xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Şehir Hastanesi Hakkında Tüm Merak Edilenler

Türkiye’nin tüm şehirlerinde gerçekleştirilmesi planlanan şehir hastanesi hakkında merak edilenler ile haberleri dört gözle bekleniyor. İlk olarak Türkiye’nin bazı şehirlerinde hayata geçirilen bu plan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceden beri hayalim dediği bir projedir. Şehrin dışında daha rahat yatak kapasitesi sunan büyük hastaneler olan şehir hastaneleri 28 şehre 32 tane şehir hastanesi inşa edilerek planlanan hayaller gerçekleştiriliyor. Sağlıkta devrim olarak görülen şehir hastaneleri sağlık alanında ileri teknolojinin sergilenebildiği yerlerdir.

birevim peşinatsız ev

Yap-işlet-devret mantığına sahip olan şehir hastaneleri hızla gelişimi gösterir. Yüklenici firmaların yapımını gerçekleştirdiği bu şehir hastaneleri sağlıkta reformdur. Yirmi beş yıla kadar kamuya kiraya verilebilecek olan şehir hastanesi hakkında tüm merak edilenler konuyla ilgili olanlar için sunulmuştur. Şehir hastaneleri şehrin gürültüsünden uzakta sağlık turizmi amaçlanan hastanelerdir.

Şehir Hastanelerinin Yararları

Şehir gürültüsünden uzakta geniş alanda kurulan hastaneler sağlıkta teknolojiyi büyütecek bir projedir. Geniş alanı sayesinde daha fazla yatak kapasitesi olabilen hastaneler bu konuda sağlık işlemleri hızla gerçekleştirilir. Ayriyeten hastane içinde yapılması planlanan diğer hizmetlerle sağlık turizminin oluşturulması amaçlanan bu şehir hastaneleri çevre şehir hatta ülkelerden gelecek hastaları bünyesinde tedavi edebilme imkanı sunuyor.

Şehir Hastanesi Projeleri Nerelere Yapılıyor?

İki yıl gibi bir zamandır üzerinde durulan şehir hastaneleri projesi Mersin, Yozgat, Adana, Bursa, Manisa, Elazığ, Kayseri, Isparta, Eskişehir şehirlerinde kurulmuş olup Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ve İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi hizmete giren şehir hastaneleridir. Özellikle şehir hastanesi hakkında tüm merak edilenler bu hizmete giren hastanelerle gideriliyor. Akıllı bina teknoloji özelliklerine sahip bu hastaneler teknolojinin eseri olmaya devam ediyorlar. Otel konforunun sağlandığı tek kişilik hasta odalarının olması hastaneyi ziyaret edenler için adeta ilgi çekici ve memnun kaldıkları bir özelliktir. Hastanelere ait kötü görüntüleri akıllardan silecek olan şehir hastaneleri Konya Karatay, Tekirdağ, Kocaeli, Kütahya, Ankara Etlik, Gaziantep, İzmir Bayraklı şehir hastaneleri hizmete girmesi planlanan hastanelerdir.

Şehir Hastaneleri Son Durum

Özellikle tüm dünyayı saran Covid-19 virüsü tedavilerinde şehir hastanelerinin büyük yatak kapasiteleri tedavide olumlu gidişe neden oldu.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Hasan Yavuz Reply

    Şehir hastaneleri son zamanlarda bir çok ilde yapılmaya başlandı ve iller için gerçekten güzel bir gelişme bu

  2. Meral Sarı Reply

    Şehir hastaneleri son zamanlarda çok yapılmaya başlandı ve şu pandemi süreci için gerçekten çok iyi bir adım

  3. Şaban Polat Reply

    Pandemi sürecinde şehir hastalerinin bazılarının aktif olması çok iyi oldu, malum bu süreçte daha dikkatli olmak gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 1 =

Güvenlik Sorusu

9 x 2?