xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Mahall Bomonti İzmir Projesi

Türkerler Holding tarafından İzmir’in Konak ilçesinde bina edilen Mahall Bomonti İzmir karma projelerden biridir. 45.000 bin metrekare alanda yükselen karma proje eski Bomonti fabrikasının üzerine bina edilmektedir.  1993 yılından beri inşaat sektöründe olan Türkerler Holding yılların verdiği tecrübe ve güveni yatırımcılarına sunuyor.  Türkerler Holding hastaneden hizmet binalarına, spor salonlarından sitelere birçok önemi işe imza atmıştır.

birevim peşinatsız ev

Proje ile ilgili bir başka detay dairelerin mudo marka eşyalar ile teslim edileceğine dair… Restore edilen eski Bomonti fabrikasının bir bölümünde şekillenen ve planlanan Mahall Bomonti İzmir oldukça büyük bir proje olarak inşa edilmektedir.

Tarihi bir eserin üstünde olmanızda şüphesiz satın aldığınız mülkün gün be gün değerleneceğinin garantisi oluyor.

Mahall Bomonti İzmir Kat Planları

Eski Bomonti fabrikasının üzerinde bina edilen Mahall Bomonti, tarihi binasının 9’u restore edilmiş ve bir tanesi ise 58 katlı bir bina olarak bina edilmiştir. Toplam 12 blok karma bir şekilde konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

182.000 metrekare inşaat alanı ile Mahall Bomonti 466 konut,590 ofis ve 90ticari ünite ile oldukça büyük bir karmaşık olarak tasarlanmıştır.

Konut stüdyo,1+1,2+1 ve 3+1 olarak şekillenen daire ölçümleri şu şekildedir;

 • Stüdyo daireler ise 37 ile 66 metrekare,
 • 1+1 daireler 70 ile 150 metrekare,
 • 2+1 daireler ise 90 ile 176 metrekare,
 • 3+1 daireler ise 171 ile 239 metrekare,

Mahall Bomonti İzmir Ödeme Seçenekleri

Mahall Bomonti İzmir 60 ay vade ve faizsiz, %10 peşin ödemelerde %25 indirim uyguluyor.  Banka kredisi yâda faizsiz bankacılık avantajını değerlendirebilirsiniz.

 • 1 oda 1 salon daireler 90 metrekare ve 850 bin Türk lirasından başlıyor.
 • 2 oda 1 salon daireler 180 metrekare ve 1143.000 bin türk lirasından başlıyor.
 • 3 oda 1 salon daireler 183 metrekare ve 1450.000 bin türk lirasından başlıyor.

Mahall Bomonti çevreci projelere verilen LEED Platin Sertifikası’na aday gösteriliyor.

 • Alışveriş sokağı,
 • Müze,
 • Sanat evi,
 • kafe,
 • Restoranlar,
 • Açık hava konser alanı ile hizmet veriyor.

Mahall Bomonti İzmir Özellikleri 

Günümüzde mülk satın alırken bizleri en çok zorlayan konu deprem vb. doğal afetlere dayanıklılık gibi görünüyor. Mahal Bomonti İzmir zemin etüdü ve yapı denetimleri yapılan binalar, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilerek satın alacak tüketicinin içini rahatlatıyor.

İzmir’in iş, kültür ve eğlence dünyasını bir araya getireceğini iddia eden proje konum olarak İzmir’in 3 merkezi noktasının ortasında yer alıyor.

24 saat güvenlik hizmeti verilen bloklarda girişte kartlı sistem ile güvenlik ikiye katlanıyor. Gerek sosyal aktivite alanları gerekse konfor ve güvenlik avantajları ile Mahall Bomonti İzmir günümüz için kuşkusuz en karlı yatırım araçlarından biri gibi görünüyor.

Mahall Bomonti İzmir Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Mahall Bomonti İzmir nerededir? Çok avantajlı bir konuma sahip proje Alsancak, Konak ve Karşıyaka’nın tam orta noktasında yer alıyor.  Yürüme mesafesinde toplu taşımaya ulaşabilirsiniz.  İzmir Adalet Sarayına 3 kilometre uzaklıktadır. Konak Meydanı’na 5 kilometre Forum Bornova Alışveriş merkezine ise sadece 7 kilometre uzaklıktadır. Ülke genelinde en iyi üniversitelerden biri sayılan Ege Üniversitesi ise Mahall Bomonti İzmir’e sadece 10 kilometre mesafededir.

birevim
Paylaş

7 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Fatih Bey,
   Mahall Bomonti izmir Projesi İzmir’in en çok konuşulan projelerindendir. Hem konumu hem de sakinlerine sunduğu olanaklar itibariyle fiyatlarını yüksek olması normaldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 6 =

Güvenlik Sorusu

3 x 2?