Peşinatsız Ev Alma Zamanı

En iyi gayrimenkul alma şeklidir diye ifade edebileceğimiz bu uygulama sayesinde kendinizi riske atmadan rahat ödeme planları ile beklentilerinizi karşılayabileceksiniz. Yurt içi veya yurt dışında bulunun hiç fark etmeksizin başvuruda bulunarak kaydınız yaptırabilirsiniz. Atacağınız ilk adım ile sadece nüfus cüzdanınız ile giriş oluşturarak sadece Çalışma Bedeli ödemesi yapmaktasınız. Bu bedel standart olmayıp sizin alacağınız gayrimenkul üzerinden yüzdelik oran dilimine tabi tutularak hesaplanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Her alacağınız yatırım için uygulanan ve tek sefere mahsus alınan bir ücrettir. Bilgilendirecek olursak ödediğiniz veya ödeyeceğiniz bu bedel size sunulan hizmetler karşılığında alındığı için ayrıldığınız dönemde sizlere iadesi yapılmamaktadır.

birevim

Gayrimenkul rakamınızı belirledikten sonra diğer aşama ise taksitlerinizin miktarını belirlemek olacağı için iyi bir analiz yapmanızda ve sizi dara sokacak durumlardan kaçınmanız gerekir. Her şey yolunda olduktan sonra ise ilk taksit ödemelerinize başlayarak birikiminizi yapmış olacaksınız. Hiçbir şekilde kredi kullanımı veya faizle işiniz olmayacağı için Faizsiz Ev alabilmenin mutluluğunu da yaşama fırsatı bulabileceğiniz bir uygulamadır diyebiliriz. Seçenekler arasında yer alan peşinatlı veya peşinatsız ev alabilme fırsatlarınız da her zaman için sizinledir. Taksit ödemelerinizde zorlanma yaşadığınız anda bile taksit erteleme hakkınızı kullanarak cezai şart uygulanmadan Ara Ödemesiz Ev alabileceğinizi de bu şekilde ispatlamış olmaktayız. Hem kendinizin hayatını, hem de ailenizin geleceği için yapılması gereken en önemli görev olarak kabul etmek gerekir.

Bu oluşumda hiçbir şekilde canınızı sıkacak ve soğumanıza zemin hazırlayacak itici kurallara asla yer verilmemektedir. Her zaman için müşterinin rahat etmesi ve karlı yatırımlar yapması için zaman harcanmaktadır. Ev alma zamanınız geldikten sonra tapunuzu alıp ister kiraya verebilir, isterseniz de kendiniz oturabilir olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Evinizi aldınız diye diğer arkadaşlarınıza yardım gibi bir şey söz konusu olmadığı için Kira Yardımsız Ev almış olarak sadece kendi borcunuzdan mesul olmaktasınız. Almış olduğunuz gayrimenkulün fiyatı ne ise o kadar borçlanma sağlayarak hiçbir anlamda faiz uygulaması gibi sürpriz olaylarla karşılaşmayacağınızın teminatı verilebilmektedir. Ucuza almanın en karlı yüzü ile hayallerinizden vazgeçmeyin.

birevim-sabit-reklam
Önceki

Kaliteden Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Sonraki

Vade Farksız Ev Alabilmenin Onuru

6 Yorum

  • ev almak

  • Peşinatsız ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi, çünkü günümüzde para biriktirmek çok zor, birde faizsiz olmaları büyük avantaj oluyor

  • Peşinatsız ev almak iyi fırsat ve faiz derdiniz de olmuyor imkanı olanlar değerlendirmeli bence

  • Peşinat vermeden ev sahibi olmak gerçekten güzel bir imkan

  • Peşinatsız ev sahibi olabilmek büyük fırsat, imkanı olanların değerlendirebileceği bir şey 🙂

  • Peşinatsız ev sahibi olabilmek bence günümüzün en büyük imkanlarından biri

Yorum yap