Peşinatsız Kampanyalardan Yararlanın Huzurun Tadını Çıkarın!

Kendi eviniz olsun istiyorsunuz, ancak bankadan kredi çekmek için bir kefile ya da konut sahiplerinin talep ettiği yeterli peşinata sahip değilsiniz. Artık bunun için üzülmeyin! Yeni nesil ev alma sisteminde peşinatsız konut projeleri sizin bu konudaki en büyük kurtarıcınız olacak.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Nasıl Mümkün?

Hiç durmadan gelişen gayrimenkul sektörü, ev almak istiyorum diyenler için her defasında yeni ve farklı projeler ile karşımıza çıkmakta. Konut kredilerine başvurarak kira öder gibi kendi mülkünüzün sahibi olabilirsiniz. Özellikle 2015 yılından bu yana birçok özel ve devlet destekli banka yetişkin bireylere ev alma konusunda 10 yıl veya 20 yıla kadar taksitle kredi kullanabilme imkânı sunmaktadır.

Düşük faizli bir bankaya başvurarak, almak istediğiniz konutun %20 oranında ihtiyaç kredisi çekebilir, bu krediyi edineceğiniz mülkün peşinatı olarak kullanabilirsiniz. Yani artık uygun kredilerle peşinatsız ev almak bir hayal olmanın çok ötesindedir. Bir araba sahibi iseniz bu arabayı eviniz için peşinat olarak da kullanabilirsiniz. Belki arabanızı feda etmiş olacaksınız ama burada unutmamanız gereken tek şey bir ev sahibi olacağınızdır.

Günümüz inşaat sektöründe birçok güvenilir firma banka desteğinin yanı sıra taksitle ev almak istiyorum diyenler için birçok kârlı ve sağlıklı kampanyalar sunmaktadır. İhtiyaç kredilerinde bankaların siz kullanıcılarına sunmuş olduğu vade farkı 36 ay olsa da konut projelerinin kampanyalarında taksitlendirme 10 yıla kadar uzatılabilmektedir.

Peşinatsız Ev Sahibi Olurken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Peşinatsız ev almak istiyorum diyenler bu konuda mutlaka güvenilir bir firmaya başvurarak hareket etmelidir. Firmanın tercih edilme nedenleri arasında organizasyon ücreti dışında herhangi bir ücret almamasıdır. Aynı zamanda konut projelerinin aranılan firması peşinatsız ve faizsiz taksitlerle ülkemizin hem genç hem de yetişkin neslini ev sahibi yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Kura çekilişi ile bireylerin önceliklerini tehlike altına atmayan ve evde oturma sırası gelene kadar kirada oturmaya devam eden müşterilerine kira desteği sunan inşaat firmasına yapım aşamasında iken üye olmayı tercih etmelisiniz.

Ucuz ev almak istiyorum diye hataya düşmeyin. Önceliğiniz güvenilirlik olmalıdır. Hem kredi için başvuracağınız bankada hem de destek alacağınız projede mutlaka güven aramalısınız.

Önceki

Artan Konut Sayısı  ve Peşinatsız Kampanyalar

Sonraki

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir