xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Kütük Ev (Ahşap) Modelleri ve Fiyatları

En beğenilen kütük ev modelleri, son dönemde internet üzerinde geniş kitleler tarafından hakkında araştırma yapılan konuların başında gelmektedir. Nitekim günümüzde konut sahibi olmak her geçen gün zorlaşırken, pek çok vatandaş da kendine alternatif yöntemler aramaktadır. Ahşap ev yani diğer bir adıyla kütük evler de bu noktada konut sahibi olmak isteyen vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik hizmete sunulan yapılardır.

birevim peşinatsız ev

Birbirinden farklı tasarım ve modellerin yaygın olarak müşterilere sunuşduğu kütük evler, son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek popüler olmaya başladı. Bunun akabinde özellikle internet üzerinde pek çok vatandaş kütük ev (ahşap) modelleri ve fiyatları hakkında araştırma yapmaya başladı. Bu yazımızda son yılların trend olan yapılarından biri olan kütük ev hakkında bilinmesi gereken tüm detayları bulabilirsiniz.

İçindekiler

Kütük Ev Nedir?

Son dönemde hakkında en çok araştırma yapılan konulardan biri olan kütük evler hakkında bilgilendirici bir kaynak eksikliği bu alanda araştırma yapan birçok kişi tarafından kolaylıkla fark edilmektedir. Dolayısıyla öncelikle kütük evler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yönelik açıklayıcı bir anlatım ile başlamak gerekir. Kütük evler, mimari özellikleri ve hızlı montaj özelliklerine sahip olmaları bakımından geniş kitleler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanan yapılardır.

Kütük evler özellikle şehir içinde toplu konutlar arasında değil de dağ evi veya kır evi olarak tercih edilmektedir. Ancak yaygın bilinen kanının aksine bu tür evlerde yalnızca yılın belirli döneminde değil, 4 mevsim yaşamak ve barınmak mümkün olmaktadır.

Kütük evler, standart bir dairenin bedeline göre çok daha avantajlı olmasından dolayı genellikle tercih sebebi olmaktadır. Bununla birlikte apartman yaşamı dışında sahiplerine bambaşka bir konut deneyimi sunan kütük evler günümüzde giderek geniş kitleler tarafından özellikle tercih edilen konut tipi olarak öne çıkmaktadır.

Kütük Ev Modelleri

Ahşap ev modelleri fiyatları projeleri, her biri ayrı ayrı olmak kaydıyla internet üzerinden devamlı araştırılan konular arasında yer almaktadır. Nitekim kütük yani ahşap evlerin modelleri, müşterilerin yani konutta oturmak isteyen kişilerin ihtiyaç ve taleplerine göre farklılık göstermektedir.

Çünkü bazı kütük ev modelleri epey küçük ve minimal standartlara uygun olarak müşterilerin beğenisine sunulurken bazı kütük evler ise oldukça geniş ve kapsamlı bir yaşam alanı sağlamaktadır. Bu sebeple tercihlerini kütük evlerden yana kullanmak isteyen vatandaşlar diledikleri özelliklere sahip kütük ev projesi bulma konusunda çok da zorlanmamaktalar.

Kütük evler modellerinden bağımsız olarak doğa ile baş başa kalınmasına yönelik sunduğu avantajlar ile geniş kitlelerin ilgisini çekmektedir. Doğal kütüklerden oluşturulan bu yapılar, hemen hemen her bütçeye uygun olarak özel bir şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla kütük ev sahibi olmak için çok çok fazla tutarlarda paraya ihtiyacınız olduğu algısı gerçekliği olmayan bir safsatadan ibarettir.

Kütük Ev Fiyatları

İthal kütük ev fiyatları, yurt dışından özel olarak getirilen kütük ev modelleri ile ilgilidir. Zira ülkemizde de pek çok üretici ve tasarımcı, ideal ölçekte çok beğenilen tasarımlara sahip kütük evler üreterek müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Bununla birlikte kütük evlerin modelleri, yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve metrekare bazında genişlikleri söz konusu ahşap evlerin fiyatlarına doğrudan etki etmektedir.

Bu nedenle kütük ev sahibi olmak isteyen kişiler kendi arzu ve talepleri doğrultusunda bütçelerine göre en uygun seçimi yapmaya özen göstermekteler. Kütük ev (ahşap) modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için bu alanda müşterilerin taleplerine göre üretim yapan firmalar ile iletişime geçilebilir.

Fiyatlara nakliye ve temel atma dahil değil değildir.

  • 50 m² Kütük Ev Fiyat : 180.000 ₺ + KDV
  • 90 m² Klasik Kütük Ev Fiyat : 340.000 ₺
  • Kütük Ev Metrekare Fiyatı ( 60 metrekareye kadar ) :  3.600 ₺ + KDV
  • Ahşap Ev Metrekare Fiyatı ( 60 metrekareye kadar ) :  3.200 ₺ -3.400 ₺ + KDV dir.

 

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Gökhan Kara Reply

    Kütük evler son zamanlarda görsel açıdan daha da güzelleştirilmeye başlandı, bir çok prefabrik yapı ahşap kaplama kullanıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =

Güvenlik Sorusu

3 x 6?