xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Peşinatsız Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Nasıl peşinatsız ev alabilirim? ” Önce bu sorunun yanıtını çok iyi anlamak gerekmektedir. Peşinatsız ev almak için çok çeşitli yollar bulunmaktadır.

birevim peşinatsız ev

• Bazı bankalar
• Peşinatsız ev projeleri
• Peşinatsız ev projelerinin hepsiyle aynı anda çalışmakta olan aracı firmalar

Yukarıda adı geçen 3 kanal ile peşinatsız ev alabilmek mümkün olmaktadır. Bu kanalların iyi araştırılması, buna göre de;
• Güvenilir
• Avantajlı
• Uygun fiyatlı
ev alım imkânlarını tespit etmek gerekmektedir.

Bazı projelerde; faiz, peşinat, ara ödeme gibi isteklerde bulunulmamaktadır. Bu projelerde alıcıdan sadece aylık ödeme talebinde bulunulmaktadır. Fakat fiyatlar incelendiğinde satıcı aslında alıcıya faize yakın bir fiyatlama yapmış olmaktadır. Yani proje alıcıdan faiz ve peşinat istemediğini söylerken aslında faiz ve peşinat ederime yakın bir meblağı, evin açıklanan fiyatına yansıtmaktadır. İşte burada bir kandırmaca söz konusu olmaktadır. Bu tarz projeler de ev satmaktadırlar. Birileri bu evleri almaktadırlar. Bu evleri siz almayın. İyi araştırın ve fiyatlama konusunda kesinlikle çok soru sorun. Bu şekilde daha doğru bir yolda ilerleyebilmek mümkün olmaktadır. Peşinatsız ev almak çok sağlıklı bir şeydir lakin bu evlerin bir de kalitesinin kontrol edilmesi konusu bulunmaktadır. Bu tarz bir projeden ev almadan önce bina kontrolünün raporu istenmelidir.

Bina Kalitesi Raporu Nereden Alınır?

Bunun için çalışmakta olan firmalar bulunmaktadır. Yapı Denetimi yapmakta olan firmalar;
• Zemini
• Evin güncel mukavemeti
• Güncel risklerin neler olabileceği

konularında bilgiler içermekte olan raporlar hazırlamaktadırlar. Bu raporları mutlaka istemek, hatta bireyse olarak bu raporu oluşturacak olan firma ile görüşme yapmak gerekmektedir. Bu sayede bina kalitesi hakkında her anlamda bilgi sahibi olabilmek mümkün olabilmektedir.

Faizsiz Ev Almak Çok Olumlu Bir Seçenek

Kişilerin inançlarını yaşayabilmesi adına bu seçeneğin bulunması çok faydalı olmaktadır. Faizli alışverişe karşı olan kişiler, bu sistem sayesinde ev alabilmektedirler. Emlak alım satım trafiğinde bu sayede eksikler bulunmamaktadır. Faiz almak istemeyen, peşinatsız ev almak isteyenler de bu şekilde ev alabilmektedirler.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Şerife Bulut Reply

    Peşinatsız ev almak gerçekten büyük avantaj, birikiminiz varsa onu evinize tadilat anlamında harcayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × two =

Güvenlik Sorusu

7 x 9?