedir. Bu neden yüzünden katılımcıların kampanya incelemelerinden sonra yetkililerle iletişime gerçek bilgileri detaylandırmaları önerilmektedir. Üstelik bireyler bu sayede kendilerine en uygun olan kampanyayı bir profesyonel önerisi üzerinden de öğrenmiş olacaklardır. Firmadaki kampanyalar modeller üzerinden sunulmaktadır. Rahat Model, Esnek Model, Sabit Model ve Hızlı Model ise ana kampanya isimleridir. Her kampanya kullanıcıların satın almak istedikleri gayrimenkulün maddi değerine göre esnek şekilde hazırlanan ödeme planları ile sunulmaktadır. Bu da kampanya katılım oranlarını artırmasının yanı sıra katılımcıların bütçelerine zarar vermemektedir.

Katılımevim Şikâyet ve Yorumlar

Günümüzde bir firma hakkında müşterilerin olumlu yorumlarının bulunmaması durumun anında ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Hem internet sayesinde gerçekleşen bu durum hem de bireylerin yönelimleri ile alakalıdır. Çünkü insanlar memnuniyetsiz oldukları durumları daha hızlı şekilde açıklamaktadır. Katılımevim şikâyet incelemelerinin sonuçsuz kalması ise firmanın kullanıcılarını memnun bıraktığını göstermektedir. Özellikle ödemeler konusunda esnek davranması sayesinde beğeni toplayan firma bu sayede hakkında olumsuz yorumlar almadan piyasadaki yoluna devam edebilmektedir.

Katılımevim Güvenilir Mi? Şubeler Nerede?

Katılımcılar için Katılımevim güvenilir mi konusu hakkında edilen meraklar farklı şekillerde neticelendirilebilmektedir. Firmanın özellikle şube sayısının çok olması sistemlerinin güvenilir olarak devam etmesini sağlamaktadır. Çünkü bir şube açmak maddi olarak oldukça ciddi paraların harcanması demektir. Firmanın İstanbul, Ankara, Konya, Antep, Bursa, İzmir ve Elâzığ gibi illerde şubeleri bulunmaktadır. Üstelik içerikler hazırlanırken bile yeni şube çalışmalarının devam ettiği bilgisi gelmiştir. Bu neden yüzünden en kesin veriler için firmanın resmi internet sitesindeki güncellenen sonuçlar üzerinden hareket edilmesi doğru olacaktır.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Serkan Özcan Reply

  Katılımevim’den bir kaç arkadaşım da ev sahibi oldular, bir çok seçenekleri var yakında bende başvurmayı düşünüyorum

  1. admin Reply

   Merhaba Serkan Bey,
   Katılımevim faizsiz ev alma sektöründe hizmet vermektedir. Sizde faiz ödemeden ev sahibi olmak isterseniz başvuru yapıp sisteme dahil olabilirsiniz.

 2. Buket Özkan Reply

  Katılım evim yeni bir firma değil bildiğim kadarıyla biraz köklü bir firma.
  Faizsiz ev verme planları çok güzel, ödeme seçeneklerinde de size göre planlama yapıyorlar müşteri odaklı bir firma

 3. Elif Şimşek Reply

  Katılımevim, bu alanda müşteri memnuniyet ön planda olan başlıca firmalardan biridir, hakkında olumsuz pek yorum bulamazsınız 🙂

 4. Şaban Öztürk Reply

  Katılımevim hakkında baya olumlu yorum gördüm, ne kadar sürede teslim ediliyor evler ortalama bir süreç var mı?

  1. admin Reply

   Merhaba Şaban Bey,
   Katılımevim sistemi kura sistemiyle çalışmaktadır. Kurada adınız çıkmasının ardından bir sonraki ayda evinizi satın alabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 4 =

Güvenlik Sorusu

7 x 4?