xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Mina Towers Projesi

Anadolu yakası son yılarda cazibe merkezlerinden biri olma yolunda ilerliyor.  Birbirinden iyi projeler yakanın kalitesini her geçen gün artırıyor. Bu projelerden biri de Mina Towers Fikirtepe’de inşa ediliyor. Üstelik havuzlu evler dersek sanırız şimdi dikkatinizi çekmiş olacağız.

birevim peşinatsız ev

Kentsel dönüşüm birçok ilçeni  yüzünü  değiştirdi ve değiştirmeye devam ediyor.  Bunlardan biride Fikirtepe’de yükselen Mina Towers Projesidir. Detaylı bilgi için dilerseniz web sitelerinden form doldurarak dönüşlerini isteyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir projedir. Mina Towers çarşı alanında bulamadığınız her şeye mutlaka çevresinde bulabilirsiniz. 6 blok yan yana düzenlenirken siteden planlama ile ilgili görsellere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mina Towers Kat Planları

Mina Towers Projesinde İyi bir planlama ile yaşam alanlarının en küçük detayları düşünülerek hayata geçirilir. Toplam 26 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş proje 6 kuleden oluşuyor.  Bu 24 katlı kuleler ve planlama ünlü yüksek mimar Eren Talu’ya aittir.  Bu projede dikkat çeken yalın ve modern bir tasarıma sahip olmasıdır.  İç tasarımda özellikle ihtiyaçlar doğrultusunda projenin ruhuna uygun bir kat planlaması tercih edilmiştir.

Mina Towers 1+0 dan 5,5+1 e kadar daire seçenekleri sunuyor. Konum ve metrekare gibi tercihleriniz dairenin fiyatını belirliyor.  Metrekare alanlar ise 55 metrekareden 300 metrekareye kadar uzayabiliyor.

Alışveriş için çarşı alanı da planlanmıştır. Güvenli konumunuzu terk etmeden spor, alışveriş vb. birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Mina Towers Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçeneklerinde  banka kredisi yada faizsiz yatırım araçları değerlendirilebilir.  Toplamda 1702 daire,27 restoran,68 ticari  birim olarak planlanmış olan Mina Towers 6 kuleden oluşuyor.

Daire fiyatları için web sitesinden talep formu doldurabilir yada 444 6 261 numaradan emlak uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Mina Towers Özellikleri 

Mina Towers kulelerin çatılarında havuzlar yer alıyor. Ve güneşlenme teraslarında hızlı ve sağlıklı şekilde bronzlaşabileceksiniz.  Spor alanlarında zinde ve sağlıklı kalabilmeniz için her şey düşünülmüştür.

Ayrıca yürüyüş alanları, oyun parkları, otopark ve lobi concierge hizmetleri ile zamanınız keyifle geçireceksiniz. Mina Towers Projesi huzurlu ve güvenli  bir atmosfer sağlıyor.

Ünlü Bağdat caddesine yakın daireler ile şimdiden alıcı sayısı yüksektir.  Ve proje duyurulduğundan beri emlak sektöründe Mina Towers değer kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir.

Isıtma siteminden deprem izinlerine tüm detaylar titizlikle hesaplanarak planlama gerçekleşmiştir.

Mina Towers  Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Fikirtepe’de yapılandırılan proje Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası köprülere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına bağlanan Avrasya Tüneli ve İstanbul’un en önemli merkezlerinden Kadıköy’e kolaylıkla ulaşılabilen Fikirtepe’de yer alıyor.

Peki toplu taşımaya yakın mı? Evet Mina Towers metrobüse 4 dakika, metroya 10 dakika uzaklıktadır.  Eğitim, sağlık vb noktalara yakındır ve ünlü Bağdat Caddesi’ne olan yakınlığıyla da profesyonel ve sosyal yaşantınıza zaman ve konfor kazandırıyor.

Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve tüm kamu alanları, projenin şehrin merkezinde olmasının sağladığı diğer avantajlar arasındadır.  Anadolu yakası günbe gün gelişirken artık bu yakayada yatırım yapmanızın zamanı gelmiş olabilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 2 =

Güvenlik Sorusu

7 x 7?