Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olma

Ev sahibi hayali kuranların, hayallerine kavuşmaları için artık yeni bir sistem var. Ev sahibi olmak isteyen kişiler bugüne dek ya uzun yıllar birikim yapmak için uğraş vermekte ya da banka kredisi ile ev sahibi olma yolunu seçmekteydiler. Bir tür yardımlaşma esasına dayanan yeni sistem ile peşinatsız ev sahibi ol seçeneği birikimi olmayan kişiler için de büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yıllarca kira ödemek derdiyle uğraşırken birikim yapmanın hiç de kolay olmadığı muhakkak. Bu durum kısa bir süre öncesine kadar insanların umutlarını yitirmelerine neden oluyorken, sunduğumuz peşinatsız ev al hizmetiyle ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek artık hiç kimse için zor değil.

Ev sahibi olmak isteyenler için pek çok avantaj sağlayan sistemle, kişiler faiz ödemeden kendi evlerine kavuşma fırsatı bulmaktadırlar. Taksitlerin faizsiz olması ve organizasyon ücreti dışında herhangi bir ek ücretin söz konusu olmaması, sistemimizin her geçen gün daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Ev alma yolları konusunda sürekli kafa yoran ve mevcut yöntemlerin neden olduğu mali külfetlere katlanmak istemeyen kişiler için, ortaya koyduğumuz sistemle, herkes hiç peşinat ödemeden ve sahip olmak istedikleri evin bedelini taksitler halinde ödeyerek kendi evlerinin sahibi olabilmekteler.

Sistemimizde hiç kimsenin hak kaybına uğramaması için bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Üyelerimiz arasında hangi sırayla ev sahibi olunacağını belirlemek amacıyla kura çekilmekte ve çekilen kuralarda evini bir süre bekledikten sonra alacak olanlara kira yardımı yapılmaktadır. Bu sayede, kurada daha arka sıralarda yer alanlar kayba uğramadıkları gibi beklemelerinin karşılığı olarak evlerini daha ucuza mal etme fırsatı da yakalamaktadırlar. Kendi birikimleriyle bir ev sahibi olmak için çok uzun yıllar beklemesi gereken kişilerin hayallerinin çok daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayan sistemimizin, bütün dünyaya örnek olacak nitelikte olduğu kanaatindeyiz. Bu güne dek binlerce kişinin ev sahibi olmasına vesile olduğumuz gibi, bundan sonra da daha çok kişinin kendi evine sahip olması için faaliyetlerimize devam etmekte ve her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktayız.

Önceki

Peşinatsız Ev Alma Mantığı

Sonraki

Peşinat Ödemeden Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir