Kira Öder Gibi Ev Alma Fırsatı

Kendi evine sahip olmayıp kira ödeyen herkes, bir gün kendi evine taşınabilmenin hayallerini kurmakta ve bu amaçla çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Bankalar tarafından kullandırılan konut kredileri, ilk etapta cazip seçenekler gibi görünse de; uzun vadede ödeme güçlüklerine neden olmakta ve ödenen faizin yüksekliği nedeniyle satın alınan evin maliyeti bir hayli yükselmektedir. Bankalara ödenen bunca faiz ve komisyonlar kişiler için tam bir kayıp haline gelmektedir.

Her gelir grubundan ve her kesimden kişinin en kolay şekilde ev sahibi olmasını peşinatsız ev al ifadesiyle hedefleyerek çıktığımız yolda, ülkemiz ekonomisi açısından da oldukça önem kazanan bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. Oluşturduğumuz sıra yöntemli sistemde, herkes gelir seviyesine ve ödeme durumuna göre bir seçenek belirlemekte ve bu çerçevede ev sahibi olma yolunda ilk adımını atmaktadır. Müşteriler arasında eşitlik ilkesi her aşamada gözetilmekte, kimin ne zaman ev sahibi olacağı kura çekilerek belirlenmektedir. Evini satın almasıyla birlikte taksiti sabitlenen katılımcı ödeme tamamlanana dek aynı taksiti ödemektedir. Bir tür toplumsal dayanışma örneği olan sistemimizin yakın gelecekte diğer dünya ülkelerinde de uygulanmasına şaşırmamak gerekir. Hem adaletli hem de hakların korunmasını sağlayan sistem, geniş hizmet ağımız ve profesyonel kadromuz sayesinde hiçbir aksaklık olmaksızın işlemektedir.

Türkiye’nin her yerinde sürdürdüğümüz faaliyetlerle binlerce insanın gayrimenkul sahibi olmasına katkıda bulunduğumuz gibi, daha çok insanın da hayallerine ulaşması için hizmetlerimizi geliştirmekte ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul faizsiz projeler dâhil her yerde ev sahibi olma imkânı sunduğumuz katılımcılarımızın memnuniyeti emeklerimizin boşa gitmediğinin ve hedefimize ulaştığımızın göstergesi haline gelmektedir.

Önceki

Peşinatsız Ev Alma Mantığı

Sonraki

Ev Sahibi Olmanın Yolları

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir