Peşinatsız Ev Fırsatı

Demir İnşaat, müşterilerini sunduğu peşinatsız ev fırsatı ile banka kredisi kapsamında Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde 15 Temmuz şehit ailelerine özel olarak %25 indirim uyguluyor. Böylece şehit aileleri peşinat vermeden daire sahibi olabiliyor.

15 Temmuz akşamı gerçekleşen darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlarımızın ailelerine Demir İnşaat’tan çok anlamlı bir kampanya geliyor. Bu kampanya sayesinde şehit düşenlerin aileleri peşinat vermeden ev sahibi olabilecekler. Bu kampanya hakkında Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Türkiye’nin zor bir sınavdan geçtiği şu günlerde Demir İnşaat olarak üzerimize düşen vazifemizi sonuna kadar yapacağız. Bizler de firma olarak anlaşmalı bankaların bizlere sunmuş olduğu avantajlı faiz oranlarına ek olarak, şehit ailelerine yüzde 25 oranında indirim sunuyoruz. Böylece şehit aileleri Demir İnşaat’tan peşinat vermeden daire sahibi olabilecekler.” dedi.

Peşinatsız Ev Kampanyası Ağustos Ayı Boyunca Sürecek

Hamit Demir konuşmasını şöyle devam etti: “Şehit ailelerine ülke olarak ne yapsak az. Bizler de bu kampanya doğrultusunda hiç değilse onlara daha konforlu bir yaşam sunmak istiyoruz. Şehit aileleri bu kampanyadan yararlanarak, hiç peşinat vermeden Demir İnşaat’tan daire sahibi olabilecekler.”

Beylikdüzü’nün tek akıllı evi olan Demir Romance ile evinizin tüm aydınlatma, ısıtma, soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca Demir Romance’da günlük temizlik hizmeti, SPA, vale gibi birçok hizmete sahip olabileceksiniz.

Demir Romance projesi kaliteli malzeme ile yapılmış bir proje olup, E-5, metrobüs, hastane, okul, etüt merkezine ve alışveriş merkezine çok yakındır. Demir Romance projesi Atatürk Havaliman’na 15 dakika mesafededir.

 

 

Önceki

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Sonraki

Kaliteden Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir