Peşinatsız Ev Alma Mantığı

Ev sahibi olmak isteyenlere bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak ev satın almalarını kolaylaştıran sistemler arasında yeri alan Birevim, bu konuda uzman kadrosu ile hizmet vererek başarılı yönlendirmeler sunmaktadır. Hem kısa vade de hem de uygun rakamlara kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz tek adres olduğu için oldukça memnun kalabileceğiniz seçenekler de sunmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda istediğiniz bölgede istediğiniz kriterler de ki evi satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleriniz tamamen sizin belirlediğiniz bütçede hareket edeceği için ekstradan çıkabilecek sürpriz ara ödemeler veya faizler uygulanmamaktadır. Siz nasıl bir ödeme istiyorsanız size o şekilde bir çizelge hazırlanarak iletilebilen bir sistemdir.

Sistemin yaygınlaşması ve bu kadar çok talep görmesinde ki en önemli faktör ise güvenilirliği ve tek başınıza olmayışınızdır. Sizlerin kriterlerinde olan başka kişilerle aynı gruba dâhil olmanız bile güzel bir duygudur diyebiliriz. Sistemde diğer dikkat çeken ayrıntı ise noter huzurunda yapılan kura çekilişleridir. Kuralar belli dönemlerde çekilmekte ve hangi kişinin ismi çıktı ise hemen evini satın almaktadır. Tapunuzu üstünüze aldığınızda ve evinize geçip oturduğunuz zaman kira masrafından kurtularak Peşinatsız Ev Almak mantığını gerçekleştirmiş olmaktasınız. Bir ev satın aldınız ve evinizin borcu bittiğinde tekrardan başka bir Birevim grubuna dâhil olarak ikinci evinizi de satın alabilirsiniz. Dilerseniz ev, dilerseniz bir dükkân dahi olabilecek durumlar arasında yer alır.

Bu sisteme dâhil olarak ev satın almanın en büyük avantajı ise arada bir faiz olmayışı ve aylık ödemeleri sizin belirliyor olmanızdır. Ayağını yorganına göre uzat lafı da tam yerinde olsa gerek ki her kes kendi bütçesini göz önünde bulundurduğu takdirde yapamayacağı ve sahip olamayacağı hiçbir şey yoktur. Kime giderseniz gidin peşinatsız ev satın alamayacağınız için mutlaka böyle bir sistem doğrultusunda hareket etmeniz gerekir. Vade farksız ve kısa zamanda Peşinatsız Ev Almak hem aile bütçenize katkı sağlar hem de gelecekte çocuklarınız için yapacağınız en büyük yatırımdır diyebiliriz. İster normal kat, ister dubleks daire, isterseniz de site içerisinde muhteşem bir satın alabilirsiniz.

Önceki

Peşinatsız Ev Almak

Sonraki

Kira Öder Gibi Ev Alma Fırsatı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir