Peşinat Ödemeden Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Ülkemizde, ev sahibi olmak hem yatırım amacıyla hem de kendi evinde yaşamanın konforu nedeniyle herkesin hayal ettiği ve bu uğurda uzun zaman birikim yapmaya çalıştığı bir konudur. Kendi imkânlarıyla ev sahibi olmaya çalışanlar da banka kredisi ile ev sahibi olma yolunu seçenler de bir miktar birikim yapmak zorunda kalmaktadırlar. Bankalar, satın alınacak evin en fazla yüzde 75’i kadar kredi verdiklerinden, %25’lik bedelin peşin olarak ödenmesi gerekmekte, buna kredi masrafları ve yıllar boyunca ödenecek faiz de eklendiğinde büyük bir mali yük haline gelmektedir. Peşinatsız ev sahibi ol yaklaşımında ise; peşinat ödenmesine gerek kalmamaktadır.

Ev sahibi olmak isteyen herkesin hayallerine kavuşması amacıyla çıktığımız yolda, kişilerin hem yüksek faiz yükünden kurtulmaları hem de ev sahibi olmak için yıllarca beklememelerini kendimize ilk hedef olarak belirledik. Bu hedefle oluşturduğumuz peşinatsız ev al yönteminde, müşterilerimiz hiçbir nedenle faiz ödemedikleri gibi çalışma bedeli dışında herhangi bir ek ödeme de yapmak zorunda kalmamaktadırlar. Tasarruf yapmayı sağlayan bu yöntem ile herkes bütçesine uygun taksitlerle ev sahibi olabilmektedir.

Bu yöntem sayesinde Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olma fırsatı söz konusudur. Ne il ne de bölge açısından bir sınırlama olmadığı gibi bütün gelir grupları bu yöntemden yararlanıp ev sahibi olabilirler.

Önceki

Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olma

Sonraki

Peşinatsız Konut Projeleri İle Buluşun

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir