xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Lens İstanbul Projesi

Anadolu Yakası Pendik Lens İstanbul Projesi için hazır bekliyor. Pendik merkeze uzak olarak düşünülse bile aslında toplu taşıma ile hızla ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

birevim peşinatsız ev

Lens İstanbul projesinde birçok benze projede gördüğümüz şekilde estetik ve konfor öncelikli sıradadır.

Sosyal alanları arasında neler var? Yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, 3 katlı kapalı otopark, SPA, fitness salonu ve daha birçok yaşam kalitesini artıran şey var.  1162 rezidans daireye sahip proje, ilerde yatırım içinde alabileceğinizin sinyallerini  veriyor. Ulaşım ve proje detaylarına göz attığınızda yatırıma cevap vermemesi imkansız gibi görünüyor.

Lens İstanbul Çarşı ise şimdiden buluşma noktası olma yolunda ilerliyor. Yeni cazibe merkezlerinden biri olan proje hızla ivme kazanıyor.  Bu proje kapsamında kimler ev yada ofis almayı tercih eder? Dinamik ve genç bir hayat arzulayanların bir numaralı tercihidir. Lens İstanbul’da kesinlikle monotonluk bulamazsınız. Bu projeden satın alma yapma sebebiniz hem şehre yakın hemde sakin bir yaşam istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Gidip yakından görme şansınız yoksa size önerimiz internet üzerinden kontrol edin.

İçindekiler

Lens İstanbul Kat Planları

Herhangi bir alan için ölçeklendirmek için bir kat planı oluşturmak için yedi adım gereklidir, dersek; ölçeklemenize yardımcı olacak kağıt, kurşun kalem ve grafik kağıdı kullanıyorsanız ya da kat planınızı oluşturmak için çevrim içi bir program kullanıyorsanız, sağlam bir diyagramın oluşturulması için gereken bazı temel adımlar ve öğeler vardır; Ve bu öğeler şüphesiz lens İstanbul projesi kapsamında da kullanılmıştır.

 • Öncelikle kat planlamasından önce gereksinimlerin listelenmesi gerekir.
 • Ölçmek, ölçü,tedbir, önlem. Doğru ölçümleri yaptığınızdan emin olun, böylece iki kez ölçmek zorunda kalmazsınız.
 • Dış mekanın duvarları, herhangi bir giriş ve pencereler bu başlıca planlama konularıdır.
 • Duvarlar yan yana ve tabandan tavana kadar, tüm detaylar düşünülmüştür.
 • Elektrik prizlerinin, anahtarların ve diğer kontrollerin bulunduğu yerler,
 • Boş kalması gereken alan metrekaresi,
 • Kalıcı armatürler: Şömineler, braketler, raflar, banklar ve diğer yerleşik özellikler dahil olmak üzere tüm mimari özellikler kat planını etkiler.

Lens İstanbul kat planları arasında birçok projede görmediğimiz stüdyo daireler var. Ayrıca 1+1,2+1,3+1,4+1 daireler var.

Lens İstanbul Ödeme Seçenekleri

Lens İstanbul Pendik’te projelendirilmektedir. Ve geçmişte Pendik’te yatırım yapan birçok kişi %266 oranında karlı çıkmıştır. Pendik’te nüfus yaklaşık 682.000 kişi civarındadır. Demografik yapı analiz edilerek; 18 yıl içinde Pendik’te evlerin fiyatlarının şimdi alacağınız evi amorte edecek durumda olacağı ön görülmektedir.

1162 daire ve 85 ticari bölüm ile projelendirilen ve 327 bin Türk lirasından başlayan fiyatlar ile sakin ve huzurlu bir daireye sizde sahip olabilirsiniz. İster oturun ister kiraya verin isterseniz satın..  Nasıl isterseniz her halükarda büyüyen ekonomi ile her geçen gün bu daire yada ticari bölümler karlı çıkacaktır.

Lens İstanbul fiyat listesi ve ödeme seçeneklerine birlikte göz atalım mı?

 • 327 bin Türk lirası ile 491 bin Türk lirası fiyat aralığında 1+1 DAİRE
 • 492 bin Türk lirası ile 776 bin Türk lirası fiyat aralığında 2+1 DAİRE 
 • 769 bin Türk lirası ile 1 milyon Türk lirası fiyat aralığında 3+1 DAİRE 
 • 383 bin Türk lirası ile 1 milyon 550 bin Türk lirası fiyat aralığında 4+1 DAİRE 

Peşin ödemelerde tüm projelerde belli oranda indirim alabilirsiniz.  Bu indirim Lens İstanbul’da %10 olarak belirlenmiştir. %10 peşin ve 50 ay faizsiz ödeme kolaylığı ile…

Lens İstanbul Proje Özellikleri 

Lens İstanbul’un içinde yer alan 85 dükkana sahip Lens Çarşı size semt dükkan esnaflığını hatırlatacaktır.  Restoran, kafe ve diğer 85 dükkan sizi rahat ettirecektir.

Proje tasarı çok özel ve malzeme kalitesi ise tartışılamaz derecede iyidir.  Hayatınızın geri kalanında dinamik bir hayat istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Dış mekanda peyzaj bahçe tasarımı sizi oldukça keyiflendirebilir. Yürümek yada bisiklete binmek için parkurlar var.  Spor sonrası sauna, hamam keyfiniz mümkün! Ve spor olarak fitness salonunu görmenizi isteriz.

Lens İstanbul metronun hemen yanında bulunuyor. Ulaşım kolaylığı özellikle çarşısına gelmek isteyen çevre ilçeler içinde büyük kolaylıktır.  Kampanyalar ile sizlere satın alma kolaylığı sağlayan projeyi incelemekte fayda var.  İnternet üzerinden bu oldukça kolay! Videolara bir göz atın.

Lens İstanbul Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Pendik Kurtköy herkese uzak gibi gelse de toplu taşıma ile en kolay ulaşılabilen ilçelerden biridir. Öyle iyi projelendirilmiş ki, yakında ortak buluşma noktalarınızdan biri haline gelebilir.  Kurtköy’ün girişinde yer alan proje, Tem Otoyolu’nun ve Metro İstasyonunun hemen yanında yer alıyor. Sabiha Gökçe Havalimanı’na en yakın konumlardan biri de Lens İstanbul’dur.

Peki çevresindeki avantajlı noktalar nerelerdir;

 • Üniversite kampüsleri,
 • Teknopark yürüme mesafesinde,
 • Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri,
 • şirket genel merkezleri,
 • bankacılık üsleri,
 • hastaneler ,
 • Marina,

Pendik Kurtköy deniz, kara ve hava taşımacılığı aracılığı ile ulaşabileceğiniz nadir konumlardan biridir.  Lens İstanbul havalimanına yakınlığı ile sadece iç şehirlerarası değil uluslar arası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 6 =

Güvenlik Sorusu

7 x 2?