xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Konya Konut Projeleri – Konya Projeleri ve Fiyatları

Konya konut projeleri sayesinde burada kaliteli bir hayat yaşamak isteyen herkese uygun seçenekler sunuluyor. Bu sayede en uygun olanı bulmak, ev ihtiyacınızı gidermek ve hayatınıza mutlu bir şekilde devam etmek daha kolay oluyor. Bu şehirden ev almak için farklı bölgeleri tercih etmek mümkündür. Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerinin yanında merkezde farklı seçenekler sunuluyor.

birevim peşinatsız ev

Coğrafi bir yapı olarak düz bir arazide bulunan şehirde projelerde bunlara uygun olarak şekilleniyor. Her detayı dikkat edilen projelerde insanların istedikleri evlere ulaşması daha kolay oluyor. Tek bir apartman içerisinde bir ev sahibi olmak isteyenler içinde aynı zamanda bahçesinde geniş bir havuzu olan evlere sahip olmakta yapılan projelerle mümkün oluyor. Bunlar arasında tercihinizi yaparken ilk olarak bütçenizi belirlemeli ardından seçiminizi yapmalısınız. Özellikle aylık ödeyerek almak isteyenler için gelir seviyeleri çok önemli olacaktır. Çünkü uzun vadeli alımlarda bu detay tercihinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

Konya Projeleri ve Fiyatları

Konut projeleri anlamında ülkemizde her gün yeni mimari projeler öne çıkıyor. Ortaya çıkan bu projeler insanların taleplerine göre şekilleniyor. Şehirden uzakta olması ancak çok kısa bir sürede ulaşılması isteniyor. Bu doğru tercihi yapan insanlar için şehirde farklı noktalarda seçenekler sunuluyor. Önemli olan bir ev sahibi olmak değil önemli olan yaşam kalitenizi yükseltecek bir eve sahip olmanız olacaktır. Bunun için tercih edilecek olan projeler arasında Motto Teras Bahçe, Stage Residence ve İnci Konakları dikkat çekiyor. Bunların şehrin en gözde yapıları olmasıyla öne çıkıyor. Tercihinizi bunlardan yapmadan önce proje detaylarına ve fiyatlarına bir göz atmak gerekiyor.

Konut projesi tercihini yapacaklar için ödeme seçenekleri ve fiyatlar ilk dikkat edilmesi gereken noktalar olarak dikkat çekiyor. Şehrin her noktasından ev almak isteyenlere 300 bin TL ile 950 bin TL arasında fiyatlar ile evler sunuluyor. Bu evlerin her detayı birbirinden farklı olduğunu söylememiz gerekiyor. Geniş balkonlar, yüzme havuzları, oyun alanları ve spor salonları olan projelerin fiyatları diğerlerinden biraz daha yüksek oluyor.

Konya’dan Ev Almak

Konya’da ev almak isteyenler için belirlenmesi gereken detaylar arasında fiyat aralığı çok önemli olacaktır. Aylık gelirinizi doğru şekilde hesaplayıp aylık taksit miktarının bunu yarısını geçmeden uzun vadeli planlar yapmanız gerekiyor. Bu doğru planlama ile hem istediğiniz eve sahip olacak hem de rahatça ödemeniz mümkün olacaktır.

Birevim konut kredisi çekmek istemeyen yani konut kredisi faizi ödemek istemeyen müşterilerine yardımcı oluyor. Faiz ödememek için sunulan sistemleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda peşinat ödemeden ve ara ödeme yapmadan ev alabilmek mümkün olacaktır. Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi Konya’dan ev almak isteyenler içinde firma tarafından şubeleri aracılığıyla gerekli hizmet sunuluyor.

  • Karatay Şube

Adres: Aziziye Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:65 Karatay / Konya

Telefon: 0332 351 48 14

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Şükrü Güler Reply

    Konyadaki projeleri sayenizde takip ediyorum ve gerçekten çok güzel projeler yapılıyor son zamanlarda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 9 =

Güvenlik Sorusu

4 x 7?