xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli!

Yani bir araba almak istiyorsun? Mükemmel! Ancak araba, hayatınızdaki en önemli satın alımlardan biridir ve doğru olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Doğru arabayı doğru fiyata aldığınızdan emin olmak için araştırma ve hazırlık çok önemlidir.

birevim peşinatsız ev

Ne tür bir araba istiyorum? Bildiğiniz gibi, ihtiyaçlardan farklı olmasını ister. Lüks ve yeni nesil teknoloji pek çok kişinin listesinde yer alır, ancak temel bir otomobil genellikle daha gerçekçidir. Dijital radyo güzel olabilir, ancak FM birkaç kuruş tasarruf etmek için yeterli olabilir. İşi başka cihazlar yaparsa yerleşik bir uydu navigasyonuna ihtiyacınız var mı? Arabalar bu günlerde her türlü seçeneğe sahip. Neyin önemli olduğunu bulun.

İçindekiler

Aslında ne tür bir arabaya ihtiyacım var?

Arabadan ihtiyaç duyduğunuz temel özellikleri ve onunla yapacağınız sürüş türünü düşünün ve ardından büyük sorular sorun.

Aile için mi? İş için mi? Seni dükkanlara götürüp geri götürmek için mi? Karavanı çekecek mi? Çalıştırmak ve bakımını yapmak ucuz mu? Yukarıdakilerin hepsi mi? Olması gerekiyor mu?

Yeni bir araba için bütçem ne kadar?

Akıllı düşünür ve araştırmanızı yaparsanız, istediğiniz arabayı doğru fiyata alabilmelisiniz. Yepyeni bir sedanın 40.000 $ ‘lık bir taban fiyattan satıldığını duyabilirsiniz, ancak istediğiniz her şeyi elde etmek için maliyetler binlerce kişiyi aşabilir.

Bunun yerine, biraz daha pahalı olan ve her şeyle birlikte standart olarak gelen bir araba sizin için daha iyi ve daha ucuz bir seçenek olabilir.

Hangi araba finansmanına ihtiyacım var?

Bu bir ticaret mi? Bankada nakit var mı yoksa kredi almanız mı gerekiyor? Kiralamalı mısınız? Otomobil şirketi hangi finansmanı sunuyor ve bu daha ucuz bir paket anlaşması mı? Senetle mi araba alayım?

Hesap makinesini çıkarın ve finansal olarak nerede durduğunuzu görün. Ve bir bayiye girmeden ve anlaşmayı imzalamaya hazırlanmadan önce, arabanın parasını nasıl ödeyeceğinizi belirleyin ve yola çıkmaya hazır hale getirin.  Tasarruf finansmanı ile senetle faizsiz ev sahibi olabileceğinizi de hatırlayın.

Bu arabayı ne kadar tutacağım?

İster birkaç yılda bir arabaları yenileyen veya ailede yeni sürüşü yıllarca sürdürmeyi planlayan türden biri olun, bakım, uzun vadeli garantiler ve yeniden satış değeri dikkate alınması gereken faktörlerdir.

İhtiyaçlarınız için bir yığın biriktirmek için bugün biraz daha harcamaya değer mi?

Senetle Faizsiz Araba Al

Araba satın almak için, bir tasarruf yapmanız veya bankalardan kredi almanız veya finansman desteği sağlayan şirketlerle iletişime geçmeniz gerekir. Tasarruflarınızla bir araba satın almak uzun zaman alabilir. Özellikle gelir durumunuzu orta gelirli olarak tanımlıyorsanız, diğer tüm maliyetler arasında bir araba için birikim yapmak zor olabilir.

Tasarruflarınızla bir araba satın almak uzun zaman alabilir. Özellikle gelir durumunuzu orta gelirli olarak tanımlıyorsanız, diğer tüm maliyetler arasında bir araba için birikim yapmak zor olabilir. Banka kredileri, faizli taksit ve rehin, kefil vb. İşlemleri de beraberinde getirir. Daha önce bankalara olan kredi veya kredi kartı borçlarınızı daha önce ödemezseniz, bu kredi puanınızı olumsuz etkileyecek ve araç satın almak için bankadan kredi alma imkanını azaltacaktır. Ancak tüm bu koşullar kendi arabanızı satın almanıza engel olamaz. Tasarruf finansmanı şirketleri senetli araç satın almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Senet ile faiz ödemeden ve sadece sizin planladığınız ödeme seçenekleri doğrultusunda araç satın alabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =

Güvenlik Sorusu

7 x 7?