xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Nef Bahçelievler Projesi

Bir ev sahibi olmak için belki uzun yıllardır para biriktiriyor olabilirsiniz. Şimdi ekstra kredi veya farklı destek araçlarını kullanarak hayalinizdeki ev kavuşmanın tam zamanıdır. İstanbul gibi dünya şehirlerinden birinde hem konut olarak kullanabileceğiniz hem de  yatırım aracı olarak yıllar içinde daha da değerlenebilecek bir daireye sahip olabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Birçok seçeneğin içinden bizim size önericeğimiz konut projelerinden biride Nef Bahçelievler İstanbul sosyal alanları, akıllı teknoloji ile donatılmış evleri ile sizleri bekliyor. 

Nef büyük bir kuruluş ve ülkenin birçok noktasında farklı konut projeleri ile uzmanlığını ortaya koyuyor. Uzun yıllardır sektörde edindiği deneyim elbette her yeni konut projesinin bir öncekinden daha iyi olmasını sağlıyor.

Nef Bahçelievler Kat Planları

Kat planlaması salondaki avizeden kapı kulbuna kadar birçok noktayı etkiler.  Elbette bir projede en önemli noktalardan biri kat planlarıdır.

Nef Bahçelievler Projesi  tüm Nef Projeleri gibi doğru tasarımın bir lüks değil azami olması gereken bir yaşam biçimi olduğunu kanıtlıyor.  44 bin 326 metrekarelik alan üzerine  konumlandırılan Nef Bahçelievler projesinde 1+1’den 5+1’e kadar birçok farklı daire alternatifi sunuluyor. Planlamalarda 45 dönümlük arazi peyzaja ayrılmış durumdadır.

Projede planlamasında birçok projede bulunmayan detaylar yer alıyor. Örneğin;

 • sinema odası,
 • misafir evi,
 • parti ve karaoke odası,
 • müzik odası,
 • PlayStation Odası,
 • hamam ve sauna,
 • eğlence odası,
 • lounge alanı,
 • squash,
 • kapalı yüzme havuzu,
 • tenis ve basketbol sahası,
 • açık ve kapalı futbol sahası,

Nef Bahçelievler Ödeme Seçenekleri

Nef Bahçelievler ödeme seçenekleri ve satış fiyat listesi  hakkında aşağıda bilgi vermeye çalışacağız. Krediye uygun daire ve ofisler için ister bankalara isterseniz faizsiz şirketlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Proje fiyat listesini incelediğinizde fiyatlar 564 bin türk lirasından başlıyor. Peşinatlı ödemelerde indirim oranları için firma emlak uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

Nef Bahçelievler evlerinin teslimatı 2019 yılında başladı. Eskiden yerinde AVM bulunan konut projesinde 1023 daire ve 14 cadde mağazası yer alacaktır.

Ayrıca Nef ev değiştime kampanyası başlattı. Nef Bahçelievler, Nef Ortayaka, Nef Çekmeköy, ve Reserve Kandilli projeleri bu değiştirme kampanyası kapsamında yer alıyor.

Ev değiştirme kampayasında fiyatlar 490 bin türk lirasından başlıyor.

Nef Bahçelievler Özellikleri 

Nef Bahçelievler projesi gibi onlarca proje konfor vaad ediyor. Ancak her projeyi birbirinden ayıran fark yaratan detaylar yer alıyor. 31 Ocak 2019 tarihine kadar 0,98 faiz oranı avantajı sunan Nef Bahçelievler’in en önemli özelliği 45 dönümlük peyzaj alanı olsa gerek…

Peyzaj çok önemli çünkü geleceğimiz çocuklar için sokakta oynayabilecekleri  ortamlar sağlanıyor. Ağa.ç Evler, çocuk kütüphanesi, tarım alanı, hobi  bahçeleri bunun gibi  birçok avantajlı seçenek ile çocuk alanları konusunda diğer projelerin önüne geçiyor.

Nef Bahçelievler merkezi ısıtma sistemi kullanacak ve yüzme havuzları, sauna, yürüyüş parkuru, kapalı otopark gibi birçok konuda üstün hizmet verecek, özellikle güvenlik sistemleri ile gözünüz arkada kalmayacaktır.  Ailece güven içinde yaşayabileceğiniz bir yapıdır. 

Nef Bahçelievler Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Nef Bahçelievler projesinde genellikle 2+1 ve 3+1 daireler ağırlıkta abcan 1+1 ,4+1 ve 5+1 daireler de mevcut.  Proje alanının yarısı peyzaj yani yeşil alan olarak tasarlanmış ve E-5’e uzaklığı sadece 1 kilometredir.

Eski  bir AVM üzerine tesis edilen projenin konumu,   alış veriş merkezleri, sağlık kumları ve eğitim kurumlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Otobüs, Minübüs, metro, metrobüs tüm toplu taşıma araçlarına merkezi mesafede durakları bulunuyor.

Nef Bahçelievler konumu itibari ile de tercih edilmesi önerilen konut projelerinden biridir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Halil Kaya Reply

  Bu tarz alanların yeşillendirme alanlarına çok dikkat ediyorum, aktivite bol ve yeşillik alanı bol ise proje gerçekten sağlam oluyor

  1. admin Reply

   Merhaba Halil Bey,
   Projeler artık kişilerin sadece konut ihtiyacını karşılamakla kalmıyor. Sosyal ihtiyaçlarına da cevap veriyor.

 2. Tuğba Köse Reply

  Nef Bahçelievler projesini görme şansım oldu, aktivite alanlarını say say bitmiyor, insanlar artık sadece ev değil sosyal yaşam alanı da istiyor

 3. Derya Yıldırım Reply

  Yaşam alanları saymakla bitmeyen Nef’in Bahçelievler projesinin yatırımsal anlamda da kısa vadede çok şey kazandıracağını düşünüyorum

 4. Aslı Güler Reply

  Kendi başına bir şehir görüntüsü sağlayan bir proje benim gözümde. Fiyatlarını sonuna kadar hak eden bir proje

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

Güvenlik Sorusu

7 x 4?